Termy Ner Poddębice – Omega Kleszczów 2:1 (1:0)
Bramki: Łukasz Dynel 14, 85 – Robert Tomesz 52

Termy Ner: Gąsiński – Zimoń, Gniadzik (50′ Retkowski), Krymarys, Konieczny (65′ Różycki) – Kralkowski ż, Kania ż, Jakub Owczarek, Filipiak ż, Bogdan ż (65′ Olszewski) – Dynel ż (89′ Bartosiński)

Omega: Paweł Wiśniewski – Jacak, Pałyska, Grzywiński, Mateusz Roczek – Ociepa ż, Paweł Kowalski, Smuga (82′ Barański), Belica ż (70′ Szewczyk ż) – Janeczek (77′ Grabowski), Tomesz.

Jeszcze niedawno Omega z kompletem zwycięstw otwierała ligową tabelę. Po siedmiu kolejno wygranych meczach podopieczni Marcina Zimocha złapali jednak zadyszkę. Nie wygrali przed własną publicznością z Andrespolią Wiśniowa Góra i Zawiszą Pajęczno (remisy po 1:1), przegrali w Strykowie ze Zjednoczonymi 1:3 i ulegli w piątkowy wieczór Termom Nerowi Poddębice 1:2.

Dwukrotnie Pawła Wiśniewskiego pokonał lider klasyfikacji strzelców w IV lidze łódzkiej Łukasz Dynel. Trafił do siatki w 14. i 85. minucie spotkania. W 52. minucie honorową, jak się później okazało, bramkę dla Omegi zdobył Robert Tomesz. Kleszczowski zespół schodził z boiska mocno zdegustowany postawą sędziów. Przyjezdni mieli dużo zastrzeżeń do pracy arbitrów z Sieradza.

źródło: lodzkifutbol.pl

Włókniarz Konstantynów Ł. – Termy Uniejów 3:3

Włókniarz Zgierz – Sazan Pęczniew 5:1 (4:1)

KS Dąbrówka – GLKS Sarnów/Dalików 0:10

KS Karsznice – Pisia Zygry 4:3

Iskra Góra Św. Małgorzaty – Grom Powodów 4:1