0
160

GLKS Sarnów/Dalików – Orzeł Parzęczew 4:4 (2:2)

Kołakowski -2, Czechulski, Nowacki.

skład: zawodnik testowany – Pątkowski, Woźniak, Gzyl, Waszczyk – Tomaszewski, Nowacki, Kołakowski, Borowski S., Borowski K., – Czechulski

rezerwowi: Makowski, Osiński, zawodnik testowany.

Termy Uniejów – Tulisia Tuliszków 1:2 (0:1)

Pezik

Tulisia Tuliszków to kolejny zespół, z którym 22 lutego 2019 roku rozegrała na swoim boisku sparing drużyna Term Uniejów. Kontrolne spotkanie z drużyną grającą w wielkopolskiej klasie okręgowej (lidze międzyokręgowej) zakończyło się wynikiem 1:2.

Dla zespołu z Uniejowa to kolejne spotkanie, w którym przed rozgrywkami ligowymi sprawdzane są różne warianty gry. Tym razem jednak Trener Mateusz Zajdel mimo pewnych braków kadrowych,w szczególności w obronie, wystawił graczy, którzy mają być trzonem w kolejnych najbliższych meczach Termalnych.

Prowadzenie w meczu już w pierwszej połowie objęła drużyna gości, jedyną bramkę dla Uniejowa zdobył w drugiej połowie Pęzik. Niestety w ostatnich minutach spotkania Tulisia zdobyła drugiego gola ustalając wynik na 1:2.

źródło: uniejow.net.pl