Obserwuj nas na Facebook

IMG_0699

 

 

 

 

 

 

W dniu 13 sierpnia (sobota) odbędzie się już trzecia edycja turnieju w siatkówkę plażową Byczek Cup.

W zeszłym roku udało się zorganizować również turniej dla kobiet. Gdyby teraz ilość żeńskich drużyn nie dopisała, w grę wchodzą pary damsko-męskie.
Wpisowe to 35zł, po turnieju grill podsumowujący cały dzień zmagań. Kto brał udział w zeszłych edycjach, ten wie, że jest fajnie 🙂

Chętni niech wpisują się w komentarzach (lub dzwonią pod nr. 730-501-888).

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Koncert Małej Armii Janosika – moc góralskiej muzyki

13 czerwca mieliśmy w Uniejowie okazję przeżyć niezwykłe muzyczne i duchowe wydarzenie. W malowniczej scenerii, przy tężni solankowej, odbył się wyjątkowy koncert Małej Armii Janosika – największej góralskiej kapeli w Polsce. Zachwyciła publiczność autentyczną

TERMALNI ŻEGNAJĄ SIĘ Z IV LIGĄ

IV LIGA Boruta Zgierz – Termy Poddębice  5:3 (2:1) … Starczewski Krystian (26′), Oyedele (50′), Piotrowski Kacper (53′).   pozostałe mecze: KS Kutno 4-0 Ceramika Opoczno 13 czerwca, 13:00 UMKS