Będzie kolejna droga w Gminie Poddębice. Burmistrz Piotr Sęczkowski podpisał umowę na budowę nawierzchni asfaltowej na odcinku Szczyty-Aleksandrówek.

– Infrastruktura drogowa na naszym terenie cały czas się rozwija i przybywa nowych kilometrów dróg. Ich liczba dzięki realizacji inwestycji ze Szczytów do Aleksandrówka zwiększy się o kolejne dwa – mówi Burmistrz Sęczkowski.

W ramach inwestycji poza jezdnią wykonane zostaną pobocza wzdłuż drogi, zjazdy do posesji, pojawi też się oznakowanie pionowe. Koszt przedsięwzięcia sięga 1,9 mln zł. Wykonawcą jest poddębicka firma PRD. Zadanie ma być przeprowadzone do końca sierpnia br.

– Mieszkańcy Szczytów i Aleksandrówka cieszą się, że droga w ich miejscowościach zostanie utwardzona. W poprzednich latach w naszym regionie w asfalt zmieniły się nawierzchnie gruntowe w Antoninowie, a także z Tumusina do Panaszewa – dodaje Tomasz Walczyk radny Gminy Poddębice.

źródło: Gmina Poddębice

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS