WYNIKI PIŁKARSKIEGO WEEKENDU

0
144
views

KLASA OKRĘGOWA 

Termy Uniejów – Orzeł Parzęczew 2:3 (2:0)

35′ Olczyk Maciej, 41, Sztybrych Przemysław … (56′, 62′, 82′)

 

GKS Ksawerów – GLKS Sarnów Dalików 3:0 (1:0)

 

pozostałe mecze:

UKS SMS Łódź 2:3 KAS Konstantynów
AKS SMS Łódź 3:0 Zawisza Rzgów
Widzew II Łódź 5:0 GLKS Dłutów
GKS Ksawerów 3:0 GLKS Sarnów/Dalików
Włókniarz Pabianice 0:1 Sokół II Aleksandrów
Start Brzeziny 8:2 Victoria Rąbień
PTC Pabianice 0:3 KKS Koluszki
LKS Różyca 5:1 KS II Kutno
Termy Uniejów 2:3 Orzeł Parzęczew

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Włókniarz Pabianice 9 24 20 3 8 0 1
2 Widzew II Łódź 8 21 35 4 7 0 1
3 GKS Ksawerów 9 20 25 9 6 2 1
4 Start Brzeziny 8 19 35 13 6 1 1
5 LKS Różyca 8 18 22 9 6 0 2
6 AKS SMS Łódź 9 17 27 8 5 2 2
7 Sokół II Aleksandrów 9 16 21 13 5 1 3
8 KKS Koluszki 9 13 14 9 4 1 4
9 KAS Konstantynów 9 13 19 19 4 1 4
10 UKS SMS Łódź 9 13 34 13 4 1 4
11 Victoria Rąbień 9 13 27 28 4 1 4
12 KS II Kutno 8 10 17 20 3 1 4
13 Termy Uniejów 9 10 15 25 3 1 5
14 Zawisza Rzgów 9 8 10 19 2 2 5
15 Orzeł Parzęczew 9 7 10 36 2 1 6
16 GLKS Sarnów/Dalików 9 5 14 33 1 2 6
17 GLKS Dłutów 9 1 4 34 0 1 8
18 PTC Pabianice 9 0 2 56 0 0 9

 

 

IV LIGA 

KEEZA Termy Ner Poddębice – Warta Sieradz \

Bramki: Mariusz Woźniak 14, Adam Patora 32, Łukasz Mitek 67, Kamil Pluta 88

Termy Ner: Niedomagała – Lewandowski, Owczarek, Jurkowski, Jakub Gzyl – Karczewski (70′ Tomaszewski), Cander (85′ Kacprowski), Spychalski (85′ Waszczyk), Pelc (75′ Abramczyk) – Szymczak, Kuchciak (46′ Mańka).

Warta: Oskar Mielcarz – Mariusz Woźniak, Sosnowski, Składowski (46′ Świtała), Szulc (70′ Morkowski) – Pluta, Mikielski, Mitek, Filipiak (85′ Kowalski) – Patora, Kobierski (70′ Kamil Woźniak)

 

pozostałe mecze:

utrzenka Warta 3:2 LKS Kwiatkowice
Stal Głowno 3:0 Jutrzenka Drzewce
Włókniarz Zelów 1:1 ŁKS II Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra 3:3 Polonia Piotrków
KEEZA Termy Ner Poddębice 0:4 Warta Sieradz
MKP-Boruta Zgierz 3:2 Skalnik Sulejów
Warta Działoszyn 1:2 Czarni Rząśnia
Zjednoczeni Stryków 1:0 Omega Kleszczów
Orzeł Nieborów 1:1 Pogoń Zduńska Wola
Ceramika Opoczno 0:9 Orkan Buczek

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 ŁKS II Łódź 10 28 31 10 9 1 0
2 MKP-Boruta Zgierz 10 28 26 8 9 1 0
3 Orkan Buczek 10 23 37 12 7 2 1
4 Warta Sieradz 10 22 35 15 7 1 2
5 Zjednoczeni Stryków 10 21 19 9 6 3 1
6 Stal Głowno 10 20 18 12 6 2 2
7 Pogoń Zduńska Wola 10 16 16 12 5 1 4
8 Orzeł Nieborów 10 15 21 17 4 3 3
9 Omega Kleszczów 10 14 22 14 4 2 4
10 LKS Kwiatkowice 10 12 20 17 3 3 4
11 Warta Działoszyn 10 12 15 16 3 3 4
12 Jutrzenka Warta 10 12 14 15 3 3 4
13 Włókniarz Zelów 10 11 15 15 2 5 3
14 Skalnik Sulejów 10 10 17 18 3 1 6
15 Polonia Piotrków 10 10 15 20 3 1 6
16 Andrespolia Wiśniowa Góra 10 9 20 28 2 3 5
17 Jutrzenka Drzewce 10 9 13 30 3 0 7
18 Czarni Rząśnia 10 4 8 32 1 1 8
19 KEEZA Termy Ner Poddębice 10 4 8 37 1 1 8
20 Ceramika Opoczno 10 1 5 38 0 1 9

 

 

KLASA A GRUPA III 

Korab Łask – Pisia Zygry 1:3 (0:2)

…Chmielecki Patryk, Walczak Piotr, Waligórski Radosław

 

Sazan Pęczniew – Rokita Rokitnica 2:1 (1:0)

44′ Chmielecki Sebastian, 53′ Wypiór Tomasz. … 75′ Koziera Adrian.

czerwone kartki: 51′ Siewierski Paweł, 96′ Plisiecki Grzegorz (obaj Rokita)

 

pozostałe mecze:

Olimpia Karsznice 5:2 MULKS Łask
GKS Sędziejowice 0:1 Pogoń II Zduńska Wola
Iskra Dobroń 2:1 Orzeł Kazimierz
Włókniarz Konstantynów 0:4 Orzeł Piątkowisko
UMKS Korab Łask 1:3 Pisia Zygry
Sazan Pęczniew 2:1 Rokita Rokitnica
Jutrzenka Bychlew 3:3 Włókniarz II Pabianice

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Iskra Dobroń 6 18 25 6 6 0 0
2 Orzeł Piątkowisko 6 15 16 3 5 0 1
3 Pisia Zygry 6 13 18 18 4 1 1
4 Olimpia Karsznice 6 12 16 9 4 0 2
5 Orzeł Kazimierz 6 12 22 9 4 0 2
6 UMKS Korab Łask 6 10 10 10 3 1 2
7 Włókniarz II Pabianice 6 10 12 12 3 1 2
8 Włókniarz Konstantynów 6 8 12 13 2 2 2
9 Pogoń II Zduńska Wola 6 6 17 15 2 0 4
10 Jutrzenka Bychlew 6 5 12 19 1 2 3
11 Sazan Pęczniew 6 4 8 18 1 1 4
12 MULKS Łask 6 3 6 25 1 0 5
13 GKS Sędziejowice 6 2 6 12 0 2 4
14 Rokita Rokitnica 6 2 4 15 0 2 4

 

 

KLASA A GRUPA IV 

Grom Powodów – Górnik Łęczyca 0:5 (0:0)

skład: Urbaniak Wojciech – Schmeichel Łukasz, Karolak Łukasz, Wrzeszczyński Jakub, Kupis Michał, Zawadzki Krystian, Andrzejczak Dawid, Kupis Tomasz, Terlecki Michał, Jewczak Artur, Witak Robert.

 

pozostałe mecze:

Victoria Grabów 1:1 Bzura Młogoszyn
Grom Powodów 0:5 Górnik Łęczyca
LKS Świnice Warckie 0:0 Kotan Ozorków
Magnat Sierpów 5:0 Kanarki Małachowice
SPKMS Żychlin 0:6 Malina Piątek
Kobra Leźnica Wielka 2:1 MKS Mianów
Bzura Ozorków 8:1 Ostrovia Ostrowy

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Górnik Łęczyca 6 18 22 4 6 0 0
2 Malina Piątek 5 15 19 8 5 0 0
3 Bzura Ozorków 6 12 29 8 4 0 2
4 Magnat Sierpów 5 12 17 5 4 0 1
5 LKS Świnice Warckie 6 11 20 8 3 2 1
6 Kotan Ozorków 6 11 22 11 3 2 1
7 Victoria Grabów 6 10 14 9 3 1 2
8 Kobra Leźnica Wielka 6 10 14 12 3 1 2
9 Bzura Młogoszyn 6 8 14 14 2 2 2
10 Ostrovia Ostrowy 6 6 15 21 2 0 4
11 Grom Powodów 6 3 9 26 1 0 5
12 MKS Mianów 5 0 4 12 0 0 5
13 Kanarki Małachowice 6 0 12 42 0 0 6
14 SPKMS Żychlin 5 0 2 33 0 0 5

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ