Porażki Pisi, Neru i Term

0
14
views

nowa-galeria-6066591

 

 

 

 

 

GKS Pisia Zygry – UKS Ustków 1:3 (0:1)

Dominowski Damian-1

 

pozostałe mecze:

Unia Sieradz-Męka 1:3 Victoria Szadek
LGKS Charłupia Mała 2:5 Amatorzy Zapolice
MULKS Łask 1:2 Pogoń Zduńska Wola
Tęcza Brodnia 4:4 Sokół Goszczanów
Iskra Stolec 1:2 TS Janiszewice
Pisia Zygry 1:3 UKS Ustków
Złoczevia Złoczew -:- TS Gruszczyce

tabela:

1 Pogoń Zduńska Wola 23 58 119 21 19 1 3
2 Victoria Szadek 23 55 62 25 18 1 4
3 UKS Ustków 23 49 75 35 16 1 6
4 MULKS Łask 23 48 79 30 15 3 5
5 Sokół Goszczanów 23 45 75 47 14 3 6
6 TS Janiszewice 23 45 66 32 14 3 6
7 LZS Rębieskie 22 38 62 39 12 2 8
8 Unia Sieradz-Męka 23 35 55 48 11 2 10
9 Tęcza Brodnia 23 31 66 61 9 4 10
10 TS Gruszczyce 22 26 40 78 8 2 12
11 Pisia Zygry 23 23 48 70 7 2 14
12 Złoczevia Złoczew 22 20 21 61 5 5 12
13 Amatorzy Zapolice 23 19 46 75 5 4 14
14 Iskra Stolec 22 15 22 79 4 3 15
15 Ostrovia Ostrówek 23 13 32 73 3 4 16
16 LGKS Charłupia Mała 23 5 24 118 1 2 20

 

 

Błękitni Raciąż – LKS Termy Ner Poddębice 2:1

 

pozostałe mecze:

Lechia Tomaszów Maz. 0:1 Polonia Warszawa
Energia Kozienice 1:5 Świt Nowy Dwór Maz.
Błękitni Raciąż 2:1 Termy Ner Poddębice
Oskar Przysucha 0:1 Warta Działoszyn
Pilica Białobrzegi 0:2 Warta Sieradz
Pogoń Grodzisk Maz. 0:1 Broń Radom
Start Otwock 0:2 Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 0:0 Ursus Warszawa
ŁKS Łódź 1:1 Pelikan Łowicz

tabela:

 

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 27 57 42 14 16 9 2
2 Polonia Warszawa 27 53 49 17 16 5 6
3 Lechia Tomaszów Maz. 27 51 59 27 15 6 6
4 Legia II Warszawa 27 50 45 26 14 8 5
5 ŁKS Łódź 27 49 53 30 14 7 6
6 Świt Nowy Dwór Maz. 27 47 46 22 12 11 4
7 Ursus Warszawa 27 46 38 23 13 7 7
8 Pelikan Łowicz 27 46 39 24 12 10 5
9 Błękitni Raciąż 27 37 33 44 10 7 10
10 Warta Sieradz 27 37 35 31 10 7 10
11 Broń Radom 27 32 37 51 8 8 11
12 Pogoń Grodzisk Maz. 27 27 33 43 6 9 12
13 Pilica Białobrzegi 27 27 38 50 8 3 16
14 Warta Działoszyn 27 26 24 62 7 5 15
15 Oskar Przysucha 27 24 33 60 6 6 15
16 Energia Kozienice 27 23 34 46 5 8 14
17 Start Otwock 27 18 22 60 5 3 19
18 Termy Ner Poddębice 27 16 21 51 3 7 17

 

 

Włókniarz Pabianice – MGLKS Termy Uniejów 4:2

 

pozostałe mecze:

GLKS Dłutów 0:0 Start Łódź
Włókniarz Pabianice 4:2 Termy Uniejów
LZS Justynów 2:0 Zawisza II Rzgów
Włókniarz Konstantynów 2:1 Orzeł Parzęczew
KKS Koluszki 2:1 Ostrovia Ostrowy
Górnik Łęczyca 1:1 PTC Pabianice
KS Sand Bus Kutno 2:0 Sokół II Aleksandrów
MKS Tuszyn 3:2 Start Brzeziny

tabela:

1 KS Sand Bus Kutno 22 56 78 24 18 2 2
2 Orzeł Parzęczew 22 45 92 31 14 3 5
3 Termy Uniejów 22 43 64 30 14 1 7
4 GLKS Dłutów 22 43 44 34 14 1 7
5 Zawisza II Rzgów 22 33 36 38 10 3 9
6 Górnik Łęczyca 21 33 34 26 8 9 4
7 Sokół II Aleksandrów 22 31 41 33 9 4 9
8 Start Brzeziny 22 30 32 40 9 3 10
9 PTC Pabianice 22 29 45 48 8 5 9
10 Włókniarz Pabianice 22 29 33 54 9 2 11
11 MKS Tuszyn 22 26 32 41 7 5 10
12 Włókniarz Konstantynów 21 25 32 48 7 4 10
13 KKS Koluszki 22 20 30 61 6 2 14
14 LZS Justynów 22 20 25 47 6 2 14
15 Start Łódź 22 20 36 63 6 2 14
16 Ostrovia Ostrowy 22 17 34 70 5 2 15

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ