Kurtasiński kontra Stelmachowicz w ten weekend !!!

13
54
views

 

 

 

IV liga – V kolejka

1 WRZEŚNIA (PIĄTEK) GODZ. 18:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (3) – Zawisza Pajęczno (17)

obsada sędziowska: Paweł Malec (centrala)

 

pozostałe mecze:
(sobota – 2 września)
15:00 – Warta Działoszyn – KS Sand Bus Kutno – Mateusz Janecka (III liga)
16:30 – Stal Niewiadów – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Rafał Michalak (III liga)
17:00 – KS Paradyż – Unia Skierniewice – Tomasz Lewandowski (WS Piotrków)
17:00 – Zjednoczeni Stryków – Omega Kleszczów – Szymon Gaca (WS Skierniewice)
(niedziela – 3 września)
11:00 – MKP-Boruta Zgierz – Pilica Przedbórz – Mariusz Lewandowski (WS Skierniewice)
12:00 – PGE GKS II Bełchatów – LKS Kwiatkowice – Michał Mularczyk (WS Skierniewice)
16:00 – Orkan Buczek – Ceramika Opoczno – Kamil Krasnopolski (WS Łódź)
17:00 – Pelikan II Łowicz – Włókniarz Zelów – Konrad Gawroński (WS Łódź)

 

 

Klasa okręgowa – IV kolejka

 

1 WRZEŚNIA (PIĄTEK) GODZ. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (6) – LKS Rosanów (4)

obsada sędziowska: Pskit P., Różycki J., Przytuła Sz.

 

2 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 15:00 PARZĘCZEW

Orzeł Parzęczew (15) – GLKS Sarnów/Dalików (10)

obsada sędziowska: Mateusz Anielak (Łódź-Bałuty) Andrzej Siejka (Łódź) Adam Mrozek (Łódź)

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II – IV kolejka

3 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 15:00 SIERADZ

KS Unia Sieradz-Męka (3) – Pisia Zygry(5)

 

 

Klasa „B” grupa II – I kolejka

 

2 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 15:00 LUTOMIERSK

Sokół Lutomiersk – Termy Ner II Poddębice

obsada sędziowska: Damian Żaczek (Łódź)

 

 

3 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 CZERCHÓW

Santos Czerchów – Grom Powodów

obsada sędziowska: Bartłomiej Król (Starowa Góra)

 

 

klasa „B” grupa III – I kolejka

3 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 16:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew – KP Byszewy

obsada sędziowska: Góra K.

 

 

Ligi juniorskie:

 

Łódź: B1 Junior Młodszy
2 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 14:00 UNIEJÓW
Termy Uniejów – PTC Pabianice
.
II liga wojewódzka C1 Trampkarz
3 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 BYCZYNA
Termy Ner Poddębice – Stal Niewiadów
obsada sędziowska: Michał Janasik (Łódź-Polesie)
.
Łódź: D1 Młodzik Grupa 4
2 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 10:00 UNIEJÓW
Termy Uniejów – Champion Łódź
.
Łódź: E1 Orlik Grupa 6
2 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 12:00 UNIEJÓW
Termy Uniejów – Górnik Łęczyca
.
Łódź: E2 Orlik Grupa 2
2 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. ???? ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
Sokół Aleksandrów Łódzki – Termy Ner Poddębice
.
 .
 .
 .
 .
 .

LIGA TYPERA

.

mecz nr. 14: Termy Ner Poddębice (3) – Zawisza Pajęczno (17)

mecz nr. 15 Termy Uniejów (6) – LKS Rosanów (4)

mecz nr. 16: Orzeł Parzęczew (15) – GLKS Sarnów/Dalików (10)

mecz nr. 17: KS Unia Sieradz-Męka (3) – Pisia Zygry(5)

mecz nr. 18: Sokół Lutomiersk – Termy Ner II Poddębice

mecz nr. 19: Santos Czerchów – Grom Powodów

mecz nr. 20: Sazan Pęczniew – KP Byszewy

 

 

 

 

 

 

 

 

13 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 14: Termy Ner Poddębice (3) – Zawisza Pajęczno (17) 3-1
    mecz nr. 15 Termy Uniejów (6) – LKS Rosanów (4) 3-3
    mecz nr. 16: Orzeł Parzęczew (15) – GLKS Sarnów/Dalików (10)2-3
    mecz nr. 17: KS Unia Sieradz-Męka (3) – Pisia Zygry(5)1-4
    mecz nr. 18: Sokół Lutomiersk – Termy Ner II Poddębice 3-2
    mecz nr. 19: Santos Czerchów – Grom Powodów5-1
    mecz nr. 20: Sazan Pęczniew – KP Byszewy3-1

  2. mecz nr. 14: Termy Ner Poddębice(3) – Zawisza Pajęczno(17) 3:0
    mecz nr. 15 Termy Uniejów(6) – LKS Rosanów(4) 2:1
    mecz nr. 16: Orzeł Parzęczew(15) – GLKS Sarnów/Dalików(10) 1:2
    mecz nr. 17: KS Unia Sieradz-Męka(3) – Pisia Zygry(5) 1:3
    mecz nr. 18: Sokół Lutomiersk – Termy Ner II Poddębice 1:3
    mecz nr. 19: Santos Czerchów – Grom Powodów 3:2
    mecz nr. 20: Sazan Pęczniew – KP Byszewy 4:1

  3. mecz nr. 14: Termy Ner Poddębice (3) – Zawisza Pajęczno (17) 4:0
    mecz nr. 15 Termy Uniejów (6) – LKS Rosanów (4) 1:2
    mecz nr. 16: Orzeł Parzęczew (15) – GLKS Sarnów/Dalików (10) 2:1
    mecz nr. 17: KS Unia Sieradz-Męka (3) – Pisia Zygry(5) 2;4
    mecz nr. 18: Sokół Lutomiersk – Termy Ner II Poddębice 0:3
    mecz nr. 19: Santos Czerchów – Grom Powodów 4:1
    mecz nr. 20: Sazan Pęczniew – KP Byszewy 4:0

  4. Termy Ner Poddębice (3) – Zawisza Pajęczno (17) 7:1
    mecz nr. 15 Termy Uniejów (6) – LKS Rosanów (4) 3:1
    mecz nr. 16: Orzeł Parzęczew (15) – GLKS Sarnów/Dalików (10)1:2
    mecz nr. 17: KS Unia Sieradz-Męka (3) – Pisia Zygry(5) 5:2
    mecz nr. 18: Sokół Lutomiersk – Termy Ner II Poddębice 0:2
    mecz nr. 19: Santos Czerchów – Grom Powodów 3:0
    mecz nr. 20: Sazan Pęczniew – KP Byszewy 4:2

  5. mecz nr. 14: Termy Ner Poddębice (3) – Zawisza Pajęczno (17) 7:0
    mecz nr. 15 Termy Uniejów (6) – LKS Rosanów (4) 2:2
    mecz nr. 16: Orzeł Parzęczew (15) – GLKS Sarnów/Dalików (10)2-4
    mecz nr. 17: KS Unia Sieradz-Męka (3) – Pisia Zygry(5)3:2
    mecz nr. 18: Sokół Lutomiersk – Termy Ner II Poddębice 1:3
    mecz nr. 19: Santos Czerchów – Grom Powodów 3:0
    mecz nr. 20: Sazan Pęczniew – KP Byszewy 5:2

  6. mecz nr. 14: Termy Ner Poddębice (3) – Zawisza Pajęczno (17) 5 : 1
    mecz nr. 15 Termy Uniejów (6) – LKS Rosanów (4)3 : 2
    mecz nr. 16: Orzeł Parzęczew (15) – GLKS Sarnów/Dalików (10)1 : 3
    mecz nr. 17: KS Unia Sieradz-Męka (3) – Pisia Zygry(5)4 : 2
    mecz nr. 18: Sokół Lutomiersk – Termy Ner II Poddębice 1 : 4
    mecz nr. 19: Santos Czerchów – Grom Powodów 2 : 3
    mecz nr. 20: Sazan Pęczniew – KP Byszewy 4 : 1

  7. mecz nr. 14: Termy Ner Poddębice (3) – Zawisza Pajęczno (17) 8-0
    mecz nr. 15 Termy Uniejów (6) – LKS Rosanów (4) 2-3
    mecz nr. 16: Orzeł Parzęczew (15) – GLKS Sarnów/Dalików (10)2-2
    mecz nr. 17: KS Unia Sieradz-Męka (3) – Pisia Zygry(5)4-2
    mecz nr. 18: Sokół Lutomiersk – Termy Ner II Poddębice 0-3
    mecz nr. 19: Santos Czerchów – Grom Powodów 3-1
    mecz nr. 20: Sazan Pęczniew – KP Byszewy 1-1

  8. mecz nr. 14: Termy Ner Poddębice (3) – Zawisza Pajęczno (17) 4:0
    mecz nr. 15 Termy Uniejów (6) – LKS Rosanów (4) 2:2
    mecz nr. 16: Orzeł Parzęczew (15) – GLKS Sarnów/Dalików (10) 1:3
    mecz nr. 17: KS Unia Sieradz-Męka (3) – Pisia Zygry(5) 3:0
    mecz nr. 18: Sokół Lutomiersk – Termy Ner II Poddębice 0:2
    mecz nr. 19: Santos Czerchów – Grom Powodów 4:0
    mecz nr. 20: Sazan Pęczniew – KP Byszewy 3:1

  9. mecz nr. 14 Termy Ner Poddębice (3) – Zawisza Pajęczno (17) 5:1
    mecz nr. 15 Termy Uniejów (6) – LKS Rosanów (4) 3:1
    mecz nr. 16: Orzeł Parzęczew (15) – GLKS Sarnów/Dalików (10)1:3
    mecz nr. 17: KS Unia Sieradz-Męka (3) – Pisia Zygry(5) 4:2
    mecz nr. 18: Sokół Lutomiersk – Termy Ner II Poddębice 1:3
    mecz nr. 19: Santos Czerchów – Grom Powodów 3:1
    mecz nr. 20: Sazan Pęczniew – KP Byszewy 4:3

  10. mecz nr. 15 Termy Uniejów (6) – LKS Rosanów (4) 2:1
    mecz nr. 16: Orzeł Parzęczew (15) – GLKS Sarnów/Dalików (10) 1:2
    mecz nr. 17: KS Unia Sieradz-Męka (3) – Pisia Zygry(5) 4:0
    mecz nr. 18: Sokół Lutomiersk – Termy Ner II Poddębice 0:2
    mecz nr. 19: Santos Czerchów – Grom Powodów 1:3
    mecz nr. 20: Sazan Pęczniew – KP Byszewy 5:0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ