WYNIKI MECZÓW LIGOWYCH SENIORÓW

0
120
views

KLASA OKRĘGOWA

Sokół II Aleksandrów Łódzki – KEEZA Termy Ner Poddębice 1:3 (1:3)

… Mańka Filip-2, Spychalski Mateusz.

 

Termy Uniejów – ŁKS III Łódź 0:4

 

Sazan Pęczniew – AMII Łódź 7:3

Chmielecki Sebastian-3, Wypiór Tomasz-3, Florczak Dariusz. 

Skład: Jakub Pirowski, Patryk Holcman (Aleksander Malinowski 55′), Dariusz Florczak , Damian Paczkowski, Damian Dominowski, Sebastian Chmielecki (Marek Ciepłoch 60′), Wiktor Śpiączka, Krzysztof Woźniak, Arkadiusz Kochanek, Patryk Chmielecki (Dawid Grabarczyk 85′), Tomasz Wypiór
(Kamil Grabarczyk 90′)

 

Rezerwowi: Jacek Grabarczyk
Trener: Błażej Dudziński
Kierownik: Łukasz Stawiszyński

 

pozostałe mecze:

UKS SMS Łódź 1:4 Orzeł Parzęczew
Włókniarz Zgierz 0:3 GKS Ksawerów
Zawisza Rzgów 5:1 Iskra Dobroń
Sazan Pęczniew 7:3 AMII Nowosolna-Łódź
Termy Uniejów 0:4 ŁKS III Łódź
Stal Głowno 3:1 Włókniarz Pabianice
Sokół II Aleksandrów 1:3 KEEZA Termy Ner Poddębice
KAS Konstantynów 2:1 Victoria Rąbień

 

tabela:

1 ŁKS III Łódź 12 36 61 13 12 0 0
2 GKS Ksawerów 12 29 26 15 9 2 1
3 Stal Głowno 12 29 36 11 9 2 1
4 Orzeł Parzęczew 12 27 31 15 9 0 3
5 Termy Uniejów 12 21 24 19 7 0 5
6 KEEZA Termy Ner Poddębice 12 20 28 18 6 2 4
7 Włókniarz Pabianice 12 18 26 17 6 0 6
8 Zawisza Rzgów 12 16 32 21 5 1 6
9 Włókniarz Zgierz 12 15 22 27 5 0 7
10 Victoria Rąbień 12 15 22 27 4 3 5
11 UKS SMS Łódź 12 13 20 29 4 1 7
12 KAS Konstantynów 12 13 17 28 3 4 5
13 Iskra Dobroń 12 7 18 42 2 1 9
14 Sazan Pęczniew 12 7 27 56 2 1 9
15 AMII Nowosolna-Łódź 12 7 20 46 2 1 9
16 Sokół II Aleksandrów 12 6 12 38 2 0 10

 

 

 

KLASA A GRUPA III

Pisia Zygry – PTC Pabianice 0:1

 

pozostałe mecze:

Victoria Szadek 0:2 Olimpia Karsznice
Pogoń II Zduńska Wola 0:2 Korab Łask
Pisia Zygry 0:1 PTC Pabianice
LUKS Bałucz 7:6 Orzeł Kazimierz
Włókniarz Konstantynów 2:1 Kolejarz Łódź
MULKS Łask 0:2 Orzeł Piątkowisko

 

tabela:

1 Orzeł Piątkowisko 10 23 34 20 7 2 1
2 Korab Łask 10 22 27 9 6 4 0
3 Olimpia Karsznice 10 18 27 19 5 3 2
4 Pogoń II Zduńska Wola 10 17 26 17 5 2 3
5 Włókniarz Konstantynów 10 17 27 14 5 2 3
6 Kolejarz Łódź 10 16 23 19 5 1 4
7 Orzeł Kazimierz 10 13 38 26 4 1 5
8 PTC Pabianice 10 13 19 20 3 4 3
9 LUKS Bałucz 10 11 23 33 3 2 5
10 MULKS Łask 10 9 9 18 2 3 5
11 Victoria Szadek 10 8 15 25 2 2 6
12 Pisia Zygry 10 0 4 52 0 0 10

 

 

 

KLASA A GRUPA IV

GLKS Sarnów/Dalików – Kobra Leźnica Wielka 0:3 

 

pozostałe mecze:

Ostrovia Ostrowy 3:0 Fair Play Kutno
Salos Róża Kutno 3:2 Malina Piątek
Witonianka Witonia 4:1 LKS Świnice Warckie
GLKS Sarnów/Dalików 0:3 Kobra Leźnica Wielka
Magnat Sierpów 2:2 Kotan Ozorków
Sokół Lutomiersk 1:1 MKS Mianów

 

tabela:

1 Witonianka Witonia 10 23 36 17 7 2 1
2 Bzura Ozorków 8 22 37 6 7 1 0
3 Kobra Leźnica Wielka 9 22 24 12 7 1 1
4 Ostrovia Ostrowy 10 19 33 26 6 1 3
5 Kotan Ozorków 9 15 20 13 4 3 2
6 Salos Róża Kutno 9 12 34 26 4 0 5
7 MKS Mianów 9 10 22 22 2 4 3
8 Malina Piątek 9 10 14 18 3 1 5
9 LKS Świnice Warckie 9 9 24 32 2 3 4
10 GLKS Sarnów/Dalików 10 9 22 39 3 0 7
11 Sokół Lutomiersk 9 6 13 30 1 3 5
12 Magnat Sierpów 8 5 18 33 1 2 5
13 Fair Play Kutno 9 4 9 32 1 1 7

 

 

 

KLASA B GRUPA II

Grom Powodów – GKS Byszew 4:3 (1:3)

Zawadzki Krystian-4

Urbaniak Wojciech – Schmeichel Łukasz, Walczak Piotr, Jałkiewicz Krzysztof, Karolak Patryk, Sternicki Dawid, Karolak Łukasz, Zawadzki Krystian, Maliszewski Dominik, Kindlein Grzegorz, Wiśniewski Bartosz (78′ Kupis Tomasz).

 

pozostałe mecze:

Kanarki Małachowice 5:3 LKS Modlna
Sokół Skromnica 0:1 Górnik Łęczyca
Iskra Góra św. Małgorzaty 4:0 Orzeł Wróblew
Grom Powodów 4:3 GKS Byszew
Expom Krośniewianka 8:0 Zryw Śliwniki

 

tabela:

1 Expom Krośniewianka 9 25 50 10 8 1 0
2 Grom Powodów 9 21 34 17 7 0 2
3 Górnik Łęczyca 8 19 19 8 6 1 1
4 Zryw Śliwniki 9 18 31 21 6 0 3
5 Kanarki Małachowice 8 15 34 27 5 0 3
6 GKS Byszew 9 9 24 30 3 0 6
7 LKS Modlna 9 7 22 29 2 1 6
8 Iskra Góra św. Małgorzaty 9 7 15 31 2 1 6
9 Orzeł Wróblew 9 4 14 40 1 1 7
10 Sokół Skromnica 9 3 14 44 0 3 6

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ