Burmistrz Uniejowa ma nowego zastępcę

Burmistrz Uniejowa Józef Kaczmarek ma nowego zastępcę. Od 16 stycznia 2019 roku funkcję p.o. zastępcy burmistrza miasta pełni Janusz Kosmalski.

Jak powiedział w rozmowie z redakcją portalu www.uniejow.net.pl burmistrz Kaczmarek, to powody merytoryczne, a nie polityczne zdecydowały o wyborze Janusza Kosmalskiego na stanowisko zastępcy burmistrza. Nowy zastępca przez wiele lat pełnił funkcję radnego oraz przewodniczącego rady miejskiej w Uniejowie, posiada długoletnie doświadczenie pracy w samorządzie.

Janusz Kosmalski był przewodniczącym rady miejskiej nieprzerwanie od 26 marca 2006 roku. Po zeszłorocznych wyborach samorządowych w składzie rady zastąpiła go Alicja Własny, wygrywając w okręgu, w którym startował Kosmalski. Do listopada ubiegłego roku zastępcą burmistrza Uniejowa był Piotr Majer, który zrezygnował z tej funkcji obejmując stanowisko wicestarosty poddębickiego.


Na zdjęciu od lewej Janusz Kosmalski i Piotr Majer, nowy i poprzedni zastępca burmistrza Uniejowa.

źródło: uniejow.net.pl

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS