V edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach

0
180

W sobotę 22 lutego 2020 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Uniejowie odbył się kolejna edycja Turnieju. O miejsce na podium walczyło 8 drużyn.

Imprezę sportową otworzył insp. Krzysztof Kotkowski, który przywitał zawodników i życzył wszystkim powodzenia w rozgrywkach.
W tegorocznym turnieju  udział wzięło 8 drużyn: KMP Łódź, KPP Łowicz, KPP Zduńska Wola, KPP Bełchatów, Wydział Konwojowy Łódź, KPP Poddębice, OPP Łódź, PSP Poddębice.
Po zaciętej rywalizacji najlepsi okazali się zawodnicy z PSP w Poddębicach, drugie miejsce na podium zajęła drużyna OPP w Łodzi, trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy z KMP w Łodzi.
Najlepszym bramkarzem został Krzysztof Pawlak z PSP  w Poddębicach, najlepszym zawodnikiem Turnieju – Dariusz Piaseczny z PSP w Poddębicach, a królem strzelców – Krzysztof Stachlewski z MKP w Łodzi.
Zwycięzcom Turnieju puchary wręczył Komendant Powiatowy Policji  w Poddębicach.
Zawody rozegrano z myślą o podnoszeniu sprawności fizycznej oraz propagowaniu sportu wśród mundurowych. Ponadto impreza była okazją do wymiany doświadczenia i wzajemnej integracji.