Liga tenisa stołowego w Poddębicach

0
268

W Poddębicach powstała drużyna tenisa stołowego o nazwie STS TOP Poddębice, która bierze udział w rozgrywkach Łódzkiej Ligi Tenisa Stołowego. STS TOP jest już po pierwszym swoim debiutanckim meczu.

STS TOP PODDĘBICE PRZEGRYWA W DEBIUCIE!!!

Sezon 2018/2019 w 5 Łódzkiej Lidze Tenisa Stołowego Amatorów i Weteranów rozpoczął się na dobre!
Debiutant tegorocznej ligi STS TOP PODDĘBICE w pierwszej kolejce rozgrywek zmierzył się z 6 drużyna poprzedniego sezonu DK PLICHTÓW.
STS TOP wystąpił w składzie:Jakub Chaberski, Andrzej Kardaś, Wojciech Krysiak i Stanisław Antczak.
Niestety nie udało się wygrać w debiucie i bardziej doświadczona drużyna z Plichtowa zdołała w ostatnim meczu tej potyczki przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę ostatecznie wygrywając 6:4. Z przebiegu całego meczu można powiedzieć, że remis był jak najbardziej w zasięgu lecz na koniec to i tak to co się ugra przy stole decyduje o wyniku. Najbardziej można żałować meczu deblowego w którym prowadziliśmy 7:3 w piątym secie ale niestety nie udało się utrzymać wypracowanej przewagi. Dużo trudności sprawił piłeczki którymi rozgrywaliśmy mecze gdyż do tej pory trenowaliśmy innymi które są mniejsze i lżejsze ale ten problem jest najprostszy do wyeliminowania.
Reasumujac na pierwsze punkty musimy jeszcze poczekać.

3. Rochmański B. – Krysiak W. 0:3
4. Perlański J./Perlański D. – Chaberski J./Antczak S.

2 kolejka ŁLTSAIW ZAPOWIEDŹ.

Już 12 października 2018r. o godzinie 18 w sali konferencyjnej w CRiT Byczyna drużyna STS TOP PODDĘBICE zagra pierwszy mecz na własnym terenie z łódzką drużyną CHOJNY ZATORZE. W pierwszej kolejce nasz rywal pauzował więc nie wiemy w jakiej jest formie ale nie ulega wątpliwości, że 5 drużyna poprzedniego sezonu jest jedną z najmocniejszych w 5b lidze więc o pierwsze punkty może być bardzo trudno. Motywacji żeby sprawić niespodziankę nam nie brakuje i napewno będziemy walczyć do ostatniego seta. Zapraszamy wszystkich chętnych którzy chcą zobaczyć nasz team w akcji do przybycia w wyżej podanym terminie.