WEEKENDOWE WYNIKI

0
104
views

KLASA OKRĘGOWA

GLKS Sarnów/Dalików 1:5 (1:1)

 

KEEZA Termy Ner Poddębice – LKS Różyca 3:2 )1:1)

Gzyl Dawid, Mańka Filip, Misztal Jakub.

skład:

Kowalski – D. Gzyl, Bagrodzki, J. Gzyl, Owczarek (82′ Misztal), Tomaszewski, Spychalski, Jarczewski (55′ Ryplewicz), Mańka (61′ Jarczyński), Paias, Waszczyk (68′ Stachlewski).
Rezerwowi: Kostecki, Woźniak, Frącek.

Włókniarz Zgierz – Termy Uniejów 2:1 

pozostałe mecze:
Sokół II Aleksandrów 2:3 AKS SMS Łódź
KEEZA Termy Ner Poddębice 3:2 LKS Różyca
Włókniarz Pabianice 2:1 Victoria Rąbień
GLKS Sarnów/Dalików 1:5 GKS Ksawerów
ŁKS III Łódź 4:0 KAS Konstantynów
Włókniarz Zgierz 2:1 Termy Uniejów
Zawisza Rzgów 3:0 Iskra Dobroń

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 AKS SMS Łódź 19 46 78 24 15 1 3
2 GKS Ksawerów 19 42 55 28 13 3 3
3 LKS Różyca 19 40 55 39 13 1 5
4 ŁKS III Łódź 19 39 58 25 12 3 4
5 KEEZA Termy Ner Poddębice 20 35 61 37 10 5 5
6 Włókniarz Pabianice 19 30 45 29 8 6 5
7 Zawisza Rzgów 19 30 36 35 9 3 7
8 Iskra Dobroń 19 28 51 55 8 4 7
9 Termy Uniejów 20 22 44 50 5 7 8
10 KAS Konstantynów 19 21 24 42 7 0 12
11 Włókniarz Zgierz 18 19 39 46 6 1 11
12 Victoria Rąbień 18 19 46 55 6 1 11
13 Sokół II Aleksandrów 19 18 35 46 6 0 13
14 UKS SMS Łódź 18 18 26 42 5 3 10
15 GLKS Sarnów/Dalików 21 3 16 116 1 0 20

 

 

KLASA A GRUPA III

Pisia Zygry – Victoria Szadek 0:3

 

Orzeł Piątkowisko – Sazan Pęczniew 2:3

… Chmielecki Sebastian-2, Chmielecki Patryk. 

 

pozostałe mecze:

Rokita Rokitnica 0:3 PTC Pabianice
Orzeł Piątkowisko 2:3 Sazan Pęczniew
Pogoń II Zduńska Wola 1:0 UMKS Korab Łask
Pisia Zygry 0:3 Victoria Szadek
Włókniarz Konstantynów 0:1 Orzeł Kazimierz
MULKS Łask 3:1 Olimpia Karsznice

 

tabela:

1 Sazan Pęczniew 15 42 65 17 14 0 1
2 Orzeł Kazimierz 15 33 42 21 10 3 2
3 UMKS Korab Łask 15 32 33 14 10 2 3
4 Olimpia Karsznice 15 31 47 18 10 1 4
5 Pogoń II Zduńska Wola 15 22 39 41 6 4 5
6 PTC Pabianice 15 21 33 26 6 3 6
7 Włókniarz Konstantynów 15 19 25 23 6 1 8
8 Orzeł Piątkowisko 15 19 30 33 6 1 8
9 Victoria Szadek 15 18 37 40 5 3 7
10 MULKS Łask 15 18 27 46 5 3 7
11 Pisia Zygry 15 4 9 56 1 1 13
12 Rokita Rokitnica 15 0 9 61 0 0 15

 

 

KLASA B GRUPA II

SL Salos Róża Kutno – Grom Powodów 8:1

 

pozostałe mecze:

Expom Krośniewianka 5:0 Sokół Skromnica
GKS Byszew 2:2 Zryw Śliwniki
Salos Róża Kutno 8:1 Grom Powodów
Iskra Góra św. Małgorzaty 1:1 LKS Modlna
Orzeł Wróblew 1:6 Fair Play Kutno

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Salos Róża Kutno 12 34 77 8 11 1 0
2 Fair Play Kutno 12 26 36 14 8 2 2
3 Expom Krośniewianka 12 24 39 14 8 0 4
4 Zryw Śliwniki 12 22 37 25 7 1 4
5 Grom Powodów 12 14 21 31 4 2 6
6 Iskra Góra św. Małgorzaty 13 14 19 40 4 2 7
7 GKS Byszew 12 14 27 43 4 2 6
8 LKS Modlna 12 12 30 42 3 3 6
9 Sokół Skromnica 13 10 19 49 3 1 9
10 Orzeł Wróblew 12 6 25 64 2 0 10

 

 

LIGI JUNIORSKIE

Łódź: B2 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)

Termy Uniejów – SL Salos Róża Kutno 4:2

tabela:

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)

Bzura Ozorków – Termy Ner Poddębice 7:2

tabela:

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 2 (RW)

GLKS Sarnów/Dalików – Sokół Aleksandrów Łódzki 1:7 (0:4)

tabela:

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 2

Termy Uniejów – Włókniarz Konstantynów Łódzki 3:3

tabela:

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ