WIELKANOCNE GRANIE

9
175
views

KLASA OKRĘGOWA – XX kolejka

19 kwietnia (PIĄTEK) godz. 19:15 UNIEJÓW

Termy Uniejów (8) – Orzeł Parzęczew (6)

obsada sędziowska: Michniewicz Sz., Krzemiński P., Przytuła Sz.

 

Włókniarz Konstantynów Ł. – GLKS Sarnów/Dalików

WALKOWER 0:3

 

pozostałe mecze:

(piątek – 19 kwietnia)
18:00 – GKS Ksawerów – ŁKS II Łódź – Kujawski
(sobota – 20 kwietnia)
11:00 – Widzew II Łódź – PTC Pabianice – Lewandowski
15:00 – Włókniarz Pabianice – Bzura Ozorków – Jaskulski
15:30 – Start Brzeziny – LKS Rosanów – Michniewicz
16:00 – Stal Głowno – Sokół II Aleksandrów – Sekuterski

 

 

IV LIGA – XXIII kolejka

20 kwietnia (SOBOTA) godz. 16:00 ZDUŃSKA WOLA

Pogoń Zduńska Wola (13) – Termy Ner Poddębice (8)

obsada sędziowska: Kaźmierczak P., Strulak I., Wykrota P.

 

pozostałe mecze:

(piątek – 19 kwietnia)
17:00 – Włókniarz Zelów – Pelikan II Łowicz – Mariusz Lewandowski (WS Skierniewice)
17:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Ceramika Opoczno – Michał Janasik (WS Łódź)
(sobota – 20 kwietnia)
12:00 – Warta Sieradz – Pilica Przedbórz – Paweł Pskit (centrala)
14:00 – Warta Działoszyn – MKP-Boruta Zgierz – Wojciech Kretek (WS Piotrków)
15:00 – KS Sand Bus Kutno – Omega Kleszczów – Rafał Michalak (III liga)
16:00 – LKS Kwiatkowice – Stal Niewiadów – Karol Domżał (WS Łódź)
17:00 – RKS Radomsko – Zjednoczeni Stryków – Tomasz Skopiński (WS Skierniewice)

 

 

KLASA „A” GRUPA III – XVIII kolejka

20 kwietnia (SOBOTA) godz. 15:00 RĄBIEŃ

Victoria Rąbień (1) – Sazan Pęczniew (5)

obsada sędziowska: Chojnacki T., Patora Z., Wesołowska A.

 

pozostałe mecze:

(piątek – 19 kwietnia)
17:30 – Kotan Ozorków – Malina Piątek – Zasadziak
(sobota – 20 kwietnia)
14:00 – Dąbrowianka Dąbrowice – Bzura Młogoszyn – Przybysz
15:00 – Ostrovia Ostrowy – Magnat Sierpów – Bednarski
15:00 – Kobra Leźnica Wielka – Witonianka Witonia – Sadowski
16:00 – MKS Mianów – Iskra OSP Głowno – K. Walczak
17:00 – KS Kutno II – LKS Świnice Warckie – Pawlak

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA II – XXI kolejka

20 kwietnia (SOBOTA) godz. 15:00 ZYGRY

Pisia Zygry (11) – Ostrowia w Ostrówku (15)

 

 

KLASA „B” GRUPA II – XV kolejka

20 kwietnia (SOBOTA) godz. 12:30 WARTKOWICE

Grom Powodów (2) – LKS Dąbrówka (5)

obsada sędziowska: Rutkowski Krystian

 

pozostałe mecze:

Sobota (20 kwietnia)
15:00 – Santos Czerchów – Kanarki Małachowice – P. Kuś
15:00 – Orzeł Wróblew – Sokół Skromnica – Walasik
15:00 – LKS Modlna – Sokół Lutomiersk – Żywica
15:00 – Start Szczawin – Włókniarz II Konstantynów – Wolski

 

 

LIGA TYPERA 

mecz nr. 26 Termy Uniejów (8) – Orzeł Parzęczew (6)

mecz nr. 27 Pogoń Zduńska Wola (13) – Termy Ner Poddębice (8)

mecz nr. 28 Victoria Rąbień (1) – Sazan Pęczniew (5)

mecz nr. 29 Pisia Zygry (11) – Ostrowia w Ostrówku (15)

mecz nr. 30 Grom Powodów (2) – LKS Dąbrówka (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 26 Termy Uniejów (8) – Orzeł Parzęczew (6) 0:2
    mecz nr. 27 Pogoń Zduńska Wola (13) – Termy Ner Poddębice (8) 0:2
    mecz nr. 28 Victoria Rąbień (1) – Sazan Pęczniew (5) 1:2
    mecz nr. 29 Pisia Zygry (11) – Ostrowia w Ostrówku (15) 3:0
    mecz nr. 30 Grom Powodów (2) – LKS Dąbrówka (5) 3:1

  2. mecz nr. 26 Termy Uniejów (8) – Orzeł Parzęczew (6) 2-1

    mecz nr. 27 Pogoń Zduńska Wola (13) – Termy Ner Poddębice (8) 1-3

    mecz nr. 28 Victoria Rąbień (1) – Sazan Pęczniew (5)3-1

    mecz nr. 29 Pisia Zygry (11) – Ostrowia w Ostrówku (15) 2-1

    mecz nr. 30 Grom Powodów (2) – LKS Dąbrówka (5) 3-2

  3. mecz nr. 26 Termy Uniejów (8) – Orzeł Parzęczew (6) 2:1
    mecz nr. 27 Pogoń Zduńska Wola (13) – Termy Ner Poddębice (8) 1:2
    mecz nr. 28 Victoria Rąbień (1) – Sazan Pęczniew (5) 2:3
    mecz nr. 29 Pisia Zygry (11) – Ostrowia w Ostrówku (15) 4:0
    mecz nr. 30 Grom Powodów (2) – LKS Dąbrówka (5) 2:0

  4. mecz nr. 26 Termy Uniejów (8) – Orzeł Parzęczew (6) 1:1
    mecz nr. 27 Pogoń Zduńska Wola (13) – Termy Ner Poddębice (8) 0-1
    mecz nr. 28 Victoria Rąbień (1) – Sazan Pęczniew (5) 3-2
    mecz nr. 29 Pisia Zygry (11) – Ostrowia w Ostrówku (15) 3-1
    mecz nr. 30 Grom Powodów (2) – LKS Dąbrówka (5) 2:0

  5. mecz nr. 26 Termy Uniejów (8) – Orzeł Parzęczew (6) 1:4

    mecz nr. 27 Pogoń Zduńska Wola (13) – Termy Ner Poddębice (8) 2:2

    mecz nr. 28 Victoria Rąbień (1) – Sazan Pęczniew (5) 3:1

    mecz nr. 29 Pisia Zygry (11) – Ostrowia w Ostrówku (15) 4:1

    mecz nr. 30 Grom Powodów (2) – LKS Dąbrówka (5) 3:0

  6. mecz nr. 27 Pogoń Zduńska Wola (13) – Termy Ner Poddębice (8) 1:2

    mecz nr. 28 Victoria Rąbień (1) – Sazan Pęczniew (5) 2:2

    mecz nr. 29 Pisia Zygry (11) – Ostrowia w Ostrówku (15) 5:0

    mecz nr. 30 Grom Powodów (2) – LKS Dąbrówka (5) 1:0

  7. mecz nr. 27 Pogoń Zduńska Wola (13) – Termy Ner Poddębice (8) 2:2

    mecz nr. 28 Victoria Rąbień (1) – Sazan Pęczniew (5) 3:1

    mecz nr. 29 Pisia Zygry (11) – Ostrowia w Ostrówku (15) 4:1

    mecz nr. 30 Grom Powodów (2) – LKS Dąbrówka (5) 1:0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ