Czy trener Muchiński da wiarę …

DSCN0594

 

 

 

 

 

mecze sparingowe

 

20 luty (sobota) godz. 13:00 BYCZYNA

LKS Termy Ner Poddębice – Zjednoczeni Bełchatów (IV liga)

Jedno zwycięstwo nad drugim GKS-em Bełchatów dla kibiców nie robi wrażenia, tym bardziej że pozostałe mecze w wykonaniu zawodników z Poddębic są delikatnie mówiąc mizerne i mało optymistyczne. Jedyna rozrywka w Poddębicach tak czy inaczej i tak przyciągnie kibiców na mecze Neru.

 

 

20 luty (sobota) godz. 15:00 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

Włókniarz Konstantynów Ł. – MGLKS Termy Uniejów

Termalni w meczach sparingowych jak na razie spisują się wyśmienicie, dodać trzeba jednak że wszystkie mecze dotychczas były rozegrane na własnym boisku, zobaczymy czy na obcym terenie też będzie tak optymistycznie.

 

 

20 luty (sobota) godz. 14:00 ŁÓDŹ

Start Brzeziny – GLKS Sarnów/Dalików

Turniej halowy powiatu Poddębickiego wygrany, turniej międzypowiatowy strefowy klęska, mecz sparingowy zwycięski. Jak widzimy Sarnów gra w kratkę, wszyscy kibice są ciekawi jaki tym razem wynik zostanie osiągnięty.

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS