Jarczewski dobije Ner ?

17
26
views

DSC06462

 

 

 

 

 

IV liga – XV kolejka

28 października (PIĄTEK) godz. 19:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (14) – LKS Kwiatkowice (7) 

obsada sędziowska: Radkiewicz T., WS Łódź

Bezradna drużyna z Poddębic. która w ostatnich meczach, nie daje sobie rady z mobilizacją, walką o korzystny wynik dla klubu Ner, stanie w piątek przed kolejną szansą podniesienia się z kolan i zagranie, dla już nielicznej publiczności miejscowych, którzy nie bacząc na pogodę, przyjdą i dalej będą kibicować. Pytanie pozostanie, czy dla piłkarzy reprezentujących tą miejscowość, coś to znaczy ? Do Byczyny przyjeżdża beniaminek IV ligi w składzie którym bryluje, były już nasz zawodnik Dariusz Jarczewski. Goście dotychczas w spotkaniach poza swoim boiskiem, mają remisowy wynik spotkań, trzy porażki w pierwszych meczach wyjazdowych a już w trzech ostatnich, „Kwiatki” zanotowały trzy zwycięstwa (bramki 16:10 na obcych boiskach dla gospodarzy). Drużyna gości, przyjedzie podbudowana ostatnimi zwycięstwami i o punkty naszym … będzie ciężko, ale wiara czyni cuda.

 

 

klasa okręgowa – XII kolejka

28 października (PIĄTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (11) – MKP-Boruta Zgierz (1) 

obsada sędziowska: Szubielski P., Różycki J., Gniewisz B.

Do Uniejowa przyjeżdża lider tabeli a zarazem spadkowicz z IV ligi. Jak widzimy goście szybką chcą wrócić na swoje miejsce i bez litości wszystkich prawie ogrywają. Termy ostatnio grają pozytywnie i efektownie, nie przegrywając, ale w starciu z Borutą, muszą liczyć chyba na cud, lecz każdy kiedyś musi przegrać … może w piątek ? Boruta na wyjazdach zanotowała 4 zwycięstwa i jeden remis, bramki to 4:17 dla gości.

 

 

klasa „A” grupa III – X kolejka

29 października (SOBOTA) godz. 15:00 OZORKÓW

Bzura Ozorków (4) – GLKS Sarnów/Dalików (1)

obsada sędziowska: Kardacki K., Sadowski T., Augustowski G

Sarnów jak gra, to wysoko wygrywa, lub jak ostatnio do Dalikowa nie przyjechała drużyna bo … ponoć nie mieli najsilniejszego składu. Gospodarze tego spotkania w meczach wyjazdowych nie błyszczą, ostatnio ledwo co wygrali w Ciężkowie z Sazanem, natomiast na swoim boisku, ogrywają pewnie wszystkich … prawie, bo ostatni mecz z Świnicami Warckimi, był szokiem dla kibiców, ponieważ niespodziewanie Bzura uległa 2:3. Stosunek bramkowy u siebie jest jednak imponujący 23:9 i w tym spotkaniu na pewno możemy spodziewać się wielu goli, lecz z przewagą na Sarnów.

 

29 października (SOBOTA) godz. 13:30 ŚWINICE WARCKIE

LKS Świnice Warckie (5) – Sazan Pęczniew (11) 

obsada sędziowska: Szulc P., Pyciarz B., Pionko M.

Sazan po minimalnej porażce u siebie z Bzurą, jedzie do drużyny, która jest na własnym boisku rozstrzelana w obie strony, jednak z przewagą na gospodarzy (21:14). Na pewno na własnym terenie, miejscowi są bardzo groźni w ataku, ale obrona przy tym systemie gry, prawdopodobnie jest uśpiona i traci dużo bramek.

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II – XII kolejka

30 października (NIEDZIELA) godz. 13:00 ZYGRY

Pisia Zygry (8) – Ostrowia Ostrówek (15) 

Zawodnicy z Zygier, zmierzą się z drużyną, która jest przedostatnia w tabeli, ale to nie może uśpić czujności gospodarzy tego spotkania, ponieważ Ostrowia niby straciła 15 bramek, ale strzeliła 8. Wyniki gości, poza pierwszym pojedynkiem, kończyły się tylko jedną bramką różnicy !!! To powinno dać do myślenia Pisi i taktyka na ten mecz, powinna być przemyślana, żeby pewnie i spokojnie wygrać to spotkanie.

 

 

klasa „B” grupa II – X kolejka

30 października (NIEDZIELA) godz. 10:30 WRÓBLEW

Sokół Skromnica (11) – Grom Powodów (10) 

obsada sędziowska: Góra K.

Grom gra poniżej swoich możliwości i celach jakie sobie założyli działacze, lecz w Wróblewie, nie może dojść do kataklizmu i oddać drużynie nawet punktu (patrząc nawet na to, że są sąsiadami w tabeli !!!), która rywalizuje już z LZS Chrząstawa o miano najgorszej drużyny w Polsce. Tak, tak, Sokół przegrywa sromotnie swoje pojedynki (u siebie wszystkie porażki bramki 3:45 w 5 spotkaniach) i zbliża się do popularności drużyny z Gminy Widawa. W tym spotkaniu, kibice zastanawiają się tylko, jaką różnicą bramek, wygra nasza drużyna.

 

 

 

W komentarzach czekamy na typerów. którzy walczą o miano najlepszego typera II edycji.

 

mecz nr. 63 Termy Ner Poddębice – LKS Kwiatkowice

mecz nr. 64 Termy Uniejów – MKP-Boruta Zgierz

mecz nr. 65 Bzura Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików

mecz nr. 66 LKS Świnice Warckie – Sazan Pęczniew

mecz nr. 67 Pisia Zygry – Ostrowia Ostrówek

mecz nr. 68 Sokół Skromnica – Grom Powodów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17 KOMENTARZE

  1. Termy Ner Poddębice – LKS Kwiatkowice 1-3
    Termy Uniejów – MKP Boruta Zgierz 0-0
    Bzura Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 1-4
    LKS Świnice Warckie – Sazan Pęczniew 1-1
    Pisia Zygry – Ostrowia Ostrówek 3-1
    Sokół Skromnica – Grom Powodów 2-0

  2. mecz nr. 63 Termy Ner Poddębice – LKS Kwiatkowice 1:3
    mecz nr. 64 Termy Uniejów – MKP-Boruta Zgierz 0:2
    mecz nr. 65 Bzura Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 1:3
    mecz nr. 66 LKS Świnice Warckie – Sazan Pęczniew 1:2
    mecz nr. 67 Pisia Zygry – Ostrowia Ostrówek 4:0
    mecz nr. 68 Sokół Skromnica – Grom Powodów 1:3

  3. mecz nr. 63 Termy Ner Poddębice – LKS Kwiatkowice 3:2
    mecz nr. 64 Termy Uniejów – MKP-Boruta Zgierz 1:2
    mecz nr. 65 Bzura Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 1:4
    mecz nr. 66 LKS Świnice Warckie – Sazan Pęczniew 2:1
    mecz nr. 67 Pisia Zygry – Ostrowia Ostrówek 3:1
    mecz nr. 68 Sokół Skromnica – Grom Powodów 1:3

  4. Termy Ner Poddębice – LKS Kwiatkowice 1-2
    Termy Uniejów – MKP Boruta Zgierz 0-2
    Bzura Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 1-3
    LKS Świnice Warckie – Sazan Pęczniew 3-1
    Pisia Zygry – Ostrowia Ostrówek 4-0
    Sokół Skromnica – Grom Powodów 0-6

  5. mecz nr. 63 Termy Ner Poddębice – LKS Kwiatkowice 2:2
    mecz nr. 64 Termy Uniejów – MKP-Boruta Zgierz 1:2
    mecz nr. 65 Bzura Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 1:4
    mecz nr. 66 LKS Świnice Warckie – Sazan Pęczniew 2:0
    mecz nr. 67 Pisia Zygry – Ostrowia Ostrówek 5:1
    mecz nr. 68 Sokół Skromnica – Grom Powodów 2:1

  6. mecz nr. 63 Termy Ner Poddębice – LKS Kwiatkowice 1:3
    mecz nr. 64 Termy Uniejów – MKP-Boruta Zgierz 1:2
    mecz nr. 65 Bzura Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 1:3
    mecz nr. 66 LKS Świnice Warckie – Sazan Pęczniew 4:2
    mecz nr. 67 Pisia Zygry – Ostrowia Ostrówek 3:1
    mecz nr. 68 Sokół Skromnica – Grom Powodów 2:2

  7. mecz nr. 63 Termy Ner Poddębice – LKS Kwiatkowice 1-3
    mecz nr. 64 Termy Uniejów – MKP-Boruta Zgierz 1-3
    mecz nr. 65 Bzura Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 1-3
    mecz nr. 66 LKS Świnice Warckie – Sazan Pęczniew 3-1
    mecz nr. 67 Pisia Zygry – Ostrowia Ostrówek 2-1
    mecz nr. 68 Sokół Skromnica – Grom Powodów 2-1

  8. mecz nr. 63 Termy Ner Poddębice – LKS Kwiatkowice 1:3
    mecz nr. 64 Termy Uniejów – MKP-Boruta Zgierz 1:3
    mecz nr. 65 Bzura Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 1:3
    mecz nr. 66 LKS Świnice Warckie – Sazan Pęczniew 3:1
    mecz nr. 67 Pisia Zygry – Ostrowia Ostrówek 3:1
    mecz nr. 68 Sokół Skromnica – Grom Powodów 1:6

  9. mecz nr. 63 Termy Ner Poddębice – LKS Kwiatkowice 1:2

    mecz nr. 64 Termy Uniejów – MKP-Boruta Zgierz 2:4

    mecz nr. 65 Bzura Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 0:4

    mecz nr. 66 LKS Świnice Warckie – Sazan Pęczniew 5:2

    mecz nr. 67 Pisia Zygry – Ostrowia Ostrówek 5:0

    mecz nr. 68 Sokół Skromnica – Grom Powodów 0:4

  10. mecz nr. 63 Termy Ner Poddębice – LKS Kwiatkowice 2-2
    mecz nr. 64 Termy Uniejów – MKP-Boruta Zgierz 0-4
    mecz nr. 65 Bzura Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 1-2
    mecz nr. 66 LKS Świnice Warckie – Sazan Pęczniew 2-1
    mecz nr. 67 Pisia Zygry – Ostrowia Ostrówek 5-1
    mecz nr. 68 Sokół Skromnica – Grom Powodów 0-4

  11. Termy Ner Poddębice – LKS Kwiatkowice 2:0
    Termy Uniejów – MKP-Boruta Zgierz 1:2
    Bzura Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 0:3
    LKS Świnice Warckie – Sazan Pęczniew 0:2
    Pisia Zygry – Ostrowia Ostrówek 2:0
    Sokół Skromnica – Grom Powodów 1:2

  12. Termy Ner Poddębice – LKS Kwiatkowice 1:2
    Termy Uniejów – MKP-Boruta Zgierz 0:2
    Bzura Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 0:3
    LKS Świnice Warckie – Sazan Pęczniew 2:1
    Pisia Zygry – Ostrowia Ostrówek 4:0
    Sokół Skromnica – Grom Powodów 1:4

  13. mecz nr. 63 Termy Ner Poddębice – LKS Kwiatkowice 3:1

    mecz nr. 64 Termy Uniejów – MKP-Boruta Zgierz 1:3

    mecz nr. 65 Bzura Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 1:4

    mecz nr. 66 LKS Świnice Warckie – Sazan Pęczniew 3:1

    mecz nr. 67 Pisia Zygry – Ostrowia Ostrówek 4:1

    mecz nr. 68 Sokół Skromnica – Grom Powodów 1:4

  14. 63 Termy Ner Poddębice – LKS Kwiatkowice 2:0
    64 Termy Uniejów – MKP-Boruta Zgierz 1:4
    65 Bzura Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 1:4
    66 LKS Świnice Warckie – Sazan Pęczniew 3:4
    mecz nr. 67 Pisia Zygry – Ostrowia Ostrówek 2:1
    mecz nr. 68 Sokół Skromnica – Grom Powodów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ