CUD NAD NEREM ?

1
293
views

17 grudnia 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Poddębicach odbyło się świąteczno – noworoczne spotkanie z przedstawicielami sześciu gmin wchodzących w skład powiatu.

Na zaproszenie Starosty Poddębickiego – Małgorzaty Komajdy, Wicestarosty – Piotra Majera i Przewodniczącego Rady – Sebastiana Romanowskiego w spotkaniu udział wzięli: Burmistrz Poddębic – Piotr Sęczkowski, Burmistrz Uniejowa – Józef Kaczmarek, Wójt Gminy Dalików – Radosław Arkusz, Wójt Gminy Zadzim – Krzysztof Woźniak, Wójt Gminy Wartkowice – Piotr Kuropatwa, Wójt Gminy Pęczniew – Marcin Janiak. Było to pierwsze od prawie dekady spotkanie w takim gronie.

Uzgodniono, że podobne spotkania, ale już o bardziej roboczym charakterze będą odbywać się cyklicznie (być może w siedzibach poszczególnych gmin). W trakcie rozmów omówiono zasady współpracy między samorządami, wymieniono poglądy w zakresie wymiany informacji oraz możliwości realizacji zadań inwestycyjnych. Ponadto uzgodniono m.in. organizację dożynek powiatowych, a także spotkania z Wojewodą i Marszałkiem Województwa Łódzkiego.

źródło i fot. Starostwo Powiatowe w Poddębicach

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ