EARTH FESTIVAL i koncert „Gwiazdy dla Czystej Polski”

0
51
views

Za nami weekend pełen atrakcji, skupionych wokół ważnego przesłania: troski o środowisko naturalne oraz kondycję naszej planety. Czwarta edycja Earth Festival dobiegła końca, jednak mocno wierzymy w to, że dla wszyskich, którzy w sobotę oraz niedzielę byli tu z nami, jest to początek zmiany na lepsze, w myśl tegorocznego hasła #ZaczynamOdSiebie.

Koncert Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski zwieńczył dwudniowy festiwal, który w dniach 21-22 sierpnia odbył się w Uzdrowisku Termalnym Uniejów, dzięki inicjatywie „For Earth For Us”, we współpracy z Telewizją Polsat i Stowarzyszeniem „Program Czysta Polska”.

Na scenie przy „Termach Uniejów” pojawiły się gwiazdy, którym bliskie są działania na rzecz ochrony środowiska. Po raz kolejny dla uniejowskiej publiczności wystąpili m.in.: Beata Kozidrak i Bajm, Dawid Kwiatkowski, Roksana Węgiel, Sylwia Grzeszczak, Michał Szpak oraz zespoły Enej i Wilki. Natomiast, swoje debiuty, przyjęte równie ciepło przez licznie zgromadzoną widownię, w tym roku zaliczyli: Kwiat Jabłoni, Paweł Domagała, Golden Life, Sound’n’Grace i Kasia Mosek.

Koncert poprowadzili, podobnie jak w roku ubiegłym, prezenterzy Polsatu: Paulina Sykut-Jeżyna  i Krzysztof Ibisz. W konferansjerce uzupełniła ich para aktorów: Wiktoria Gąsiewska oraz Adam Zdrójkowski.

Relacje z Eko-miasteczka, działającego w sąsiedztwie kompleksu basenów termalnych, emitowano na kanale informacyjnym Polsat News w formie wejść na żywo. Natomiast cały niedzielny koncert był transmitowany przez Telewizję Polsat. Jego fragmenty – poszczególne występy wszystkich gwiazd – stacja udostępniła na swoim kanale w serwisie YouTube.

Niedzielny koncert w Uniejowie był nie lada gratką dla fanów muzyki rozrywkowej. Grono uznanych polskich artystów, jak i zupełnie nowe nazwiska i młode talenty zarazem, widowiskowa oprawa wydarzenia, idea konstruktywnego zaangażowania na rzecz poprawy stanu otaczającego nas świata, naszego domu oraz relacji między ludźmi i w końcu – wyjątkowość miejsca, w którym odbywa się festiwal – to wszystko zadecydowało, że koncert „Gwiazd dla Czystej Polski” stał się jednym z największych wydarzeń medialnych tego lata. Nie dziwi zatem fakt, że już w kilka godzin po zakończeniu show w Internecie zaroiło się od zdjęć z niedzielnego wieczoru w Uniejowie. Szczególnie możemy polecić Państwu fotoreportaż autorstwa Wiesława Karbowego (link do albumu), a także bogatą relację z obu festiwalowych dni, zamieszczoną w lokalnym serwisie www.uniejow.net.pl.

Cała plejada gwiazd swoją energią z całą pewnością podbiła serca widzów Polsatu. Jednak niedzielny koncert nie byłby tak wyjątkowy bez publiczności, która tak licznie przybyła pod uniejowską scenę. Zdecydowanie, ten wieczór należał do Was, Drodzy Państwo! W imieniu organizatora i wszystkich partnerów „Earth Festival. Uniejów 2021” serdecznie dziękujemy za Waszą obecność! Mamy nadzieję, że świetnie się tutaj bawiliście i oczywiście, już teraz zapraszamy za rok – liczymy na równie cudowne spotkanie podczas piątej edycji!

A póki co, jeszcze powspominajmy. Poniżej galeria zdjęć z Waszym udziałem. Polecamy uwadze i pozdrawiamy gorąco z Uniejowa!

(MB)

 

źródło: Gmina Uniejów

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ