W PĘCZNIEWIE OSTATNI MECZ DERBOWY W TYM ROKU

7
115
views

IV LIGA – XII kolejka

12 października (SOBOTA) godz. 15:00 DZIAŁOSZYN

Warta Działoszyn (12) – Termy Ner Poddębice (17)

obsada sędziowska: Michalak WS Skierniewice

 

 

KLASA OKRĘGOWA – X kolejka

12 października (SOBOTA) godz. 16:00 RZGÓW

Zawisza Rzgów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (13)

obsada sędziowska: Przytuła Sz., Gajek M., Leszczyński D.

 

12 października (SOBOTA) godz. 16:00 KOLUSZKI

KKS Koluszki (8) – Termy Uniejów (12)

obsada sędziowska: Lewandowski B., Jankowski P., Siercha Ł.

 

 

KLASA „A” GRUPA III – VIII kolejka

12 października (SOBOTA) godz. 15:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (3) – Grom Powodów (9)

obsada sędziowska: Patora Z., Szymczyk P., Bednarski G.

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA VII – X kolejka

13 października (NIEDZIELA) godz. 15:00 ZYGRY

Pisia Zygry (16) – UKS Ustków (13)

 

 

LIGI JUNIORSKIE

Łódź: C1 Trampkarz Grupa 2 – VII kolejka

13 października (NIEDZIELA) godz. 13:00 ŁÓDŹ

ŁKS Łódź (10) – Termy Uniejów (3)

obsada sędziowska: Dwornicki Ł.

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2 – IX kolejka

13 października (NIEDZIELA) godz. 10:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (7) – Witonianka Witonia (13)

obsada sędziowska: Klata A.

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 4 – VII kolejka

13 października (NIEDZIELA) godz. 10:00 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Sokół Aleksandrów Ł. (3) – Termy Uniejów (5)

obsada sędziowska: Ryś J.

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 4 – VII kolejka

12 października (SOBOTA) godz. 12:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (7) – Sokół Aleksandrów Łódzki (6)

obsada sędziowska: Kizeweter M.

 

Łódź: E1 Orlik Grupa 8 – VI kolejka

13 października (NIEDZIELA) godz. 11:00 SWĘDÓW

Huragan Swędów (6) – Termy Uniejów (2)

 

Łódź: E2 Orlik Grupa 8 – VI kolejka

12 października (SOBOTA) godz. 11:00 KUTNO

KS Kutno (4) – Termy Ner Poddębice (3)

 

Sieradz: C1 Trampkarz grupa 6 – VI kolejka

12 października (SOBOTA) godz. 12:30 PAJĘCZNO

Pisia Zygry – Zawisza Pajęczno

 

 

LIGA TYPERÓW

mecz nr. 52 Warta Działoszyn (12) – Termy Ner Poddębice (17)

mecz nr. 53 Zawisza Rzgów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (13)

mecz nr. 54 KKS Koluszki (8) – Termy Uniejów (12)

mecz nr. 55 Sazan Pęczniew (3) – Grom Powodów (9)

mecz nr. 56 Pisia Zygry (16) – UKS Ustków (13)

 

 

 

7 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 52 Warta Działoszyn (12) – Termy Ner Poddębice (17) 2:0

    mecz nr. 53 Zawisza Rzgów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (13) 2:1

    mecz nr. 54 KKS Koluszki (8) – Termy Uniejów (12) 2:2

    mecz nr. 55 Sazan Pęczniew (3) – Grom Powodów (9) 4:1

    mecz nr. 56 Pisia Zygry (16) – UKS Ustków (13) 1:1

  2. mecz nr. 52 Warta Działoszyn (12) – Termy Ner Poddębice (17) 3-1

    mecz nr. 53 Zawisza Rzgów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (13) 4-1

    mecz nr. 54 KKS Koluszki (8) – Termy Uniejów (12) 2-1

    mecz nr. 55 Sazan Pęczniew (3) – Grom Powodów (9) 5-1

    mecz nr. 56 Pisia Zygry (16) – UKS Ustków (13) 1-3

  3. mecz nr. 52 Warta Działoszyn (12) – Termy Ner Poddębice (17) 2-1
    mecz nr. 53 Zawisza Rzgów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (13 )4-0
    mecz nr. 54 KKS Koluszki (8) – Termy Uniejów (12) 3-1
    mecz nr. 55 Sazan Pęczniew (3) – Grom Powodów (9) 5-0
    mecz nr. 56 Pisia Zygry (16) – UKS Ustków (13) 0-2

  4. mecz nr. 52 Warta Działoszyn (12) – Termy Ner Poddębice (17) 3:1
    mecz nr. 53 Zawisza Rzgów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (13 ) 4:0
    mecz nr. 54 KKS Koluszki (8) – Termy Uniejów (12) 2:1
    mecz nr. 55 Sazan Pęczniew (3) – Grom Powodów (9) 5:1
    mecz nr. 56 Pisia Zygry (16) – UKS Ustków (13) 3:2

  5. mecz nr. 52 Warta Działoszyn (12) – Termy Ner Poddębice (17) 4:1

    mecz nr. 53 Zawisza Rzgów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (13) 4:1

    mecz nr. 54 KKS Koluszki (8) – Termy Uniejów (12) 4:1

    mecz nr. 55 Sazan Pęczniew (3) – Grom Powodów (9) 4:1

    mecz nr. 56 Pisia Zygry (16) – UKS Ustków (13) 4:1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ