Obserwuj nas na Facebook

DZIŚ AKCJA POLICJI. FUNKCJONARIUSZE ZWRÓCĄ UWAGĘ NA JEDNĄ RZECZ

W dniu 23 czerwca 2022 r. Komenda Stołeczna Policji przeprowadza działania kontrolno-prewencyjne pod nazwą „Bezpieczna Prędkość”. Kierowcy, którzy notorycznie łamią przepisy, powinni spodziewać się wysokich mandatów.

Policja notorycznie przypomina, że nadmierna prędkość jest główną przyczyną wypadków drogowych, co potwierdzają statystyki od wielu lat. Dlatego policjanci warszawskiej drogówki przystąpią do cyklicznej akcji pod nazwą „Bezpieczna Prędkość”.

W dniu 23 czerwca 2022 r. kierowcy powinni spodziewać się więcej kontroli na terenie Warszawy i najbliższych okolic. Funkcjonariusze przede wszystkim skupią się na egzekwowaniu od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości.

Kierowcy mogą się więc spodziewać zarówno nieoznakowanych radiowozów z grupy Speed, jak i stacjonarnych patroli z ręcznymi miernikami prędkości. Przypominamy, że już za przekroczenie prędkości o 31 km/h grozi mandat w wysokości 800 zł. Najwyższy można dostać za jechanie o 71 km/h za szybko — aż 2,5 tys. zł.

źródło: autokult.pl

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Marcin Słupiński potrzebuje krwi

Znany i lubiany sędzia i obserwator piłkarski Marcin Słupiński z Pajęczna pilnie potrzebuje pomocy całego środowiska piłkarskiego. Aktualnie przebywa w Szpitalu im. Mikołaja Kopernika w Łodzi na oddziale hematologii. Wszyscy

Trenerze ! Przedłuż swoją licencję !

To bardzo ważna informacja dla wszystkich szkoleniowców, których licencje wygasają z końcem 2025 roku. Należy pamiętać o ich przedłużeniu, a termin składania wniosków w trybie zwyczajnym upływa 20 grudnia 2025

OSP DALIKÓW MISTRZEM GMINY DALIKÓW

GRAD BRAMEK, tak można podsumować III Mikołajkowy Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn OSP, który odbył się w 6 grudnia, w minioną sobotę. Do turnieju przystąpiło 5 drużyn i grając

Profilaktyczne Mikołajki 2025

W dniu 6 grudnia br. w strażnicy OSP w Ralewicach odbyły się Mikołajki dla dzieci, pod honorowym patronatem Krzysztofa Woźniaka – Wójta Gminy Zadzim. W ramach działań profilaktycznych wydarzenie zorganizowała Gminna