Wracamy po przerwie!

0
16
views

Po siedmiomiesięcznej przerwie wracją bezpłatne szkolenia prowadzone w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów. W październiku trenerzy Rafał Poznański i Slawomir Kraska poprowadzą zajęcia w dziewięciu miejscowościach.


W marcu epidemia koronawirusa COVID-19 przerwała szkolenia przed wyczerpaniem kwestii związanych z optymalnym połączeniem edukacji ze szkoleniem i uwzględniających prawidłowe żywienie młodych piłkarzy. Tym zagadnieniom będą poświęcone zajęcia w: Kutnie (12 października), Godzianowie (14 października), Brzezinach (16 października) i Łodzi (19 października).

Spotkaniu w Zygrach (21 października) rozpocznie natomiast szkolenia poświęcone fundamentom treningu. Na ten temat będzie można dyskutować również podczas zajęć w: Bełchatowie (22 października), Ujeździe (26 października), Wieluniu (27 października) i Wiśniowej Górze (29 października).

Na bezpłatne zajęcia Mobilnego AMO – przeznaczone dla trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego i rodziców – można się zapisywać za pośrednictwem portalu pzpn24.pzpn.pl. Szczegółowe informacje na temat szkoleń znajdują się tutaj.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA DLA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA MOBILNEJ AMO na czas szkoleń w okresie epidemii COVID-19 w Polsce:

Każdy uczestnik szkolenia będzie musiał zapoznać się z następującymi dokumentami oraz przynieść wypełnione i podpisane oświadczenie dotyczące stanu zdrowia (wszystkie dokumenty znajdują się w załącznikach):

*ZASADY BEZPIECZEŃSTWA DLA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA MOBILNEJ AMO

*ZASADY BEZPIECZEŃSTWA DLA ZAWODNIKÓW I RODZICÓW MOBILNEJ AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW (MOBILNEJ AMO)

*OŚWIADCZENIE RODZICÓW, OPIEKUNÓW PRAWNYCH DZIECKA, PODOPIECZNEGO-ZAWODNIKA-UCZESTNIKA SZKOLENIA MOBILNEJ AMO

*OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA SZKOLENIA MOBILNEJ AMO

 

źródło: Łódzki Związek Piłki Nożnej

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ