TYLKO SAZAN ZWYCIĘSKI

0
92
views

KLASA OKRĘGOWA

Iskra Dobroń – KEEZA Termy Ner Poddębice 2:2 (1:1)

… Paias Serhii, Bagrodzki Dawid.

skład: Kowalski – D. Gzyl, Bagrodzki, Stajewski, Owczarek, Tomaszewski, Spychalski, Jarczyński (60′ J. Gzyl), Jarczewski (85′ Misztal), Stachlewski (70′ Waszczyk), Paias.

Rezerwowi: Kostecki, Woźniak, Mańka, Rogalski.

Termy Uniejów – GKS Ksawerów 2:3 

Giovani Lucas, sam. 

KAS Konstantynów Łódzki – GLKS Sarnów/Dalików 6:1

pozostałe mecze:
Iskra Dobroń 2:2 KEEZA Termy Ner Poddębice
Zawisza Rzgów 4:0 Sokół II Aleksandrów
ŁKS III Łódź 5:2 Włókniarz Zgierz
Victoria Rąbień 2:1 UKS SMS Łódź
Termy Uniejów 2:3 GKS Ksawerów
AKS SMS Łódź 6:2 LKS Różyca
KAS Konstantynów 6:1 GLKS Sarnów/Dalików
tabela:
Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 AKS SMS Łódź 24 58 114 30 19 1 4
2 GKS Ksawerów 24 52 68 39 16 4 4
3 ŁKS III Łódź 24 46 80 37 14 4 6
4 KEEZA Termy Ner Poddębice 24 45 76 42 13 6 5
5 LKS Różyca 24 44 72 52 14 2 8
6 Włókniarz Pabianice 25 42 58 39 12 6 7
7 Zawisza Rzgów 24 37 42 52 11 4 9
8 Iskra Dobroń 24 36 66 67 10 6 8
9 Termy Uniejów 25 28 56 61 7 7 11
10 UKS SMS Łódź 23 28 41 50 8 4 11
11 Victoria Rąbień 24 27 55 66 8 3 13
12 KAS Konstantynów 25 26 32 54 8 2 15
13 Włókniarz Zgierz 22 23 44 55 7 2 13
14 Sokół II Aleksandrów 24 19 41 63 6 1 17
15 GLKS Sarnów/Dalików 24 3 18 156 1 0 23
KLASA A GRUPA III

Pisia Zygry – MULKS Łask 1:2 (0:1)

Dudczak Radosław

Sazan Pęczniew – Pogoń II Zduńska Wola 3:0

walkower
pozostałe mecze:
Victoria Szadek 2:2 Orzeł Kazimierz
Pisia Zygry 1:2 MULKS Łask
Rokita Rokitnica 0:3 Włókniarz Konstantynów
PTC Pabianice 5:1 Orzeł Piątkowisko
UMKS Korab Łask 2:0 Olimpia Karsznice
Sazan Pęczniew 3:0 Pogoń II Zduńska Wola
tabela:
Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Sazan Pęczniew 20 57 88 20 19 0 1
2 UMKS Korab Łask 20 43 40 16 13 4 3
3 Orzeł Kazimierz 20 38 52 31 11 5 4
4 PTC Pabianice 20 33 48 29 10 3 7
5 Pogoń II Zduńska Wola 20 31 51 48 9 4 7
6 Olimpia Karsznice 20 31 49 30 10 1 9
7 Victoria Szadek 20 29 51 49 8 5 7
8 Orzeł Piątkowisko 20 27 39 44 8 3 9
9 Włókniarz Konstantynów 20 25 34 29 8 1 11
10 MULKS Łask 20 24 34 56 7 3 10
11 Pisia Zygry 20 7 13 80 2 1 17
12 Rokita Rokitnica 20 0 9 76 0 0 20

 

 

KLASA B GRUPA II

Krośniewianka Krośniewice – Grom Powodów 7:0 (3:0)

skład: Jałkiewicz Patryk – Kupis Tomasz, Swęderski Artur, Milast Kacper, Karolak Patryk, Wiśnikewski Bartosz, Przybylski Arkadiusz, Fornalczyk Michał, Urbaniak Wojciech, Stermicki Dawid,Gręda Krystian.

W 75 min. kontuzji doznał Patryk Jałkiewicz i Grom kończył spotkanie w 10.

 

Pozostałe mecze:

Sokół Skromnica 1:5 LKS Modlna
GKS Byszew 1:8 Salos Róża Kutno
Expom Krośniewianka 7:0 Grom Powodów
Fair Play Kutno 3:2 Zryw Śliwniki
Orzeł Wróblew 1:2 Iskra Góra św. Małgorzaty

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Salos Róża Kutno 17 46 113 10 15 1 1
2 Fair Play Kutno 17 38 50 19 12 2 3
3 Expom Krośniewianka 17 37 59 20 12 1 4
4 Zryw Śliwniki 17 25 46 49 8 1 8
5 GKS Byszew 17 23 36 57 7 2 8
6 Iskra Góra św. Małgorzaty 17 21 30 47 6 3 8
7 Grom Powodów 16 20 30 46 6 2 8
8 LKS Modlna 16 15 36 61 4 3 9
9 Sokół Skromnica 17 10 24 65 3 1 13
10 Orzeł Wróblew 17 9 33 83 3 0 14

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ