Obserwuj nas na Facebook

Kolejny Turniej Wiedzy Pożarniczej za nami

W dniu 01 kwietnia br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Zadzimiu odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”, w którym wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej w Zygrach i Zespołu Szkół w Zadzimiu.

Celem turnieju jest popularyzowanie znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym czy też wiedzy z zakresu bezpieczeństwa powszechnego, historii i tradycji ruchu strażackiego.

Uczniowie naszych szkół rozwiązywali testy, a ich zmagania oceniła komisja w składzie:

dh Krzysztof Woźniak – przewodniczący, dh. Artur Stępień – sekretarz, p. Renata Frątczak – Serafińska – członek, p. Piotr Kończak- członek i p. Anna Rojek – członek.

Hanna Chmielecka i Wiktor Lemiesz zakwalifikowali się do kolejnego szczebla Turnieju, jakim są eliminacje powiatowe. Wójt Gminy Zadzim Krzysztof Woźniak i Komendant Gminny OSP Artur Stępień wręczyli wszystkim uczestnikom nagrody książkowe i dyplomy.

Zwycięzcom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, a za laureatów będziemy trzymać kciuki na eliminacjach powiatowych.

 

 

Zapachniało Wielkanocą u „Zadzimianek”

 

źródło: Gmina Zadzim

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIV KOLEJKA 13 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 ZGIERZ Boruta Zgierz (7) – Termy Poddębice (17) obsada sędziowska: Kluska Jan, Siejka Kacper, Pacała Dawid.  Pożegnalny niestety mecz w