WIELKIE DERBY POWIATU W DALIKOWIE

12
275
views

IV LIGA – IX KOLEJKA 

22 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 19:00 SIERADZ

Warta Sieradz (3) – Termy Ner Poddębice (10)

obsada sędziowska: Pskit P., Śpiewak A., Walczak D

 

 

KLASA OKRĘGOWA – VII KOLEJKA

22 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 16:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (15) – Termy Uniejów (5)

obsada sędziowska: Kujawski M., Wolski M., Koper R.

 

 

KLASA „A” GRUPA III – V KOLEJKA

22 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (3) – Victoria Rąbień (1)

obsada sędziowska: Przybylak D., Strulak I., Kozakowski D.

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA II – VIII KOLEJKA

23 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 KOBIERZYCKO

LKS Kobierzycko (4) – Pisia Zygry (12)

 

 

KLASA „B” GRUPA II – IV KOLEJKA

23 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 DĄBRÓWKA

LKS Dąbrówka (3) – Grom Powodów (7)

obsada sędziowska: Wolski M.

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy

22 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 11:00 BYCZYNA 

Termy Ner Poddębice – Pogoń Zduńska Wola

obsada sędziowska: Zdziaszek M

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2

22 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 18:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów – Boruta Zgierz

obsada sędziowska: Leszczyński D.

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 4

22 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 14:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice – Orzeł Łódź

obsada sędziowska: Zdziaszek M.

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 4

23 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 KUTNO

Róża Kutno – Termy Uniejów

obsada sędziowska: Walczak A.

 

Łódź: E1 Orlik Grupa 5

23 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 ŻYCHLIN

KS Żychlin – Termy Ner Poddębice

obsada sędziowska: Kęsik A.

 

Łódź: E2 Orlik Grupa 8

23 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów – Górnik Łęczyca

obsada sędziowska: Leszczyński D.

 

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 35 Warta Sieradz (3) – Termy Ner Poddębice (10)

mecz nr. 36 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Termy Uniejów (5)

mecz nr. 37 Sazan Pęczniew (3) – Victoria Rąbień (1)

mecz nr. 38 LKS Kobierzycko (4) – Pisia Zygry (12)

mecz nr. 39 LKS Dąbrówka (3) – Grom Powodów (7)

 

 

 

 

12 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 35 Warta Sieradz (3) – Termy Ner Poddębice (10) 3-0
    mecz nr. 36 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Termy Uniejów (5) 0-3
    mecz nr. 37 Sazan Pęczniew (3) – Victoria Rąbień (1) 2:4
    mecz nr. 38 LKS Kobierzycko (4) – Pisia Zygry (12) 4:1
    mecz nr. 39 LKS Dąbrówka (3) – Grom Powodów (7) 4:1

  2. mecz nr. 35 Warta Sieradz (3) – Termy Ner Poddębice (10) 2-1
    mecz nr. 36 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Termy Uniejów (5) 0-2
    mecz nr. 37 Sazan Pęczniew (3) – Victoria Rąbień (1) 3:2
    mecz nr. 38 LKS Kobierzycko (4) – Pisia Zygry (12) 3:0
    mecz nr. 39 LKS Dąbrówka (3) – Grom Powodów (7) 4:1

  3. mecz nr. 35 Warta Sieradz (3) – Termy Ner Poddębice (10) 4-1

    mecz nr. 36 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Termy Uniejów (5) 1-3

    mecz nr. 37 Sazan Pęczniew (3) – Victoria Rąbień (1) 1-3

    mecz nr. 38 LKS Kobierzycko (4) – Pisia Zygry (12) 3-1

    mecz nr. 39 LKS Dąbrówka (3) – Grom Powodów (7)3-1

  4. Mecz nr. 35 Warta Sieradz (3) – Termy Ner Poddębice (10) 3:1
    mecz nr. 36 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Termy Uniejów (5) 1:3
    mecz nr. 37 Sazan Pęczniew (3) – Victoria Rąbień (1) 4:2
    mecz nr. 38 LKS Kobierzycko (4) – Pisia Zygry (12) 4:2
    mecz nr. 39 LKS Dąbrówka (3) – Grom Powodów (7) 3:0

  5. mecz nr. 35 Warta Sieradz (3) – Termy Ner Poddębice (10) 3:1
    mecz nr. 36 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Termy Uniejów (5) 1:3
    mecz nr. 37 Sazan Pęczniew (3) – Victoria Rąbień (1) 1:2
    mecz nr. 38 LKS Kobierzycko (4) – Pisia Zygry (12) 3:1
    mecz nr. 39 LKS Dąbrówka (3) – Grom Powodów (7) 4:1

  6. mecz nr. 35 Warta Sieradz (3) – Termy Ner Poddębice (10) 3:0

    mecz nr. 36 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Termy Uniejów (5) 3:3

    mecz nr. 37 Sazan Pęczniew (3) – Victoria Rąbień (1) 4:2

    mecz nr. 38 LKS Kobierzycko (4) – Pisia Zygry (12) 3:1

    mecz nr. 39 LKS Dąbrówka (3) – Grom Powodów (7) 3-1

  7. mecz nr. 35 Warta Sieradz (3) – Termy Ner Poddębice (10) 3:0
    mecz nr. 36 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Termy Uniejów (5) 1:3
    mecz nr. 37 Sazan Pęczniew (3) – Victoria Rąbień (1) 1:0
    mecz nr. 38 LKS Kobierzycko (4) – Pisia Zygry (12)4:1
    mecz nr. 39 LKS Dąbrówka (3) – Grom Powodów (7) 4:1

  8. mecz nr. 35 Warta Sieradz (3) – Termy Ner Poddębice (10) 3:
    mecz nr. 36 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Termy Uniejów (5) 1:4
    mecz nr. 37 Sazan Pęczniew (3) – Victoria Rąbień (1) 1:1
    mecz nr. 38 LKS Kobierzycko (4) – Pisia Zygry (12)4:1
    mecz nr. 39 LKS Dąbrówka (3) – Grom Powodów (7) 3:2

  9. mecz nr. 35 Warta Sieradz (3) – Termy Ner Poddębice (10) 2-1
    mecz nr. 36 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Termy Uniejów (5) 1-3
    mecz nr. 37 Sazan Pęczniew (3) – Victoria Rąbień (1) 1:1
    mecz nr. 38 LKS Kobierzycko (4) – Pisia Zygry (12) 2:0
    mecz nr. 39 LKS Dąbrówka (3) – Grom Powodów (7) 3:1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ