ZAPOWIEDŹ KOLEJKI LIGI SENIORSKIEJ, JUNIORSKIEJ I TYPERA

6
94
views

IV LIGA – XV KOLEJKA 

04 listopada (ŚRODA) godz. ?? BYCZYNA 

Włókniarz Zelów (12) – KEEZA Termy Ner Poddębice (18)

Mecz przełożony na 4 listopada z powodu wykrycia u jednego zawodnika z Zelowa koronawirusa. Spotkanie zostanie rozegrane w Byczynie.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 24 października)
14:00 – Czarni Rząśnia – Skalnik Sulejów – Łukasz Józefecki (WS Skierniewice)
14:00 – Omega Kleszczów – LKS Kwiatkowice – Szymon Michniewicz (WS Łódź)
14:00 – ŁKS II Łódź – Stal Głowno – Mikołaj Kujawski (III liga)
15:00 – Polonia Piotrków – Warta Działoszyn – Dominik Wyderkiewicz (WS Łódź)
15:00 – Pogoń Zduńska Wola – Jutrzenka Warta – Jakub Jasiński (WS Łódź)

15:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Orzeł Nieborów – Mateusz Kowalski (WS Piotrków)
17:30 – Warta Sieradz – MKP-Boruta Zgierz – Kamil Krasnopolski (III liga)
(niedziela – 25 października)
12:00 – Jutrzenka Drzewce – Ceramika Opoczno – Adam Sekuterski (WS Łódź)
14:00 – Orkan Buczek – Zjednoczeni Stryków – Wojciech Pawlak (III liga)

 

 

KLASA OKRĘGOWA – XIV KOLEJKA 

24 października (SOBOTA) godz. 14:30 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (15) – PTC Pabianice (18)

obsada sędziowska: Chrustowski P., Łuczak M., Balwierz A. 

 

25 października (NIEDZIELA) godz. 14:30 KUTNO

KS II Kutno (14) – Termy Uniejów (9)

obsada sędziowska: Lewandowski B., Kluska J., Klata A.

 

pozostałe mecze:

(piątek – 23 października)
20:00 – KAS Konstantynów – Orzeł Parzęczew – Anielak
(sobota – 24 października)
11:00 – Zawisza Rzgów – GLKS Dłutów – Lota
15:00 – Victoria Rąbień – Widzew II Łódź – Pietrzak
15:00 – Włókniarz Pabianice – UKS SMS Łódź – Wiśniewski
15:00 – LKS Różyca – Start Brzeziny – Dolny
(niedziela – 25 października)
14:00 – Sokół II Aleksandrów – KKS Koluszki – Janasik

 

 

KLASA A GRUPA III – XI KOLEJKA 

24 października (SOBOTA) godz. 14:00 KAZIMIERZ 

Orzeł Kazimierz (3) – Pisia Zygry (2)

obsada sędziowska: Faliszewski A., Kubik D., Siech R. 

 

25 października (NIEDZIELA) godz. 14:00 PABIANICE 

Włókniarz II Pabienice (6) – Sazan Pęczniew (12)

obsada sędziowska: Łuczak M., Rogala P., Rikszajd D.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 24 października)
15:00 – Orzeł Piątkowisko – GKS Sędziejowice – Sekuterski
15:00 – Jutrzenka Bychlew – Włókniarz Konstantynów – Najder
(niedziela – 25 października)
11:00 – Pogoń II Zduńska Wola – Korab Łask – WS Sieradz
12:00 – MULKS Łask – Rokita Rokitnica – WS Sieradz
14:00 – Olimpia Karsznice – Iskra Dobroń – Przybysz

 

 

KLASA A GRUPA IV – XI KOLEJKA 

24 października (SOBOTA) godz. 15:00 KRZYŻANÓW

Bzura Młogoszyn (7) – Grom Powodów (13)

obsada sędziowska: Walczak K., Zasadziak P., Walczak A. 

 

pozostałe mecze:

(sobota – 24 października)
15:00 – MKS Mianów – LKS Świnice Warckie – Szadkowski
15:00 – Magnat Sierpów – SPMKS Żychlin – Bednarski
(niedziela – 25 października)
11:00 – Kanarki Małachowice – Górnik Łęczyca – Sadowski
11:00 – Kotan Ozorków – Bzura Ozorków – R. Walczak
13:00 – Victoria Grabów – Kobra Leźnica Wielka – Pionko
14:00 – Malina Piątek – Ostrovia Ostrowy – Szymczyk

 

 

LIGI JUNIORSKIE

SIERADZ: B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 3

Pisia Zygry (8) – pauza

 

Łódź: B2 Junior Młodszy Grupa 1

25 października (SOBOTA) godz. 14:00 ŁÓDŻ

KS PSV II Łódź (3) – Termy Uniejów (8)

obsada sędziowska: Strulak I. 

 

Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1

25 października (NIEDZIELA) godz. 11:00 KROŚNIEWICE

Krośniewianka Krośniewice (12) – Termy Ner Poddębice (14)

obsada sędziowska: Zasadziak P.

 

28 października (ŚRODA) godz. 17:30

Termy Ner Poddębice (14) – Kolejarz Łódź (13)

obsada sędziowska: Kubik D

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2

24 października (SOBOTA) godz. 10:00 OZORKÓW

Bzura Ozorków (6) – Termy Uniejów (8)

obsada sędziowska: Dobrowolski M

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 2

24 października SOBOTA) godz. 13:00 ŁÓDŹ

ŁKS II Łódź (1) – Termy Ner Poddębice (7)

obsada sędziowska: Romanowski A.

 

29 października (CZWARTEK) godz. 18:00 BYCZYNA 

Termy Ner Poddębice (7) – Boruta Zgierz (2)

obsada sędziowska: Pietrzak B. 

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 2

24 października (SOBOTA) godz. 10:00 UNIEJÓW 

Termy Uniejów (6) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (7)

obsada sędziowska: Pionko M.

 

24 październik (SOBOTA) godz. 11:30 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (11) – Orzeł Łódź (12)

obsada sędziowska: Pietrzak B.

 

E1 ORLIK GRUPA 7 

25 października (NIEDZIELA) godz. 10:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (2) – Salos Róż Kutno (3)

 

25 października (PIĄTEK) godz. 17:00 OZORKÓW

Bzura Ozorków (1) – Termy Ner Poddębice (2) 

 

SIERADZ: E2 ORLIK GRUPA 8

24 października (SOBOTA) godz. 11:30 PĘCZNIEW

Warta Sieradz (3) – Sazan Pęczniew (4) 

 

 

LIGA TYPERA 

69. GLKS Sarnów/Dalików (15) – PTC Pabianice (18)

70. KS II Kutno (14) – Termy Uniejów (9)

71. Orzeł Kazimierz (3) – Pisia Zygry (2)

72. Włókniarz II Pabienice (6) – Sazan Pęczniew (12)

73. Bzura Młogoszyn (7) – Grom Powodów (13)

 

 

Punktacja:

1 pkt. – trafienie zwycięskiej drużyny w meczu

2 pkt. – trafienie remisu w meczu

3 pkt. – trafienie dokładnie wyniku meczu

4 pkt. – trafienie ilości strzelonych goli w meczu

(można wpisać przy danym meczu ilość strzelonych goli, zamiast typować dokładny wynik)

5 pkt. – trafienie dokładnie wyniku meczu, ale różnica musi wynosić minimum 5 goli.

 

 

6 KOMENTARZE

  1. 69. GLKS Sarnów/Dalików (15) – PTC Pabianice (18) 2;0
    70. KS II Kutno (14) – Termy Uniejów (9) 1;3
    71. Orzeł Kazimierz (3) – Pisia Zygry (2) 0;1
    72. Włókniarz II Pabienice (6) – Sazan Pęczniew (12) 2;1
    73. Bzura Młogoszyn (7) – Grom Powodów (13) 3;0

  2. 69. GLKS Sarnów/Dalików (15) – PTC Pabianice (18) 3-1
    70. KS II Kutno (14) – Termy Uniejów (9) 3-0
    71. Orzeł Kazimierz (3) – Pisia Zygry (2) 3-1
    72. Włókniarz II Pabienice (6) – Sazan Pęczniew (12) 4-2
    73. Bzura Młogoszyn (7) – Grom Powodów (13) 4-0

  3. 69. GLKS Sarnów/Dalików (15) – PTC Pabianice (18) 6:1
    70. KS II Kutno (14) – Termy Uniejów (9) 4:1
    71. Orzeł Kazimierz (3) – Pisia Zygry (2) 1:2
    72. Włókniarz II Pabienice (6) – Sazan Pęczniew (12) 4:1
    73. Bzura Młogoszyn (7) – Grom Powodów (13) 8:1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ