Termy Uniejów – Hutnik Huta Czechy 1:1 (0:0)

Sobolewski Przemysław.

Termy Ner Poddębice – Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:4 (1:1)

Bartosz Narożnik 37, Sebastian Chmielecki 57 – ? 25, 53, 75, 90

Termy Ner Poddębice: Kapituła (75. Płusa) – Owczarek, Majorowicz, Tonn (70. Szachta), Smolarek (67. D. Kubiak) – Bistuła (55. Chmielecki), Pasik (55. Kochanek), Marciniak (55. K. Kubiak), Frącek (46. zawodnik testowany), K. Kubiak (46. zawodnik testowany) – Narożnik (65. Gosik)

W swoim drugim meczu kontrolnym w zimowym okresie przygotowawczym zawodnicy Term Neru Poddębice przegrali z Pogonią Nowe Skalmierzyce 2:4. Bramki dla biało-zielono-czerwonych zdobyli Bartosz Narożnik i Sebastian Chmielecki.

Początek spotkania był niezwykle wyrównany. Gra toczyła się głównie w strefie środkowej, a żadna z drużyn nie potrafiła przedostać się pod bramkę rywala. Przyjezdni otworzyli wynik w 25. minucie, umieszczając futbolówkę w siatce po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Chwilę później z linii pola karnego uderzał Krystian Smolarek, jednak golkiper gości odbił piłkę, a nadbiegającego „z dobitką” Bartosza Narożnika uprzedził jeden z defensorów Pogoni. W 34. minucie błąd popełniła defensywa Term Neru, a przed kapitalną szansą stanął jeden z gości. Przegrał jednak pojedynek sam na sam z Kapitułą. Niewykorzystana okazja zemściła się 180 sekund później. Po centrze Jakuba Owczarka futbolówkę zgrał Konrad Kubiak a do siatki trafił Narożnik.

Po zmianie stron aktywniejsi byli przyjezdni. Już w 50. minucie, po uderzeniu z dystansu Kapituła popisał się dobrą interwencją. W odpowiedzi na bramkę rywala uderzał zawodnik testowany, lecz golkiper Pogoni końcówką palców zdołał sparować futbolówkę. Kilka chwil później biało-niebiescy ponownie objęli prowadzenie, wykorzystując zamieszanie w „szesnastce” Term Neru. Bardzo szybko do wyrównania doprowadził Sebastian Chmielecki, wykańczając dogranie Narożnika. Wraz z upływem czasu coraz większą przewagę zyskiwali rywale. Zaowocowało to bramką w 75. minucie, zdobytą po szybkiej kontrze prawą flanką. Zespół z Wielkopolski ustalił wynik meczu w 90. minucie, wykorzystując indywidualne błędy w kryciu przy rzucie rożnym.

źródło: Termy Ner Poddębice

KAS Konstantynów Ł. – GLKS Sarnów/Dalików 2:3 (2:2)

… Kołakowski Przemysław, zawodnik testowany, zawodnik testowany II.