Dziś odbyło się walne zebranie w Nerze

1
69
views

516d309a13550_p

 

 

 

 

 

Na wtorkowy wieczór (godzina 18:30) zaplanowano walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Termach Nerze Poddębice. Nieoficjalnie dowiadujemy się, że ma dojść do zmiany na stanowisku prezesa klubu. Obecnie jest nim Roman Morawski, a nowym ma ponoć zostać Zbigniew Domżał.

Z pracy w czwartoligowej drużynie Term Neru zrezygnował trener Witold Obarek. Jego następcą ma być Michał Bistuła, który nie prowadził ostatnio żadnej ligowej drużyny. Wcześniej pracował w Sokole Aleksandrów. Wiele wskazuje na to, że to właśnie z Sokoła do drużyny z Poddębic przejdzie kilku zawodników. Nowym nabytkiem Term Neru ma być również Michał Michałek, który nie dostawał ostatnio możliwości gry w ŁKS Łódź.

Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej Zbigniew Domżał został nowym prezesem czwartoligowego klubu Termy Ner Poddębice. Zastąpił na tym stanowisku Romana Morawskiego. Domżał był jedynym kandydatem, a wyboru dokonano podczas wtorkowego Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego.

Wiceprezesami pozostali: Sławomir Stelmasiak i Tomasz Walczyk. Skarbnikiem jest Sebastian Kotek, a ponadto w zarządzie są: Stanisław Wiaderek, Grzegorz Bienias oraz Piotr Strzelczyk.

 

 

źródło: lodzkifutbol.pl

 

Najnowsze informacje mówią, że prezesem klubu został Zbigniew Domżał (na zdjęciu), zastępując na tym stanowisku Romana Morawskiego. Nowym trenerem, został oficjalnie już Michał Bistuła. W zarządzie klubu, nie zobaczymy także Piotra Bramowskiego, na jego miejsce został wybrany Grzegorz Bienias. Poza Michałem Michałkiem, do klubu na pewno już dołączy bramkarz, który będzie pierwszym pewniakiem w składzie a więc … Karol Domżał.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ