Kolejne zwycięstwo Neru

0
21
views

DSC03161

 

 

 

 

 

 

LKS Termy Ner Poddębice – Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:1 (2:0)

Patryk Olszewski 16 Przemysław Różycki 40 – samobójczy 61

 

Spadkowicz z III ligi łódzko-mazowieckiej Termy Ner Poddębice przeprowadził już trzy transfery. Zespół prowadzony przez Jacka Włodarczewskiego i Witolda Obarka zamierza w nowym sezonie walczyć o awans. Działacze są blisko pozyskania kolejnego, wartościowego gracza.

Pozyskaliśmy już Patryka Krymarysa z Warty Sieradz, Marcina Zimonia, który grał ostatnio w ŁKS Łódź oraz Patryka Olszewskiego z Zawiszy Rzgów – cieszy się Witold Obarek, jeden z trenerów Term Neru. Jeśli chodzi o Patryka Olszewskiego, to w zeszłym sezonie zdobył 11 bramek dla Zawiszy w IV lidze. Skuteczniejszy w drużynie ze Rzgowa był jedynie Łukasz Wiśniewski – 22 bramki.

Wszystko wskazuje, ze będziemy mieli także w drużynie Lewego – mówi z uśmiechem Witold Obarek. – Na finiszu są nasze negocjacje z UKS SMS Łódź w sprawie pozyskania bramkarza Michała Lewandowskiego, który był wypożyczony z Milionowej do LKS Rosanów. Na tym nie koniec wzmocnień. Budujemy silną drużynę, której celem jest powrót do trzeciej ligi – zapewnia popularny szkoleniowiec.

źródło: lodzkifutbol.pl

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ