IV LIGA – XV KOLEJKA
04 listopada (ŚRODA) godz. ?? BYCZYNA
Włókniarz Zelów (12) – KEEZA Termy Ner Poddębice (18)
Mecz przełożony na 4 listopada z powodu wykrycia u jednego zawodnika z Zelowa koronawirusa. Spotkanie zostanie rozegrane w Byczynie.
pozostałe mecze:
(sobota – 24 października)
14:00 – Czarni Rząśnia – Skalnik Sulejów – Łukasz Józefecki (WS Skierniewice)
14:00 – Omega Kleszczów – LKS Kwiatkowice – Szymon Michniewicz (WS Łódź)
14:00 – ŁKS II Łódź – Stal Głowno – Mikołaj Kujawski (III liga)
15:00 – Polonia Piotrków – Warta Działoszyn – Dominik Wyderkiewicz (WS Łódź)
15:00 – Pogoń Zduńska Wola – Jutrzenka Warta – Jakub Jasiński (WS Łódź)
15:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Orzeł Nieborów – Mateusz Kowalski (WS Piotrków)
17:30 – Warta Sieradz – MKP-Boruta Zgierz – Kamil Krasnopolski (III liga)
(niedziela – 25 października)
12:00 – Jutrzenka Drzewce – Ceramika Opoczno – Adam Sekuterski (WS Łódź)
14:00 – Orkan Buczek – Zjednoczeni Stryków – Wojciech Pawlak (III liga)
KLASA OKRĘGOWA – XIV KOLEJKA
24 października (SOBOTA) godz. 14:30 DALIKÓW
GLKS Sarnów/Dalików (15) – PTC Pabianice (18)
obsada sędziowska: Chrustowski P., Łuczak M., Balwierz A.
25 października (NIEDZIELA) godz. 14:30 KUTNO
KS II Kutno (14) – Termy Uniejów (9)
obsada sędziowska: Lewandowski B., Kluska J., Klata A.
pozostałe mecze:
(piątek – 23 października)
20:00 – KAS Konstantynów – Orzeł Parzęczew – Anielak
(sobota – 24 października)
11:00 – Zawisza Rzgów – GLKS Dłutów – Lota
15:00 – Victoria Rąbień – Widzew II Łódź – Pietrzak
15:00 – Włókniarz Pabianice – UKS SMS Łódź – Wiśniewski
15:00 – LKS Różyca – Start Brzeziny – Dolny
(niedziela – 25 października)
14:00 – Sokół II Aleksandrów – KKS Koluszki – Janasik
KLASA A GRUPA III – XI KOLEJKA
24 października (SOBOTA) godz. 14:00 KAZIMIERZ
Orzeł Kazimierz (3) – Pisia Zygry (2)
obsada sędziowska: Faliszewski A., Kubik D., Siech R.
25 października (NIEDZIELA) godz. 14:00 PABIANICE
Włókniarz II Pabienice (6) – Sazan Pęczniew (12)
obsada sędziowska: Łuczak M., Rogala P., Rikszajd D.
pozostałe mecze:
(sobota – 24 października)
15:00 – Orzeł Piątkowisko – GKS Sędziejowice – Sekuterski
15:00 – Jutrzenka Bychlew – Włókniarz Konstantynów – Najder
(niedziela – 25 października)
11:00 – Pogoń II Zduńska Wola – Korab Łask – WS Sieradz
12:00 – MULKS Łask – Rokita Rokitnica – WS Sieradz
14:00 – Olimpia Karsznice – Iskra Dobroń – Przybysz
KLASA A GRUPA IV – XI KOLEJKA
24 października (SOBOTA) godz. 15:00 KRZYŻANÓW
Bzura Młogoszyn (7) – Grom Powodów (13)
obsada sędziowska: Walczak K., Zasadziak P., Walczak A.
pozostałe mecze:
(sobota – 24 października)
15:00 – MKS Mianów – LKS Świnice Warckie – Szadkowski
15:00 – Magnat Sierpów – SPMKS Żychlin – Bednarski
(niedziela – 25 października)
11:00 – Kanarki Małachowice – Górnik Łęczyca – Sadowski
11:00 – Kotan Ozorków – Bzura Ozorków – R. Walczak
13:00 – Victoria Grabów – Kobra Leźnica Wielka – Pionko
14:00 – Malina Piątek – Ostrovia Ostrowy – Szymczyk
LIGI JUNIORSKIE
SIERADZ: B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 3
Pisia Zygry (8) – pauza
Łódź: B2 Junior Młodszy Grupa 1
25 października (SOBOTA) godz. 14:00 ŁÓDŻ
KS PSV II Łódź (3) – Termy Uniejów (8)
obsada sędziowska: Strulak I.
Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1
25 października (NIEDZIELA) godz. 11:00 KROŚNIEWICE
Krośniewianka Krośniewice (12) – Termy Ner Poddębice (14)
obsada sędziowska: Zasadziak P.
28 października (ŚRODA) godz. 17:30
Termy Ner Poddębice (14) – Kolejarz Łódź (13)
obsada sędziowska: Kubik D
Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2
24 października (SOBOTA) godz. 10:00 OZORKÓW
Bzura Ozorków (6) – Termy Uniejów (8)
obsada sędziowska: Dobrowolski M
Łódź: D1 Młodzik Grupa 2
24 października SOBOTA) godz. 13:00 ŁÓDŹ
ŁKS II Łódź (1) – Termy Ner Poddębice (7)
obsada sędziowska: Romanowski A.
29 października (CZWARTEK) godz. 18:00 BYCZYNA
Termy Ner Poddębice (7) – Boruta Zgierz (2)
obsada sędziowska: Pietrzak B.
Łódź: D2 Młodzik Grupa 2
24 października (SOBOTA) godz. 10:00 UNIEJÓW
Termy Uniejów (6) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (7)
obsada sędziowska: Pionko M.
24 październik (SOBOTA) godz. 11:30 DALIKÓW
GLKS Sarnów/Dalików (11) – Orzeł Łódź (12)
obsada sędziowska: Pietrzak B.
E1 ORLIK GRUPA 7
25 października (NIEDZIELA) godz. 10:00 BYCZYNA
Termy Ner Poddębice (2) – Salos Róż Kutno (3)
25 października (PIĄTEK) godz. 17:00 OZORKÓW
Bzura Ozorków (1) – Termy Ner Poddębice (2)
SIERADZ: E2 ORLIK GRUPA 8
24 października (SOBOTA) godz. 11:30 PĘCZNIEW
Warta Sieradz (3) – Sazan Pęczniew (4)
LIGA TYPERA
69. GLKS Sarnów/Dalików (15) – PTC Pabianice (18)
70. KS II Kutno (14) – Termy Uniejów (9)
71. Orzeł Kazimierz (3) – Pisia Zygry (2)
72. Włókniarz II Pabienice (6) – Sazan Pęczniew (12)
73. Bzura Młogoszyn (7) – Grom Powodów (13)
Punktacja:
1 pkt. – trafienie zwycięskiej drużyny w meczu
2 pkt. – trafienie remisu w meczu
3 pkt. – trafienie dokładnie wyniku meczu
4 pkt. – trafienie ilości strzelonych goli w meczu
(można wpisać przy danym meczu ilość strzelonych goli, zamiast typować dokładny wynik)
5 pkt. – trafienie dokładnie wyniku meczu, ale różnica musi wynosić minimum 5 goli.
69. GLKS Sarnów/Dalików (15) – PTC Pabianice (18) 2;0
70. KS II Kutno (14) – Termy Uniejów (9) 1;3
71. Orzeł Kazimierz (3) – Pisia Zygry (2) 0;1
72. Włókniarz II Pabienice (6) – Sazan Pęczniew (12) 2;1
73. Bzura Młogoszyn (7) – Grom Powodów (13) 3;0
69. GLKS Sarnów/Dalików (15) – PTC Pabianice (18) 3-1
70. KS II Kutno (14) – Termy Uniejów (9) 3-0
71. Orzeł Kazimierz (3) – Pisia Zygry (2) 3-1
72. Włókniarz II Pabienice (6) – Sazan Pęczniew (12) 4-2
73. Bzura Młogoszyn (7) – Grom Powodów (13) 4-0
69. GLKS Sarnów/Dalików (15) – PTC Pabianice (18) 6:1
70. KS II Kutno (14) – Termy Uniejów (9) 4:1
71. Orzeł Kazimierz (3) – Pisia Zygry (2) 1:2
72. Włókniarz II Pabienice (6) – Sazan Pęczniew (12) 4:1
73. Bzura Młogoszyn (7) – Grom Powodów (13) 8:1
69 – 4 gole
70 – 4 gole
71 – 4 gole
72 – 4 gole
73 – 6 goli
69- 4:1
70- 2:3
71- 2:1
72- 3:1
73- 5:1
70. KS II Kutno (14) – Termy Uniejów (9) 1:1
72. Włókniarz II Pabienice (6) – Sazan Pęczniew (12) 1:2