WYSOKIE ZWYCIĘSTWA TERM SAZANA I PISI

0
199
views

IV liga

Polonia Piotrków T. – KEEZA Termy Ner Poddębice 1:0

Polonia Piotrków: Malicki – Polit, Porochnicki (75. Jakubiak), Głowacki, Suzuki, Nowaczyk, Bąbol, Mielczarski, Wojtczak (46. Olszewski), Kwaśniczko, Jagodziński (60. Bąkowicz).

KEEZA Termy Ner Poddębice: Niedomagała – Owczarek, D. Gzyl, Majorowicz, Grzelak – Masztakow (73. Lewandowski), Marciniak, Tonn, Bistuła (80. Waszczyk), Stachlewski, Narożnik

 

pozostałe mecze:

Jutrzenka Warta 1:1 ŁKS II Łódź
LKS Kwiatkowice 1:0 Włókniarz Zelów
Pelikan II Łowicz 2:2 Warta Działoszyn
Warta Sieradz 2:3 Orkan Buczek
Zjednoczeni Stryków 1:1 Andrespolia Wiśniowa Góra
Omega Kleszczów 1:1 Ceramika Opoczno
KS Sand Bus Kutno 4:1 MKP-Boruta Zgierz
Orzeł Nieborów 1:2 Pogoń Zduńska Wola
Polonia Piotrków 1:0 KEEZA Termy Ner Poddębice

 

tabela:

1 KS Sand Bus Kutno 16 40 45 17 13 1 2
2 Warta Sieradz 16 36 50 16 11 3 2
3 Polonia Piotrków 16 34 48 19 11 1 4
4 Orkan Buczek 16 34 45 20 11 1 4
5 LKS Kwiatkowice 16 26 38 26 8 2 6
6 ŁKS II Łódź 16 26 39 31 6 8 2
7 Pogoń Zduńska Wola 16 26 28 31 8 2 6
8 Włókniarz Zelów 16 24 30 29 7 3 6
9 MKP-Boruta Zgierz 16 23 38 33 6 5 5
10 Warta Działoszyn 16 21 30 37 6 3 7
11 Jutrzenka Warta 16 21 26 26 6 3 7
12 Omega Kleszczów 16 21 36 35 6 3 7
13 Zjednoczeni Stryków 16 19 27 29 4 7 5
14 Andrespolia Wiśniowa Góra 16 17 27 36 4 5 7
15 Ceramika Opoczno 16 15 24 38 4 3 9
16 KEEZA Termy Ner Poddębice 16 10 17 38 2 4 10
17 Pelikan II Łowicz 16 8 14 53 2 2 12
18 Orzeł Nieborów 16 3 18 66 1 0 15

 

 

Klasa okręgowa

PTC Pabianice – Termy Uniejów 0:4

 

GLKS Dłutów – GLKS Sarnów/Dalików 2:0

 

pozostałe mecze:

Widzew II Łódź 0:1 Zawisza Rzgów
Sokół II Aleksandrów 0:2 GKS Ksawerów
GLKS Dłutów 2:0 GLKS Sarnów/Dalików
UKS SMS Łódź 0:1 KS II Kutno
KKS Koluszki 3:4 Stal Głowno
PTC Pabianice 0:4 Termy Uniejów
LKS Rosanów 2:4 Orzeł Parzęczew
Start Brzeziny 2:1 Włókniarz Pabianice

 

tabela:

1 Stal Głowno 14 37 61 10 12 1 1
2 Widzew II Łódź 14 34 59 9 11 1 2
3 Zawisza Rzgów 14 29 37 21 9 2 3
4 GKS Ksawerów 14 29 33 19 9 2 3
5 Start Brzeziny 14 29 33 27 9 2 3
6 UKS SMS Łódź 14 24 30 27 7 3 4
7 Włókniarz Pabianice 14 23 23 26 7 2 5
8 Orzeł Parzęczew 14 20 29 30 5 5 4
9 Termy Uniejów 14 18 22 27 5 3 6
10 KS II Kutno 14 16 25 35 5 1 8
11 LKS Rosanów 14 16 31 40 5 1 8
12 KKS Koluszki 14 14 32 28 3 5 6
13 GLKS Dłutów 14 14 25 44 4 2 8
14 GLKS Sarnów/Dalików 14 10 17 32 2 4 8
15 Sokół II Aleksandrów 14 3 11 50 0 3 11
16 PTC Pabianice 14 1 7 50 0 1 13

 

 

Klasa „A” grupa III

Sazan Pęczniew – LKS Świnice Warckie 5:0 (1:0)

Wypiór Tomasz-3, Ciepłoch Marek, Kuźniak Kamil.

 

Grom Powodów – Bzura Młogoszyn 0:4 (0:3)

skład: Urbaniak Wojciech – Florczak Sławomir, Swęderski Artur, Karolak Łukasz, Pietruszka Przemysław (1′ Antczak Kamil, 46′ Jałkiewicz Patryk), Milast Kacper, Kupis Michał (67” Kupis Tomasz), Fornalczyk Michał, Schmeichel Łukasz, Walczak Piotr – Pyciarz Bartosz.

 

pozostałe mecze:

Magnat Sierpów -:- MKS Mianów
Victoria Grabów 1:2 Ostrovia Ostrowy
Grom Powodów 0:4 Bzura Młogoszyn
Sazan Pęczniew 5:0 LKS Świnice Warckie
KS Żychlin 1:1 Kobra Leźnica Wielka
Victoria Rąbień 7:1 Malina Piątek
Bzura Ozorków 2:2 Kotan Ozorków

 

tabela:

1 Victoria Rąbień 12 36 56 5 12 0 0
2 Sazan Pęczniew 12 24 51 33 8 0 4
3 Bzura Młogoszyn 12 23 42 29 7 2 3
4 Ostrovia Ostrowy 12 22 32 23 7 1 4
5 Bzura Ozorków 12 20 39 27 6 2 4
6 Kotan Ozorków 12 18 36 30 5 3 4
7 Malina Piątek 12 18 21 27 5 3 4
8 Kobra Leźnica Wielka 12 16 27 31 5 1 6
9 MKS Mianów 11 14 22 25 4 2 5
10 Magnat Sierpów 11 13 26 36 4 1 6
11 LKS Świnice Warckie 12 10 16 28 3 1 8
12 Victoria Grabów 11 9 22 35 3 0 8
13 Grom Powodów 12 7 13 47 2 1 9
14 KS Żychlin 11 6 10 37 1 3 7

 

 

SIERADZKA Klasa „A” grupa VII

Pisia Zygry – LKS Kobierzycko 4:0 (2:0)

Stajewski Maciej-2, Dominowski Damian, Waligórski Radosław.

 

pozostałe mecze:

UKS Ustków 2:4 LKS Pyszków
LZS Rębieskie 0:7 Victoria Szadek
LGKS Charłupia Mała 7:3 Rokita Rokitnica
Pogoń II Zduńska Wola 5:2 MULKS Łask
Złoczewia Złoczew 1:1 RKS Rychłocice
Warta II Sieradz 3:0 Sokół Goszczanów
Pisia Zygry 4:0 LKS Kobierzycko
Olimpia Karsznice 2:2 Inter-Sieradz Woźniki

 

tabela:

1 Warta II Sieradz 14 35 53 16 11 2 1
2 Victoria Szadek 14 35 47 17 11 2 1
3 LGKS Charłupia Mała 14 32 46 22 10 2 2
4 Sokół Goszczanów 14 30 42 18 9 3 2
5 Pogoń II Zduńska Wola 14 24 39 23 8 0 6
6 Złoczewia Złoczew 14 23 33 25 7 2 5
7 Inter-Sieradz Woźniki 14 22 32 31 6 4 4
8 Rokita Rokitnica 14 20 32 37 6 2 6
9 RKS Rychłocice 14 17 24 31 5 2 7
10 Pisia Zygry 14 16 33 36 5 1 8
11 LZS Rębieskie 14 16 35 53 5 1 8
12 LKS Kobierzycko 14 14 24 37 4 2 8
13 Olimpia Karsznice 14 14 18 30 3 5 6
14 LKS Pyszków 14 10 16 50 3 1 10
15 MULKS Łask 14 6 23 53 1 3 10
16 UKS Ustków 14 6 24 42 2 0 12

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ