WYNIKI MECZÓW PIŁKARSKICH

0
103
views

KLASA OKRĘGOWA

KEEZA Termy Ner Poddębice – Włókniarz Zgierz 2:0 (1:0)

Stajewski Maciej, Misztal Jakub. 

 

AMII Łódź – Termy K-FLEX Uniejów 1:1 

Nowak Przemysław

🟥 Krystian Koziełek – bezpośrednia czerwona kartka
🟨🟨🟥Oskar Nazarczyk- dwie żółte, a w konsekwencji czerwona kartka
🟨🟨🟥) Nowak Przemysław- dwie żółte a w konsekwencji czerwona kartka
Skład: Nowacki(GK), Koziełek, Matusiak(45’Nazarczyk), Fajks, Kwiatkowski(80’Herman), Leonow, Acela, P.Nowak(c), Giovani(45’Rychta),Madajski, Tomczak(30’B.Nowak(85’M.Łuczak))
Rezerwowi: Adam Michalak, Borys Wincenciak
Trener: Maciej Sobociński
II Trener: Ireneusz Szczęsny

 

Orzeł Parzęczew – Sazan Pęczniew 6:2

… Chmielecki Sebastian, Frącek Antoni.

 

pozostałe mecze:

Orzeł Parzęczew 6:2 Sazan Pęczniew
KEEZA Termy Ner Poddębice 2:0 Włókniarz Zgierz
Victoria Rąbień 4:1 Sokół II Aleksandrów
Włókniarz Pabianice 6:0 KAS Konstantynów
ŁKS III Łódź 2:2 Stal Głowno
AMII Nowosolna-Łódź 1:1 Termy Uniejów
Iskra Dobroń 3:2 UKS SMS Łódź
GKS Ksawerów 4:0 Zawisza Rzgów

 

tabela:

1 ŁKS III Łódź 13 37 63 15 12 1 0
2 GKS Ksawerów 13 32 30 15 10 2 1
3 Stal Głowno 13 30 38 13 9 3 1
4 Orzeł Parzęczew 13 30 37 17 10 0 3
5 KEEZA Termy Ner Poddębice 13 23 30 18 7 2 4
6 Termy Uniejów 13 22 25 20 7 1 5
7 Włókniarz Pabianice 13 21 32 17 7 0 6
8 Zawisza Rzgów 13 19 38 22 6 1 6
9 Victoria Rąbień 13 18 26 28 5 3 5
10 Włókniarz Zgierz 13 15 22 29 5 0 8
11 UKS SMS Łódź 13 13 22 32 4 1 8
12 KAS Konstantynów 13 13 17 34 3 4 6
13 Iskra Dobroń 13 10 21 44 3 1 9
14 Sazan Pęczniew 13 7 29 62 2 1 10
15 Sokół II Aleksandrów 13 6 13 42 2 0 11
16 AMII Nowosolna-Łódź 13 5 18 53 1 2 10

 

 

KLASA A GRUPA III

Orzeł Piątkowisko – Pisia Zygry 4:0

 

pozostałe mecze:

Kolejarz Łódź 2:2 Victoria Szadek
Orzeł Piątkowisko 4:0 Pisia Zygry
Olimpia Karsznice 2:0 Pogoń II Zduńska Wola
Orzeł Kazimierz 1:1 Włókniarz Konstantynów
PTC Pabianice 4:0 LUKS Bałucz
Korab Łask 6:0 MULKS Łask

 

tabela:

1 Orzeł Piątkowisko 11 26 38 20 8 2 1
2 Korab Łask 11 25 33 9 7 4 0
3 Olimpia Karsznice 11 21 29 19 6 3 2
4 Włókniarz Konstantynów 11 18 28 15 5 3 3
5 Pogoń II Zduńska Wola 11 17 26 19 5 2 4
6 Kolejarz Łódź 11 17 25 21 5 2 4
7 PTC Pabianice 11 16 23 20 4 4 3
8 Orzeł Kazimierz 11 14 39 27 4 2 5
9 LUKS Bałucz 11 11 23 37 3 2 6
10 Victoria Szadek 11 9 17 27 2 3 6
11 MULKS Łask 11 9 9 24 2 3 6
12 Pisia Zygry 11 0 4 56 0 0 11

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ