Zapisy do ligi i pucharów

0
65
views

Do 30 września 2021 Łódzki Związek Piłki Nożnej będzie przyjmował zgłoszenia drużyn zainteresowanych grą w futsalowej III lidze oraz Pucharze Polski kobiet i mężczyzn. Akces do udziału w poszczególnych rozgrywkach sezonu 2021/2022 należy składać drogą elektroniczną na adres: lodzki@zpn.pl.


W każdym zgłoszeniu należy wskazać konkretne rozgrywki (III PLF, Puchar Polski Kobiet bądź Puchar Polski Mężczyzn) oraz: nazwę klubu/drużyny, imię i nazwisko osoby reprezentującej dany klub/drużynę oraz e-mail i telefon kontaktowy.

Zachęcamy do zapisów!

 

Wrócili do korzeni

Po okresie przymusowych szkoleń internetowych Mobilna Akademia Młodych Orlów wróciła do korzeni i wznowiła zajęcia stacjonarne. We wrześniu trenerzy Sławomir Kraska i Rafał Poznański odwiedzą łącznie osiem powiatów.


Szkolenia wznowili w Opocznie, a w zajęciach wzięło udział 19 trenerów i trenerek. Na obiekcie MKS Ceramika najpierw odbył się wykład poświęcony etapizacji szkolenia, a później w części praktycznej przeprowadzona zajęcia doskonalenia gry w obronie w grach 1×1 oraz 2×2/3×3 i 4×4. W pokazowym treningu U-13 brały udział dzieci z rocznika 2009. Poziom piłkarski zawodników był na tyle dobry, że czterech z nich trenerzy Mobilnej AMO wpisali do swoich notesów do dalszej obserwacji.

MAMO IX 2021

W powiecie skierniewickim szkolenie przeprowadzono w Lipcach Reymontowskich. Wykład został wygłoszony w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji, a trening i gra selekcyjna odbyły się na gminnym stadionie. W zajęciach uczestniczyło 13 osób.

MAMO IX 2021

 

Kolejnym rzystankiem na drodze Mobilnej AMO będzie Łowicz. W tym mieście zajęcia zaplanowano na czwartek 16 września (OSiR- Orlik, Bolimowska 15/19; godz. 16:30). Dzień później szkolenie odbędzie się na obiekcie Centrum Sportu i Rekreacji MULKS Łask (Armii Krajowej 5a; godz. 16). Przed końcem miesiąca trenerzy Mobilnej AMO odwiedzą też powiaty: wieruszowski (20 września, GOSiT WKS Proszna Wieruszów), pabianicki (21 września, MOSiR MUKS Włókniarz Pabianice), brzeziński (BKS Start Brzeziny) oraz miejski w Piotrkowie Trybunalskim (MOSiR Concordia Piotrków Trybunalski).

MAMO IX 2021

Na szkolenia Mobilnej AMO można się logować na: pzpn24.pzpn.pl. Każda osoba zainteresowana udziałem w szkoleniu, lecz nie posiadająca konta w systemie powinna utworzyć konto trenerskie, a następnie zaaplikować na wybrane wydarzenie. Więcej szczegółowych informacji o szkoleniach można znaleźć pod adresem:

MOBILNA AMO – ŁÓDZKIE – Łączy nas piłka (laczynaspilka.pl)

https://lzpn.org/mobilne-amo/

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail:

Sławomir Kraska – tel.: 501 558 697, e-mail: slawomir.kraska@pzpn.pl

Rafał Poznański – tel.: 501 558 757, e-mail: rafal.poznanski@pzpn.pl

MAMO IX 2021

 

źródło: lzpn.org

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ