FOOTVOLLEY WORLD TOUR STARE JABŁONKI 2016

0
140
views

121309_165466_agif1104022029137m

 

 

 

 

 

 

FOOTVOLLEY WORLD TOUR STARE JABŁONKI 2016

 

 

 

Odbywający się przez ostatnie trzy lata w Charzykowach turniej Philipiak Footvolley Polish Open zmienia gospodarza i nazwę imprezy. 

LV Bet Footvolley World Tour Stare Jabłonki 2016 odbędzie się w dniach 24-26 czerwca na plaży Hotelu Anders****

Czas wywrócić Stare Jabłonki do góry nogami!

 

W piątek (24 czerwca) odbędą się 5. Mistrzostwa Polski LV Bet Footvolley 2016. 

Cztery najlepsze pary V Mistrzostw Polski LV Bet Footvolley zakwalifikują się do turnieju głównego LV Bet Footvolley World Tour Stare Jabłonki 2016 i wraz z zagranicznymi uczestnikami turnieju głównego zostaną zakwaterowani w Hotel Anders**** Resort & SPA.

Hotel Anders**** znany jest z wyśmienitych warunków pobytowych, ale także goszczenia najlepszych siatkarzy plażowych świata. Był gospodarzem wielu imprez rangi World Tour siatkówki plażowej, ale przede wszystkim Mistrzostw Świata w siatkówce plażowej Mazury 2013.

Turniej główny (sobota-niedziela) zaplanowano na 16 par z dziewięciu krajów; Polski, Azerbejdżanu, Brazylii, Grecji, Holandii, Niemiec, Norwegii, Rosji i Włoch.

Potwierdzony jest udział w turnieju jednych z najlepszych footvolleyowców świata, Brazylijczyków Rodrigo Lacraia & Luciano Almeida Futevôlei, którzy wygrali w ubiegłym roku w Polsce oraz Lalazinho & Rafaela. 

Za oprawę imprezy odpowiada DJ Ucho (Crowd Supporters).

Retransmisja meczu o trzecie miejsce i finału LV Bet Footvolley World Tour odbędzie się 26 czerwca w TVP Sport (mecz o 3. m-ce – g. 19.25, finał – g. 20.25).

Trwa procedura zgłoszeniowa do 5. Mistrzostw Polski LV Bet Footvolley 2016. Zgłoszenia do Mistrzostw Polski na info@siatkonoga.pl. Wpisowe wynosi 200 zł/drużyna, drużyny zapewniają swoje spodenki i koszulki z logo Siatkonoga Polska na lewej piersi.

Tytularnym Partnerem imprezy jest LV Bet, Patronat nad imprezą objęli Polski Komitet Olimpijski, Urząd Gminy Ostróda oraz Starostwo Powiatowe w Ostródzie.

Partnerami imprezy są: PPHU Amex-Bączek, Przedszkoliada.pl i Hyway Transport i Spedycja.

Partnerami medialnymi są: TVP Sport, Gazeta Olsztyńska, Nasz Olsztyniak, FitFat, siatkonoga.pl

 

źródło: siatkonoga.pl

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ