EURO WINNERS CUP 2017

0
28
views


 

 

 

EURO WINNERS CUP 2017 

Grupa A

BSC Artur Music zakończył dzień jeden z rund eliminacyjnych Euro Winners Cup z wygranym 14: 0 z SK Bosnia Online EU Teplice.

Z silnym ukraińskim kręgosłupem do swojego zespołu, był bramkarz i kapitan Vitalii Sydorenko, który w pierwszej minucie objął piłkę w kierunku Artur Music.

Międzynarodowa reprezentacja Ukrainy Oleg Zborowskyi dodał cztery swoje własne przekonania, pozostawiając ich na czele z rosyjską drużyną FC Delta.

Cztery bramki z Melo Rangel Igor pomogły Delta zwyciężyć 9: 1 z Litoralem BS Dunkerquois, a Rosjanie spotkają się w niedzielny wieczór z ukraińskimi odpowiednikami w meczu, który może zdecydować, kto się rozwija.

Grupa B

Spartak Moskwa wygrał w piątek 9: 1 zwycięzców przeciwko greckim przeciwnikom A.P.S Napoli Patron, gdy przeniósł się do grupy B

Dwa cele pierwszego sezonu z Fedor Zemskov pomogły Rosjanom w drodze i były one 7-0 w górę, kiedy Georgios Haridis zarejestrował pociechę dla Patrona.

Iurii Kotov i Siergiej Szewczonow następnie dodali do dominacji Spartak w końcowych etapach komfortowego debiutu. Sprawa Benfica de Loures otrzymała bardziej rygorystyczny trening w ich zwycięstwie 6-5 przeciwko Rostocker Robben.

Sven Korner okazał się czołowym cierniem Benficy, strzelając dwukrotnie, aby anulować wczesne starcia z Luis Erikson Vaz i Nathaniel Mathias, zanim zrobił to samo, aby wyrównać strajk Nuno Belchiora.

Korner chciałby zdobyć wszystkie pięć bramek Rostockera, ale późne bramki z Joao Miguel Goncalveza, Fabricio Silva i Alan Cavalcanti zdobyły maksymalne punkty w Portugalii.

Grupa C

BSC Lokomotiv są wczesnymi liderami trzy-drużynowych grup C po złagodzeniu w piątek Littoral BS de Panne 9-2.

Lokomotiv prowadził 6: 0 po dominującym drugim okresie, w którym Boris Nikonorov znowu rejestrował, a kolejne bramki z Fernando, Nikolai Kryshanov, Lukao i Daniel.

Podczas gdy Nacripo i Lorenz zmniejszyły zaległości w drugiej rundzie, Lokomotiv okazał się niewyobrażalny, a Aleksander Makarow i Lukao trafili na bramkę w ostatnich 12 minutach, Nikonorov dokończył hat-trick w ostatniej minucie.

Grupa D

ESC Gyongyos i CSKA Moscow prowadzą drogę do grupy D po tym, jak obaj wzięli duże wygrane w swoich meczach.

Węgierski klub Gyongyos był zbyt gorący, aby obsługiwać dla holenderskich odpowiedników BSC Lansingerland, a Lucas i Viktor Turos udowodniali różnicę, gdy ich strona wzrosła do stołu.

Obaj chwycił hat-tricks, a weterani Bruno Malias i Gabriel ważyli cztery bramki, po tym jak CSKA pokonała CD Vila Franco do Rosario 8-1.

Ostatni zwycięzca Pucharu Świata FIFA Beach Soccer Filipe był na pozycji, podczas gdy Mikhail Semenov, Siergiej Stepliani i Rafinha chwycili szelki.

Grupa E

KP Lodz wyprzedził Portsmouth BSC 15-4 w piątek i wygrał z Grupą E.

Weteran polski Bogusław Saganowski – świeżo znany z finału Pucharu Świata FIFA Beach Soccer – okazał się zbyt gorący dla Pompejusza, który strzelił osiem bramek swojej drużyny, gdy polska drużyna trafiła na szczyt.

Rosja FC City zasiadała w drugim seccie, po tym jak Andre Batista i Aleksei Krasnochchekov pomogli im wygrać 4: 2 z portugalskim strojem GR Amigos da Paz.

City w Łodzi w sobotę, co potwierdzi decydujący związek z wynikami grupy.

Grupa F

Jedyna gra w piątek w grupie F wykazała, że ​​Clube Desportivo Nacional ukradł wczesną walkę rywalom z dramatycznym zwycięstwem 4-3 w meczu z Hiszpańskim strójem Levante.

Po stronie portugalskiej Nacional, z Madery, prowadzili dwa razy w normalnych porach dnia dzięki celom Pedro Silva i Joao Jasminsa, ale dopiero po dogonięciu korektorów z Pablo Perez i Jonny.

W czwartym okresie Salvo wycofał się z strajku Andreja Jasminsa, zanim Nuno Soares odezwał się ostatecznie z 93 sekundami pozostawionymi na zegarze.

Grupa G

Montpellier Herault Beach Soccer i CD Bala Azul zwyciężyli w jednej z rund eliminacyjnych Pucharu Zdobywców Pucharów Euro League, zdobywając nagrody CF Os Belenenses i Land of Legends Theme Alanyaspor.

Francuska drużyna Montpellier wyrzuciła gola w dwie bramki, gdy Belenenses ryknął do 3: 2 w ostatnim okresie po bramkach Andre Valverde, Francisco i Andre Sylvester.

Jednak Touchat Ghyslain zrównał się z końcową fazą, zanim Noam Bettayah uderzył w zwycięzcę wcześnie w dodatkowym czasie, aby zapewnić 4-3 sukces.

Czapka z Chiky Ardil pomogła CD Bala Azul wygrać 6-5 z tureckim klubem Alanyaspor w innej grze tej grupy. Szwajcaria Glenn Hodel strzelił cztery razy w Alanyasporie, ale Chiky’owi, uzupełnionym celami Pedro i Jose Enrique, a także zwycięzca z Tomas zapewnił punkty za Bala Azul.

 

Euro Winners Cup Preliminary Round – results and fixtures

Friday, May 26th

09:00 – Clube Deportivo Nacional 4-3 Levante UD (AET)

09:00 – CF Os Belenenses 3-4 Montpellier Herault BS (AET)

10:15 – CD Vila Franco do Rosario 1-8 CSKA Moscow

10:15 – GR Amigos da Paz 2-4 FC City

11:30 – Land of Legends Theme Park Alanyaspor 5-6 CD Bala Azul

12:45 – FC Delta 9-1 Littoral BS Dunkerquois

14:00 – BSC Spartak Moscow 9-1 A.P.S Napoli Patron

14:00 – Portsmouth BSC 4-15 KP Lodz

15:15 – BS Lansingerland 1-12 ESC Gyongyos

16:30 – Littoral BS de Panne 2-9 BSC Lokomotiv

17:45 – Rostocker Robben 5-6 Casa Benfica de Loures

19:00 – SK Bosnia Online EU Replace 0-14 BSC Artur Music

Saturday, May 27th

09:00 – GR Amigos da Paz v Portsmouth BSC

10:15 – CD Vila Franco do Rosario v BS Lansingerland

10:15 – Vitoria FC v Littoral BS de Panne

11:30 – BSC Spartak Moscow v Rostocker Robben

11:30 – CD Bala Azul v Montpellier Herault BS

12:45 – FC Delta v SK Bosnia Online EU Teplice

12:45 – BSC Vitoblsport v Levante UD

14:00 – CF Os Belenenses v Land of Legends Theme Park Alanyaspor

15:15 – KP Lodz v FC City

16:30 – ESC Gyongyos v CSKA

17:45 – Casa Benfica de Loures v A.P.S Napoli Patron

19:00 – BSC Artur Music v Littoral BS Dunkerquois

 

Harmonogram rozgrywek

 

Zdjęcie użytkownika BEACH SOCCER CLUB GREMBACH ŁÓDŹ.

Zdjęcie użytkownika BEACH SOCCER CLUB GREMBACH ŁÓDŹ.

 

źródło: BEACH SOCCER CLUB GREMBACH ŁÓDŹ

 

Zdjęcie użytkownika Beach Soccer Forever.

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ