WYNIKI PIŁKARSKIEGO WEEKENDU

0
129
views

KLASA OKRĘGOWA

KAS Konstantynów Łódzki – KEEZA Termy Ner Poddębice 0:0

 

Termy K-FLEX Uniejów – Stal Głowno 0:3

 

Sazan Pęczniew – Włókniarz Pabianice 1:5

Wypiór Tomasz (rzut karny)

 

pozostałe mecze:

Sokół II Aleksandrów 1:2 Iskra Dobroń
Włókniarz Zgierz 3:1 Orzeł Parzęczew
UKS SMS Łódź 1:5 ŁKS III Łódź
Victoria Rąbień 1:1 GKS Ksawerów
Zawisza Rzgów 6:0 AMII Nowosolna-Łódź
Sazan Pęczniew 1:5 Włókniarz Pabianice
Termy Uniejów 0:3 Stal Głowno
KAS Konstantynów 0:0 KEEZA Termy Ner Poddębice

 

tabela:

1 ŁKS III Łódź 10 30 47 10 10 0 0
2 GKS Ksawerów 10 23 21 15 7 2 1
3 Stal Głowno 10 23 30 10 7 2 1
4 Orzeł Parzęczew 10 21 25 13 7 0 3
5 Włókniarz Pabianice 10 18 25 13 6 0 4
6 Termy Uniejów 10 18 23 15 6 0 4
7 Zawisza Rzgów 10 16 32 15 5 1 4
8 Victoria Rąbień 10 15 20 21 4 3 3
9 KEEZA Termy Ner Poddębice 10 14 21 16 4 2 4
10 Włókniarz Zgierz 10 12 18 23 4 0 6
11 UKS SMS Łódź 10 10 16 25 3 1 6
12 KAS Konstantynów 10 10 15 24 2 4 4
13 Iskra Dobroń 10 7 16 33 2 1 7
14 Sokół II Aleksandrów 10 6 11 33 2 0 8
15 Sazan Pęczniew 10 4 17 43 1 1 8
16 AMII Nowosolna-Łódź 10 4 14 42 1 1 8

 

 

KLASA A GRUPA III

Pisia Zygry – LKS Bałucz 1:2 (0:1)

Dudczak Radosław

 

pozostałe mecze:

Victoria Szadek -:- Orzeł Piątkowisko
Pogoń II Zduńska Wola 2:2 Pisia Zygry
Pisia Zygry 1:2 LUKS Bałucz
Kolejarz Łódź 0:4 Korab Łask
MULKS Łask 2:0 Orzeł Kazimierz
Włókniarz Konstantynów 1:1 Olimpia Karsznice

 

tabela:

1 Korab Łask 8 18 23 7 5 3 0
2 Pogoń II Zduńska Wola 8 17 23 11 5 2 1
3 Olimpia Karsznice 8 15 24 15 4 3 1
4 Orzeł Piątkowisko 7 14 25 17 4 2 1
5 Włókniarz Konstantynów 8 14 23 10 4 2 2
6 Kolejarz Łódź 8 13 18 16 4 1 3
7 Orzeł Kazimierz 8 10 16 18 3 1 4
8 PTC Pabianice 7 8 15 17 2 2 3
9 MULKS Łask 8 8 8 15 2 2 4
10 Victoria Szadek 7 7 13 18 2 1 4
11 LUKS Bałucz 8 5 13 25 1 2 5
12 Pisia Zygry 9 1 5 37 0 1 8

 

 

KLASA A GRUPA IV

GLKS Sarnów/Dalików – Fair Play Kutno 4:2

Stachlewski Krzysztof, Frisz Mateusz, Stasiak Jakub, Stachlewski Paweł. 

 

pozostałe mecze:

Salos Róża Kutno 2:3 Kobra Leźnica Wielka
Bzura Ozorków 3:0 LKS Świnice Warckie
Witonianka Witonia 3:0 Ostrovia Ostrowy
Magnat Sierpów 2:2 MKS Mianów
Kotan Ozorków 0:3 Malina Piątek
GLKS Sarnów/Dalików 4:2 Fair Play Kutno

 

tabela:

1 Bzura Ozorków 7 19 33 5 6 1 0
2 Kobra Leźnica Wielka 7 19 20 8 6 1 0
3 Witonianka Witonia 8 17 28 15 5 2 1
4 Ostrovia Ostrowy 8 13 26 23 4 1 3
5 Kotan Ozorków 7 11 15 10 3 2 2
6 Salos Róża Kutno 8 9 31 24 3 0 5
7 MKS Mianów 7 9 20 18 2 3 2
8 GLKS Sarnów/Dalików 8 9 18 30 3 0 5
9 Malina Piątek 7 7 8 15 2 1 4
10 LKS Świnice Warckie 7 6 17 24 1 3 3
11 Sokół Lutomiersk 7 5 12 25 1 2 4
12 Magnat Sierpów 6 4 13 27 1 1 4
13 Fair Play Kutno 7 4 8 25 1 1 5

 

 

KLASA B GRUPA II

Iskra Góra Świętej Małgorzaty – Grom Powodów 0:4 (0:3)

Sternicki Dawid-2, Zawadzki Krystian, Maliszewski Dominik.

skład: Urbaniak Wajciech – Pietruszka Przemysław, Zawadzki Krystian (67′ Adamski Marcin), Gręda Krystian (44′ Olszewski Robert), Milast Kacper (50′ Jałkiewicz Krzysztof), Maliszewski Dominik, Sternicki Dawid, Jałkiewicz Patryk (89′ Schmeichel Łukasz), Karolak Łukasz (52′ Wrzeszczyński Jakub), Fornalczyk Michał, Swęderski Artur (87′ Kupis Tomasz).

 

pozostałe mecze:

Kanarki Małachowice -:- Górnik Łęczyca
Zryw Śliwniki 4:1 LKS Modlna
Sokół Skromnica 2:3 GKS Byszew
Iskra Góra św. Małgorzaty 0:4 Grom Powodów
Expom Krośniewianka 3:0 Orzeł Wróblew

 

tabela:

1 Expom Krośniewianka 7 21 42 10 7 0 0
2 Zryw Śliwniki 7 18 29 10 6 0 1
3 Grom Powodów 7 15 24 13 5 0 2
4 Górnik Łęczyca 6 15 18 8 5 0 1
5 Kanarki Małachowice 6 9 26 22 3 0 3
6 LKS Modlna 7 7 18 18 2 1 4
7 GKS Byszew 7 6 15 24 2 0 5
8 Iskra Góra św. Małgorzaty 7 4 9 25 1 1 5
9 Orzeł Wróblew 7 3 9 31 1 0 6
10 Sokół Skromnica 7 2 9 38 0 2 5

 

 

 

C1 TRAMPKARZ GRUPA 1

Termy Ner Poddębice – Włókniarz Pabianice 1:3

 

D2 MŁODZIK GRUPA 3

Sokół Aleksandrów Łódzki – Termy Uniejów 0:0

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ