VII Mistrzostwa Polski Karate UWK w Poddębicach

0
59
views

23 kwietnia br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Lotników Polskich w Poddębicach odbyły się VII Mistrzostwa Polski Karate UWK. Do rywalizacji w trzech konkurencjach podzielonych na kategorie wiekowe przystąpiło ponad 200 zawodników.

Na macie nie zabrakło reprezentantów z terenu powiatu poddębickiego: CPSiR „DRAGON” Poddębice, Uniejowskiego Klubu Karate BASSAI oraz podopiecznych z PŚDS z Czepowa, którzy rywalizowali w konkurencji KATA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. Poddębiccy karatecy wywalczyli łącznie 23 medale- 6 złotych, 11 srebrnych, 6 brązowych, zawodnicy z Uniejowa 24 medale- 9 złotych, 10 srebrnych, 5 brązowych, z kolei PŚDS Czepów 5 medali- 1 złoty, 2 srebrne, 2 brązowe.

Powiat Poddębicki reprezentowali w tym dniu Beata Przybylska – Członek Zarządu Powiatu Poddębickiego i Wieńczysław Kaźmierczak – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, który w tym dniu zapewnił również uczestnikom opiekę medyczną. W imieniu Rady i Zarządu Powiatu Poddębickiego pogratulowali i podziękowali Organizatorom Mistrzostw – Maciejowi Grubskiemu i Grzegorzowi Szewczykowi – Prezesowi CPSiR „DRAGON” za wybitne zasługi na rzecz rozwoju karate w Powiecie Poddębickim, a także za wspaniałą atmosferę na Mistrzostwach i podejmowanie inicjatyw, które zachęcają dzieci i młodzież do czynnego spędzania czasu wolnego. Zawodnikom życzono kolejnych sukcesów i zaangażowania do dalszej pracy nad swoimi umiejętnościami.

W wydarzeniu wzięli udział również: Piotr Sęczkowski – Burmistrz Poddębic oraz bryg. Zbigniew Nastarowicz – Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Poddębicach.

Gratulujemy!

źródło: poddebicki.pl

 

Sukces naszych zawodników w Mistrzostwach Polski!

Sukces naszych zawodników w Mistrzostwach Polski Karate UWK w Poddębicach🥇🥇

W dn. 23.04.2022 r. w Poddębicach odbyły się Mistrzostwa Polski Karate UWK. Zawodnicy Uniejowskiego Klubu Karate BASSAI zaliczyli bardzo udany start, zdobywając łącznie aż 25 medali (w tym 9 złotych, 10 srebrnych i 6 brązowych)!

WYNIKI:

Sensei Maja Ostrowska-Gralka – 2 złote – kata indywidualne, kumite indywidualne

Tadeusz Dałek – złoto – kata indywidualne

Apolonia Dałek – złoto – kata indywidualne,

srebro – kata drużynowe, brąz – kumite indywidualne

Kaja Sztybrych – srebro – kata drużynowe, brąz – kata indywidualne

Bartłomiej Stefański – brąz –  kata drużynowe

Adam Sawkiewicz – brąz – kata drużynowe

Krystian Sekura – 2 brązowe –  kata drużynowe, kumite indywidualne

Helena Spławska-Wiatr – złoto – kata indywidualne, srebro – kata drużynowe

Liliana Spławska-Wiatr – 3 srebrne – kata indywidualne, kata drużynowe, kumite indywidualne

Hanna Spławska-Wiatr – 2 srebrne – kata indywidualne, kata drużynowe

Helena Krajewska – srebro – kata indywidualne

Kinga Kanarek – srebro – kata drużynowe

Weronika Kujawa – 2 złote – kata indywidualne, kata drużynowe, srebro – kumite indywidualne, brąz- kumite drużynowe

Oliwia Staniak  – 2 złote – kata drużynowe, kumite indywidualne, srebro – kata indywidualne, brąz – kumite drużynowe

Patrycja Kowalczyk – 2 złote – kata indywidualne, kata drużynowe, srebro –  kumite indywidualne, brąz – kumite drużynowe

Julia Krokosz  – srebro – kata indywidualne, brąz – kumite indywidualne

 

źródło: Gmina Uniejów

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ