TYLKO TERMY I SAZAN BEZ PORAŻKI

0
129
views

IV liga

SandBus Kutno – Termy Ner Poddębice 3:1 (3:0)

… Narożnik Bartosz

skład: Niedomagała – Owczarek, Majorowicz, Kobryń, Lewandowski – Kubiak (90. Kochanek), Tonn, Pasik (86. Frącek), Marciniak, Narożnik – Masztakow

pozostałe mecze:

LKS Kwiatkowice 1:3 Andrespolia Wiśniowa Góra
Orkan Buczek 2:0 Stal Niewiadów
Warta Działoszyn 1:3 Zjednoczeni Stryków
RKS Radomsko 3:0 Ceramika Opoczno
Włókniarz Zelów 1:1 MKP-Boruta Zgierz
Omega Kleszczów 3:2 Pilica Przedbórz
Warta Sieradz 3:2 Pelikan II Łowicz
KS Sand Bus Kutno 3:1 Termy Ner Poddębice

 

tabela:

1 RKS Radomsko 23 57 62 14 18 3 2
2 Warta Sieradz 24 57 62 25 17 6 1
3 KS Sand Bus Kutno 24 51 54 31 16 3 5
4 LKS Kwiatkowice 23 41 40 30 12 5 6
5 Orkan Buczek 23 40 46 20 11 7 5
6 Zjednoczeni Stryków 24 40 34 27 12 4 8
7 Ceramika Opoczno 23 39 28 28 12 3 8
8 Andrespolia Wiśniowa Góra 23 31 37 36 8 7 8
9 Włókniarz Zelów 24 31 36 42 9 4 11
10 Termy Ner Poddębice 24 30 34 44 9 3 12
11 Omega Kleszczów 24 30 40 42 8 6 10
12 Warta Działoszyn 23 23 52 52 5 8 10
13 Pogoń Zduńska Wola 23 20 26 44 5 5 13
14 MKP-Boruta Zgierz 24 20 27 43 4 8 12
15 Pelikan II Łowicz 24 17 24 72 5 2 17
16 Pilica Przedbórz 24 15 37 65 3 6 15
17 Stal Niewiadów 23 14 19 43 2 8 13

 

 

Klasa okręgowa

UKS SMS Łódź – Termy Uniejów 0:3 (0:0)

… Kasztelan, Stolarek, Pęzik

skład:

Zdych – Wierucki, Matusiak, Koziełek, Olczyk – Kasztelan, P. Nowak, Jonczyk – Stolarek, Spychalski, Sobolewski

Rezerwowi: W. Nowak, Pęzik, Gąsiorek, Frączkowski, Pajor

 

GLKS Sarnów/Dalików – Zawisza Rzgów 0:1 (0:1)

skład: Piątkowski (56′ Waszczyk), Woźniak, Jesionowski (70′ Szymajda), Gzyl- Lewandowski (56′ Makowski), Tomaszewski (46′ Nowacki), Wijas, Nowak- Kołakowski, Czechulski

pozostałe mecze:

Widzew II Łódź 6:2 Stal Głowno
ŁKS II Łódź 4:0 Start Brzeziny
Bzura Ozorków 1:4 GKS Ksawerów
UKS SMS Łódź 0:3 Termy Uniejów
PTC Pabianice 3:0 Włókniarz Konstantynów
Orzeł Parzęczew 2:3 Włókniarz Pabianice
GLKS Sarnów/Dalików 0:1 Zawisza Rzgów
LKS Rosanów 3:2 Sokół II Aleksandrów

 

tabela:

1 ŁKS II Łódź 21 59 105 11 19 2 0
2 Widzew II Łódź 21 53 108 22 17 2 2
3 Zawisza Rzgów 21 47 44 25 14 5 2
4 Stal Głowno 21 43 61 38 13 4 4
5 LKS Rosanów 21 36 53 44 12 0 9
6 Włókniarz Pabianice 21 35 34 35 11 2 8
7 Orzeł Parzęczew 21 33 56 40 10 3 8
8 Termy Uniejów 21 33 39 46 10 3 8
9 GKS Ksawerów 21 29 38 53 9 2 10
10 UKS SMS Łódź 21 27 45 52 8 3 10
11 Start Brzeziny 21 25 41 48 8 1 12
12 Sokół II Aleksandrów 21 18 28 53 5 3 13
13 GLKS Sarnów/Dalików 21 18 34 60 5 3 13
14 PTC Pabianice 21 15 29 74 5 0 16
15 Włókniarz Konstantynów 21 11 21 64 3 2 16
16 Bzura Ozorków 21 4 14 85 1 1 19

 

 

Klasa „A” grupa III

Sazan Pęczniew – Magnat Sierpów 5:3 (3:0)

Wypiór Tomasz-4, Ciepłoch Marek-1

1. Artur Jewczak
2. Tomasz Igiel
3. Marcin Kowalczyk
4. Jacek Mieszalski
5. Mateusz Frisz
6. Marek Leśniak
7. Norbert Magnuski
8. Marek Ciepłoch
9. Wiktor Śpiączka 
10. Sebastian Chmielecki
11. Tomasz Wypiór  

rezerwowi:

1. Dominik Józefiak
2. Radosław Krzesiński 
3. Mateusz Śleboda

pozostałe mecze:

OSP Iskra Głowno 0:3 Victoria Rąbień
Malina Piątek 4:1 Kobra Leźnica Wielka
KS II Kutno 1:0 Ostrovia Ostrowy
Bzura Młogoszyn 1:3 Kotan Ozorków
Sazan Pęczniew 5:3 Magnat Sierpów
Witonianka Witonia 5:2 MKS Mianów
LKS Świnice Warckie 5:2 Dąbrowianka Dąbrowice

 

tabela:

1 Victoria Rąbień 19 48 65 19 15 3 1
2 KS II Kutno 19 48 63 22 16 0 3
3 Ostrovia Ostrowy 19 41 60 31 13 2 4
4 Witonianka Witonia 19 39 64 30 12 3 4
5 Sazan Pęczniew 19 34 60 44 10 4 5
6 Kotan Ozorków 19 28 44 43 8 4 7
7 Bzura Młogoszyn 19 27 45 47 8 3 8
8 LKS Świnice Warckie 19 25 38 46 7 4 8
9 MKS Mianów 19 24 40 48 7 3 9
10 Kobra Leźnica Wielka 19 23 37 48 6 5 8
11 Dąbrowianka Dąbrowice 19 13 28 56 3 4 12
12 Malina Piątek 19 11 32 71 3 2 14
13 Magnat Sierpów 19 11 33 63 3 2 14
14 OSP Iskra Głowno 19 7 26 67 2 1 16

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

RKS Rychłocice – Pisia Zygry 7:2

pozostałe mecze:

Sokół Goszczanów 1:2 Hetman Rusiec
GKS Sędziejowice 2:0 Inter-Sieradz Woźniki
Unia Sieradz-Męka 1:4 LGKS Charłupia Mała
UMKS Ostrowia w Ostrówku 3:0 LKS Kalinowa
LZS Rębieskie 3:6 Rokita Rokitnica
LKS Pyszków 1:2 UKS Ustków
Victoria Szadek 8:0 LKS Kobierzycko
RKS Rychłocice 7:2 Pisia Zygry

 

tabela:

1 Sokół Goszczanów 22 49 74 40 15 4 3
2 Hetman Rusiec 22 44 65 51 14 2 6
3 GKS Sędziejowice 22 42 67 47 13 3 6
4 RKS Rychłocice 22 38 60 45 11 5 6
5 Victoria Szadek 22 38 56 33 12 2 8
6 LGKS Charłupia Mała 22 37 69 47 11 4 7
7 LKS Pyszków 22 35 43 33 10 5 7
8 Inter-Sieradz Woźniki 22 33 46 49 10 3 9
9 Rokita Rokitnica 22 32 54 52 9 5 8
10 LZS Rębieskie 22 31 58 57 10 1 11
11 Pisia Zygry 22 29 58 58 8 5 9
12 LKS Kobierzycko 22 26 44 61 8 2 12
13 UKS Ustków 22 22 44 62 6 4 12
14 Unia Sieradz-Męka 22 20 44 66 5 5 12
15 UMKS Ostrowia w Ostrówku 22 14 27 63 3 5 14
16 LKS Kalinowa 22 9 21 66 2 3 17

 

 

Klasa „B” grupa II

Włókniarz II Konstantynów Łódzki – Grom Powodów 8:2 (4:0)

… Adamiak Marcin 84, Witak Robert 90+2

skład: Urbaniak Wojciech – Karolak Łukasz, Simon Rafał, Kindlein Grzegorz, Wrzeszczyński Jakub (46′ Cichy Krystian), Pietruszka Przemysław (46′ Antosik Piotr), Witak Robert, Adamiak Marcin, Pyciarz Bartosz, Szewczyk Mateusz, Grzybowski Marcin (55′ Kupis Tomasz), 

pozostałe mecze:

Victoria Grabów 4:2 LKS Modlna
Kanarki Małachowice 3:1 Orzeł Wróblew
LKS Dąbrówka 7:2 Santos Czerchów
Sokół Lutomiersk 2:1 Start Szczawin
Włókniarz II Konstantynów 8:2 Grom Powodów

 

tabela:

1 Włókniarz II Konstantynów 15 39 66 23 12 3 0
2 Grom Powodów 15 31 29 21 10 1 4
3 Victoria Grabów 14 29 40 16 9 2 3
4 Kanarki Małachowice 15 24 31 27 8 0 7
5 LKS Dąbrówka 15 23 53 24 7 2 6
6 Santos Czerchów 15 22 36 34 7 1 7
7 Orzeł Wróblew 15 21 58 37 7 0 8
8 Sokół Lutomiersk 14 15 25 35 4 3 7
9 Start Szczawin 14 15 23 42 5 0 9
10 LKS Modlna 14 13 26 33 3 4 7
11 Sokół Skromnica 14 0 8 103 0 0 14

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ