FRONT POLARNY „UKRADŁ” CIEPŁO. NA NASTĘPNY PRZYJDZIE DŁUGO CZEKAĆ

Pogoda. Przed nami spore zmiany. Spadł śnieg, a temperatura prędko nie wzrośnie

Poniedziałek przyniósł ogromny kontrast termiczny. Wszystko przez potężny niż znad Skandynawii i związany z nim front polarny. Polska na dłużej znajdzie się w szponach chłodu, a o niedawnych upałach możemy na długo zapomnieć.
Pogoda. Przymrozki i spadek temperatury. Poprawa aury po weekendzie

Pogoda. Przymrozki i spadek temperatury. Poprawa aury po weekendzie (WXCHATRS)

Pogoda na dziś. We wtorek o poranku opady śniegu

Do końca dnia niż przyniesie jeszcze słabe opady deszczu na Lubelszczyźnie, Ziemi Łódzkiej i w Górach Świętokrzyskich.

Pogoda. Spadek temperatury w całym kraju

We wtorek w najcieplejszym momencie dnia od 5 stopni Celsujsza w Zakopanem, 7 w Jeleniej Górze, 10 na Dolnym Śląsku, na Mazowszu, w Ziemi Łódzkiej, do 11-12 na Ziemi Lubuskiej i Pomorzu Zachodnim.

Zobacz też: Kolonie jednak się odbędą. „Mam nadzieję, że uzgodnimy to w przyszłym tygodniu”

W środę maksymalne wartości na termometrach wyniosą od 8 st. C na Pomorzu, Warmii i Podlasiu, przez 10-11 na Ziemi Lubuskiej, Ziemi Łódzkiej i Mazowszu. Najcieplej, do 14-15 st. C, będzie na Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie, w Małopolsce, a także na Podkarpaciu i Roztoczu.

Sprawdź prognozę dla swojego regionu w serwisie Pogoda WP

Załamanie pogody potrwa do środy. Od tego dnia, zamiast opadów deszczu i deszczu ze śniegiem, czeka nas przewaga pogodnego nieba. Na termometrach 10-15 st. C, ale nad ranem temperatura może spadać nawet do zaledwie 2 st. C. Większe ocieplenie, kiedy słupki rtęci wzrosną do 20 stopni, nadejdzie po weekendzie.

Tomasz Leszczyński autor bloga Pogoda w Polsce

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS