WYNIKI PIŁKARSKIEGO WEEKENDU

0
91
views

KLASA OKRĘGOWA

AKS SMS Łódź – KEEZA Termy Ner Poddębice 0:2 (0:1)

… Paias Serhii-2

skład: Kostecki – D. Gzyl, Bagrodzki, J. Gzyl, Owczarek, Tomaszewski, Jarczyński (65′ Frącek), Rogalski (65′ Mańka), Jarczewski (60′ Ryplewicz), Waszczyk (46′ Stajewski), Paias.

Rezerwowi: Kowalski

 

Termy Uniejów – Sokół II Aleksandrów Łódzki 2:0 

Giovani Lucas, Sobolewski Przemysław.

Skład: Marciniak, Herman (70’Miasopust), Matusiak (c), Łuczak, Yeromenko (90′ Shvets), Giovani (90′ Leśniewski), Kwiatkowski, Koziełek (80′ Pramka), Gębski (55′ Tomczak), P.Nowak, Sobolewski(80′ B.Nowak)
Rezerwowi: Michalak
Trener: Bartosz Grabowski
Kierownik: Leszek Nowak

LKS Różyca – GLKS Sarnów/Dalików 13:2

pozostałe mecze:
Victoria Rąbień 0:1 Zawisza Rzgów
KAS Konstantynów 2:2 UKS SMS Łódź
Iskra Dobroń 3:1 ŁKS III Łódź
GKS Ksawerów 2:1 Włókniarz Pabianice
AKS SMS Łódź 0:2 KEEZA Termy Ner Poddębice
Termy Uniejów 2:0 Sokół II Aleksandrów
LKS Różyca 13:2 GLKS Sarnów/Dalików

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 AKS SMS Łódź 20 46 78 26 15 1 4
2 GKS Ksawerów 20 45 57 29 14 3 3
3 LKS Różyca 20 43 68 41 14 1 5
4 ŁKS III Łódź 20 39 59 28 12 3 5
5 KEEZA Termy Ner Poddębice 21 38 63 37 11 5 5
6 Zawisza Rzgów 20 33 37 35 10 3 7
7 Iskra Dobroń 20 31 54 56 9 4 7
8 Włókniarz Pabianice 20 30 46 31 8 6 6
9 Termy Uniejów 21 25 46 50 6 7 8
10 KAS Konstantynów 20 22 26 44 7 1 12
11 Włókniarz Zgierz 18 19 39 46 6 1 11
12 UKS SMS Łódź 19 19 28 44 5 4 10
13 Victoria Rąbień 19 19 46 56 6 1 12
14 Sokół II Aleksandrów 20 18 35 48 6 0 14
15 GLKS Sarnów/Dalików 22 3 18 129 1 0 21

 

 

KLASA A GRUPA III

PTC Pabianice – Pisia Zygry 5:0

 

Sazan Pęczniew – Rokita Rokitnica 3:0 

walkower

 

pozostałe mecze:

Olimpia Karsznice 1:4 Włókniarz Konstantynów
Sazan Pęczniew 3:0 Rokita Rokitnica
UMKS Korab Łask 3:1 MULKS Łask
Orzeł Kazimierz 2:3 Orzeł Piątkowisko
Victoria Szadek 3:1 Pogoń II Zduńska Wola
PTC Pabianice 5:0 Pisia Zygry

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Sazan Pęczniew 16 45 68 17 15 0 1
2 UMKS Korab Łask 16 35 36 15 11 2 3
3 Orzeł Kazimierz 16 33 44 24 10 3 3
4 Olimpia Karsznice 16 31 48 22 10 1 5
5 PTC Pabianice 16 24 38 26 7 3 6
6 Włókniarz Konstantynów 16 22 29 24 7 1 8
7 Orzeł Piątkowisko 16 22 33 35 7 1 8
8 Pogoń II Zduńska Wola 16 22 40 44 6 4 6
9 Victoria Szadek 16 21 40 41 6 3 7
10 MULKS Łask 16 18 28 49 5 3 8
11 Pisia Zygry 16 4 9 61 1 1 14
12 Rokita Rokitnica 16 0 9 64 0 0 16

 

 

KLASA B GRUPA II

LKS Modlna – Grom Powodów

mecz przełożony 

 

pozostałe mecze:

LKS Modlna -:- Grom Powodów
Fair Play Kutno 0:1 GKS Byszew
Zryw Śliwniki 2:6 Iskra Góra św. Małgorzaty
Sokół Skromnica 1:4 Orzeł Wróblew
Expom Krośniewianka 1:0 Salos Róża Kutno

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Salos Róża Kutno 13 34 77 9 11 1 1
2 Expom Krośniewianka 13 27 40 14 9 0 4
3 Fair Play Kutno 13 26 36 15 8 2 3
4 Zryw Śliwniki 13 22 39 31 7 1 5
5 Iskra Góra św. Małgorzaty 14 17 25 42 5 2 7
6 GKS Byszew 13 17 28 43 5 2 6
7 Grom Powodów 12 14 21 31 4 2 6
8 LKS Modlna 12 12 30 42 3 3 6
9 Sokół Skromnica 14 10 20 53 3 1 10
10 Orzeł Wróblew 13 9 29 65 3 0 10

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ