Obserwuj nas na Facebook

II TURNIEJ ZAKŁADÓW PRACY I INSTYTUCJI

 

 

 

 

 

Już jutro (sobota) odbędzie się II TURNIEJ ZAKŁADÓW PRACY I INSTYTUCJI W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ  o Puchar Burmistrza Poddębic Piotra Sęczkowskiego, który rozegrany zostanie w hali sportowej przy Gimnazjum w Poddębicach (ul. Polna). Do turnieju zgłosiło się dziesięć zespołów, ale chętnych było dużo więcej. Organizator Stowarzyszenie OK Poddębice, rozważa w przyszłym roku zorganizować taki turniej w dwa dni, jeśli oczywiście zainteresowanie będzie podobne. Rozgrywki będą się toczyć nową regułą. W I turnieju, zwyciężyła drużyna Komendy Policji z Konstantynowa Łódzkiego (na zdjęciu), oczywiście przyjeżdżają ponownie, żeby bronić tytułu. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 12:00, finał planowany jest na godz. 18:30  

 

Do turnieju zgłosiły się drużyny:

  • Komisariat Policji Konstantynów Łódzki

  • I Batalion Kawalerii Powietrznej Leźnica Wielka

  • 7 Batalion Lotniczy Nowy Glinnik

  • KARTON POLSKA Zduńska Wola

  • BIALCHEM TEAM Kociołki

  • SCANFIL Sieradz

  • HUMAX Bełchatów

  • CAMEL Gostków

  • Przedsiębiorcy/MTD Kubacki Poddębice

  • STRZELBUD Poddębice

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

SAZAN PĘCZNIEW ODDAŁ TRZECI WALKOWER

IV LIGA Termy Poddębice – ŁKS III Łódź 0:3 (0:0)   pozostałe mecze: UMKS Korab Łask 2-6 Ceramika Opoczno 3 czerwca, 18:15 Polonia Piotrków Trybunalski 1-2 KS Kutno 6 czerwca,

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIII KOLEJKA 06 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 BYCZYNA Termy Poddębice (17) – ŁKS III Łódź (8)  obsada sędziowska: Płomiński Adam, Hajduk Franciszek, Chaber Wiktor.   pozostałe mecze: