Grembach Poddębice vice mistrzem Polski …

… no właśnie nie Poddębice, a Grembach Łódź w szeregach których zagrało 10 naszych zawodników na 14 którzy pojechali na mistrzostwa Polski w plażowej piłce nożnej i zdobyli VICE MISTRZOSTWO POLSKI !!! Trenerem tej drużyny, był także nasz człowiek, a więc Maciej Marciniak, który osobiście nie mógł dowodzić drużyną z wiadomych przyczyn. Dawno temu, jak mistrzostwa Polski zdobywała drużyna OK Poddębice (3 mistrzostwa jedno vice, oraz jedno mistrzostwo już pod nazwą Grembach w piłce plażowej) w Beach Soccer, zdobywał je także Maciej Marciniak, który był siłą wciągnięty w tą dyscyplinę sportową, a dzisiaj jest jednym z najlepszych bramkarzy w świecie na piasku.

Wielkie gratulacje należą się naszym przedstawicielom i może za rok wystąpi w mistrzostwach Polski drużyna z Poddębic ?

 

Wyniki:

Grembach Łódź – Pro-Fart Głowno 4:0

Nowak Włodzimierz, Śpiączka Wiktor, Chmielecki Sebastian, Bistuła Jakub

Grembach Łódź – SAN AZS Łódź 7:3

Chmielecki Sebastian (2), Sobolewski Przemysław (2), Nawrocki Patryk, Bistuła Jakub, Magdziarek Norbert

Grembach Łódź – Hemako Sztutowo 5:4

Bistuła Jakub (2), Śpiączka Wiktor, Sobolewski Przemysław, Magdziarek Norbert

Półfinał: Grembach Łódź – Silesia Milenium Gliwice 4:3

Andrysiewicz Hubert, Nawrocki Patryk, Nowak Włodzimierz, Frącek Antoni

Finał: Grembach Łódź – Team Słupsk Adkonis Kwakowo 5:6

Chmielecki Sebastian (3), Śpiączka Wiktor, Bistuła Jakub

Grembach Łódź:

Trener: Maciej Marciniak (Wartkowice), Kierownik: Przemysław Szymon Marciniak (Wartkowice), Fizjoterapeuta: Daniel Głowacki (Łódź ).

Zawodnicy: Kuba Bistuła (Zgierz), Hubert Andrysiewicz (Poddębice), Jakub Zdych (Uniejów), Patryk Sikora (Wartkowice), Norbert Magdziarek (Zgierz), Szymon Ożadowicz, Antoni Frącek, Kamil Osiński, Włodzimierz Nowak, Przemysław Nowak (wszyscy Poddębice), Patryk Nawrocki (Zgierz), Przemysław Sobolewski (Łask), Sebastian Chmielecki (Poddębice), Wiktor Śpiączka (Poddębice).

Prezes: Jarosław Jagielski.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS