WEEKEND SAMYCH PORAŻEK

0
109
views

IV liga

Ceramika Opoczno – Termy Ner Poddębice 3:2 (2:2)

Mirecki Marcin-3 … Stachlewski Krzysztof, Kobryń Kamil.

 

pozostałe mecze:

Polonia Piotrków 0:1 Warta Sieradz
Pelikan II Łowicz 2:2 MKP-Boruta Zgierz
LKS Kwiatkowice 0:3 Orkan Buczek
KS Sand Bus Kutno 3:0 Jutrzenka Warta
Orzeł Nieborów 1:3 Zjednoczeni Stryków
Ceramika Opoczno 3:2 Termy Ner Poddębice
Włókniarz Zelów 2:1 Pogoń Zduńska Wola
Warta Działoszyn 3:0 Andrespolia Wiśniowa Góra
Omega Kleszczów 4:6 ŁKS II Łódź

 

tabela:

1.  Warta Sieradz 10 26 8 2 0 26-6 4 1 0 13-4 4 1 0 13-2
2.  Orkan Buczek 10 24 8 0 2 32-10 4 0 0 13-4 4 0 2 19-6
3.  KS Kutno 10 24 8 0 2 30-12 6 0 0 21-2 2 0 2 9-10
4.  Polonia Piotrków Trybunalski 10 22 7 1 2 33-13 5 0 1 22-5 2 1 1 11-8
5.  ŁKS II Łódź 10 15 3 6 1 25-23 1 3 1 11-14 2 3 0 14-9 1 3 1 0 0 4-1
6.  Boruta Zgierz 10 15 4 3 3 20-15 3 0 1 8-1 1 3 2 12-14 1 0 0 0 1 1-4
7.  Włókniarz Zelów 10 14 4 2 4 16-20 2 1 2 5-9 2 1 2 11-11 1 3 1 0 0 2-1
8.  LKS Kwiatkowice 10 14 4 2 4 25-22 3 1 2 18-13 1 1 2 7-9
9.  Pogoń Zduńska Wola 10 14 4 2 4 19-22 1 1 2 7-13 3 1 2 12-9 1 0 0 0 1 1-2
10.  Zjednoczeni Stryków 10 13 3 4 3 20-23 2 2 1 13-9 1 2 2 7-14 1 3 1 0 0 4-2
11.  Warta Działoszyn 10 13 4 1 5 18-24 2 1 2 10-11 2 0 3 8-13 2 3 1 0 1 5-5
12.  Jutrzenka Warta 10 13 4 1 5 19-18 2 1 2 12-10 2 0 3 7-8 1 0 0 0 1 1-3
13.  Omega Kleszczów 10 12 4 0 6 22-25 3 0 3 15-12 1 0 3 7-13
14.  Ceramika Opoczno 10 11 3 2 5 20-26 3 1 1 14-12 0 1 4 6-14
15.  Andrespolia Wiśniowa Góra 10 9 2 3 5 17-24 0 2 2 7-11 2 1 3 10-13
16.  Ner Poddębice 10 7 1 4 5 14-25 1 2 1 6-7 0 2 4 8-18
17.  Pelikan II Łowicz 9 4 1 1 7 7-29 1 1 3 5-11 0 0 4 2-18
18.  Orzeł Nieborów 9 0 0 0 9 11-37 0 0 5 6-20 0 0 4 5-17

 

 

Klasa okręgowa

Włókniarz Pabianice – GLKS Sarnów/Dalików 5:3 (1:2)

… Czechulski (rz. karny), Szymajda, Nowak.

czerwona kartka: Woźniak Krzysztof 25′

 

Stal Głowno – Termy Uniejów 7:1(3:0)

Nowak Przemysław (rz. karny)

 

pozostałe mecze:

Widzew II Łódź 5:1 GKS Ksawerów
Sokół II Aleksandrów 2:4 LKS Rosanów
GLKS Dłutów 7:0 PTC Pabianice
Start Brzeziny 1:2 UKS SMS Łódź
Włókniarz Pabianice 5:3 GLKS Sarnów/Dalików
Stal Głowno 7:1 Termy Uniejów
Zawisza Rzgów 1:1 Orzeł Parzęczew
KKS Koluszki 5:1 KS II Kutno

 

tabela:

1.  Widzew II Łódź 8 24 8 0 0 43-4 4 0 0 24-2 4 0 0 19-2
2.  Stal Głowno 8 22 7 1 0 47-6 4 0 0 26-2 3 1 0 21-4
3.  Zawisza Rzgów 8 19 6 1 1 29-11 3 1 0 16-4 3 0 1 13-7
4.  Włókniarz Pabianice 8 17 5 2 1 18-10 2 2 0 10-5 3 0 1 8-5
5.  GKS Ksawerów 8 16 5 1 2 19-13 2 0 1 11-5 3 1 1 8-8
6.  Start Brzeziny 8 13 4 1 3 14-20 3 0 2 10-12 1 1 1 4-8
7.  KKS Koluszki 8 12 3 3 2 24-13 2 1 2 16-8 1 2 0 8-5
8.  UKS SMS Łódź 8 11 3 2 3 14-18 2 1 2 10-12 1 1 1 4-6
9.  LKS Rosanów 8 10 3 1 4 17-21 2 0 2 12-6 1 1 2 5-15
10.  GLKS Dłutów 8 10 3 1 4 19-30 2 1 2 12-11 1 0 2 7-19
11.  Orzeł Parzęczew 8 9 2 3 3 14-18 1 1 1 9-6 1 2 2 5-12
12.  Termy Uniejów 8 7 2 1 5 10-23 1 1 1 4-4 1 0 4 6-19
13.  LKS Sarnów 8 6 1 3 4 8-22 1 1 0 3-0 0 2 4 5-22
14.  Sokół II Aleksandrów Łódzki 8 2 0 2 6 7-32 0 1 4 6-22 0 1 2 1-10
15.  KS II Kutno 8 1 0 1 7 7-24 0 1 3 2-9 0 0 4 5-15
16.  PTC Pabianice 8 1 0 1 7 6-31 0 1 3 3-14 0 0 4 3-17

 

 

Klasa „A” grupa III

Sazan Pęczniew – Victoria Rąbień 1:5 (0:2)

Wypiór Tomasz

 

Magnat Sierpów – Grom Powodów 0:1

mecz rozegrany awansem.

 

pozostałe mecze:

KS Żychlin -:- Victoria Grabów
Kotan Ozorków 3:4 Bzura Młogoszyn
MKS Mianów 3:3 Ostrovia Ostrowy
Sazan Pęczniew 1:5 Victoria Rąbień
Bzura Ozorków 6:3 LKS Świnice Warckie
Kobra Leźnica Wielka 0:2 Malina Piątek
Magnat Sierpów 0:1 Grom Powodów

 

tabela:

1.  Victoria Rąbień 6 18 6 0 0 25-2 3 0 0 12-1 3 0 0 13-1
2.  Bzura Ozorków 6 13 4 1 1 22-9 2 1 0 14-7 2 0 1 8-2 1 3 1 0 0 6-2
3.  Ostrowia Ostrowy 6 13 4 1 1 17-11 2 0 0 8-0 2 1 1 9-11 1 0 0 0 1 2-6
4.  Kotan Ozorków 6 12 4 0 2 26-16 2 0 1 15-7 2 0 1 11-9 1 3 1 0 0 7-1
5.  Sazan Pęczniew 6 12 4 0 2 20-19 3 0 1 14-11 1 0 1 6-8 1 0 0 0 1 1-7
6.  Bzura Młogoszyn 6 10 3 1 2 18-11 0 1 2 4-6 3 0 0 14-5 2 3 1 0 1 7-4
7.  MKS Mianów 6 10 3 1 2 18-14 1 1 1 8-5 2 0 1 10-9 1 3 1 0 0 3-2
8.  Malina Piątek 6 10 3 1 2 11-13 1 0 1 3-5 2 1 1 8-8 1 0 0 0 1 1-5
9.  Grom Powodów 6 6 2 0 4 9-18 0 0 3 4-11 2 0 1 5-7 1 3 1 0 0 1-0
10.  Magnat Sierpów 6 6 2 0 4 15-19 1 0 3 8-12 1 0 1 7-7 1 0 0 0 1 0-1
11.  LKS Świnice Warckie 6 4 1 1 4 8-14 0 0 2 3-5 1 1 2 5-9
12.  Victoria Grabów 5 3 1 0 4 9-18 0 0 3 3-10 1 0 1 6-8 1 3 1 0 0 4-3
13.  Kobra Leźnica Wielka 6 3 1 0 5 7-20 0 0 3 4-11 1 0 2 3-9 1 0 0 0 1 3-4
14.  MKS Żychlin 5 0 0 0 5 4-25 0 0 3 4-14 0 0 2 0-11

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa VII

Warta II Sieradz – Pisia Zygry 5:2 (4:1)

… Dominowski Damian, Cichosz Adam.

 

pozostałe mecze:

LGKS Charłupia Mała 2:0 RKS Rychłocice
Inter-Sieradz Woźniki 2:2 Sokół Goszczanów
MULKS Łask 3:3 LKS Kobierzycko
Rokita Rokitnica 6:0 LKS Pyszków
Pogoń II Zduńska Wola 2:3 Victoria Szadek
Złoczewia Złoczew 2:0 UKS Ustków
Warta II Sieradz 5:2 Pisia Zygry
Olimpia Karsznice 2:2 LZS Rębieskie

 

tabela:

1.  Victoria Szadek 8 21 7 0 1 30-11 3 0 1 12-6 4 0 0 18-5
2.  GKS Goszczanów 8 20 6 2 0 29-10 3 0 0 17-4 3 2 0 12-6
3.  Warta II Sieradz 8 19 6 1 1 30-10 4 1 0 23-5 2 0 1 7-5
4.  LGKS Charłupia Mała 8 17 5 2 1 21-9 2 1 1 13-7 3 1 0 8-2
5.  Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 8 15 5 0 3 27-12 3 0 2 16-7 2 0 1 11-5
6.  Złoczevia Złoczew 8 13 4 1 3 18-14 2 0 3 7-11 2 1 0 11-3
7.  LZS Rębieskie 8 13 4 1 3 19-23 2 0 2 9-12 2 1 1 10-11
8.  Rokita Rokitnica 8 12 4 0 4 21-22 2 0 2 11-7 2 0 2 10-15
9.  RKS Rychłocice 8 12 4 0 4 15-18 2 0 1 8-6 2 0 3 7-12
10.  LKS Kobierzycko 8 11 3 2 3 18-17 0 1 2 3-6 3 1 1 15-11
11.  UKS Ustków 8 6 2 0 6 14-23 2 0 2 9-10 0 0 4 5-13 1 3 1 0 0 4-2
12.  Inter Woźniki (Sieradz) 8 6 1 3 4 13-22 1 2 1 7-8 0 1 3 6-14 1 0 0 0 1 2-4
13.  Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 8 5 1 2 5 6-20 1 2 2 5-9 0 0 3 1-11
14.  MULKS Łask 8 5 1 2 5 15-31 1 1 2 8-14 0 1 3 7-17
15.  Pisia Zygry 8 4 1 1 6 12-27 1 1 2 8-17 0 0 4 4-10
16.  LZS Pyszków 8 4 1 1 6 9-28 1 0 2 6-6 0 1 4 3-22

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ