Obserwuj nas na Facebook

DSC02160

 

 

 

 

 

LKS Termy Ner Poddębice, pozbył się zawodnika, który był ulubieńcem publiczności a zarazem piłkarzem, który nie jest gorszy od tych,którzy mają dalej reprezentować nasz klub. Alex był już idolem naszych kibiców i wielu z tych osób na trybunach, będzie zawiedzionych brakiem tego zawodnika.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

3 odpowiedzi

  1. Sa rowni i rowniejsi. W tym klubie zero konsekwencji. Przeciez po co ulatwiac 'swoim’ zawodnika z lokalnego srodowiska rozwoj i promocje ich klubu jak lepiej odstawic ich na boczny tor a zatrudnic obcych ktorzy dzis sa a jutro ich nie ma. Nie dziwie im sie ze tj. KUBIAK, JESIONOWSKI no i Marciniak odchodza, skoro im zakazywano gry w innych rozgrywkach tak jak np piasek i to w REPREZENTACJI , a teraz zero konsekwencji i ten sam przypadek i pozwolenie jest. Szkoda tylko ze zarzad jest tak slepy ze nie piasek jest problemem a struktura lodzks ktora gra na play arenach, halach i orlikach bo przeciez widzi sie tych co sie chce czyli miejscowych ze sa zli slabi itd..

  2. Sprawa panów Jesionowskiego i Kubiaka jest z tego co wiem zupełnie inna. Kuba ma prace która nie pozwalała mu na trenowanie w takich ilościach jak się odbywały treningi. Natomiast Kubiak swego czasu miał za daleko z Byczyny na Byczyne na trening i chyba miał rzeczy ważniejsze. Więc chyba nie w klubie i beach soccerze był problem bo patrząc na Igłe, Bąka i Rogalewicza czy swego czasu na Sobańde można było trenować mimo iż nie dostawali zbyt wielu minut.
    Ale temat Marciniaka zgadzam się jest dziwny zrezygnowanego z niego bo plażówka a przygarnia się innego reprezentata więc o co halo ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

SOBOTA DNIEM ŻAŁOBY NARODOWEJ

W sobotę 26 kwietnia, na Placu Świętego Piotra, wierni z całego świata zgromadzą się na uroczystej Mszy św. pogrzebowej, aby pożegnać papieża Franciszka. Liturgia rozpocznie się o godzinie 10:00 i

Licencje klubowe na sezon 2025/2026

Komisja ds Licencji Klubowych ŁZPN informuje że uruchomiona zostaje procedura licencyjna dla klubów IV Ligi oraz klas niższych ubiegających się o licencje klubowe na sezony 2025/2026 i 2026/2027. Obecna procedura