TYLKO SAZAN PĘCZNIEW WYGRANY

0
114
views

IV liga 

Pelikan II Łowicz – Termy Ner Poddębice 1:0

 

pozostałe mecze:

Pelikan II Łowicz 1:0 Termy Ner Poddębice
LKS Kwiatkowice 3:0 Jutrzenka Warta
MKP-Boruta Zgierz 0:1 Pogoń Zduńska Wola
Ceramika Opoczno 3:1 Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Zelów 1:0 Orkan Buczek
Warta Działoszyn 1:4 ŁKS II Łódź
Omega Kleszczów 0:2 Warta Sieradz
KS Sand Bus Kutno 5:0 Zjednoczeni Stryków
Polonia Piotrków 3:0 Orzeł Nieborów

 

tabela:

1 KS Sand Bus Kutno 8 21 26 9 7 0 1
2 Polonia Piotrków 8 21 30 9 7 0 1
3 Warta Sieradz 8 20 22 5 6 2 0
4 Orkan Buczek 8 18 26 9 6 0 2
5 MKP-Boruta Zgierz 8 14 15 9 4 2 2
6 LKS Kwiatkowice 8 13 23 17 4 1 3
7 Omega Kleszczów 8 12 17 16 4 0 4
8 ŁKS II Łódź 8 11 17 17 2 5 1
9 Pogoń Zduńska Wola 8 11 16 19 3 2 3
10 Warta Działoszyn 8 10 14 21 3 1 4
11 Jutrzenka Warta 8 10 16 14 3 1 4
12 Andrespolia Wiśniowa Góra 8 9 15 18 2 3 3
13 Zjednoczeni Stryków 8 9 14 19 2 3 3
14 Włókniarz Zelów 8 8 11 17 2 2 4
15 Ceramika Opoczno 8 8 16 22 2 2 4
16 Termy Ner Poddębice 8 4 8 19 0 4 4
17 Pelikan II Łowicz 8 3 5 27 1 0 7
18 Orzeł Nieborów 8 0 10 34 0 0 8

 

 

Klasa okręgowa

Termy Uniejów – Włókniarz Pabianice 1:2 (1:0)

Spychalski M. … Dresler – 2

 

GLKS Sarnów/Dalików – GKS Ksawerów 0:0

 

pozostałe mecze:

UKS SMS Łódź 3:3 KKS Koluszki
KS II Kutno 0:3 Zawisza Rzgów
GLKS Dłutów 1:5 Widzew II Łódź
PTC Pabianice 1:1 Sokół II Aleksandrów
LKS Rosanów 5:0 Start Brzeziny
Orzeł Parzęczew 2:2 Stal Głowno
GLKS Sarnów/Dalików 0:0 GKS Ksawerów
Termy Uniejów 1:2 Włókniarz Pabianice

 

tabela:

1 Widzew II Łódź 7 21 38 3 7 0 0
2 Stal Głowno 7 19 40 5 6 1 0
3 Zawisza Rzgów 7 18 28 10 6 0 1
4 GKS Ksawerów 7 16 18 8 5 1 1
5 Włókniarz Pabianice 7 14 13 7 4 2 1
6 Start Brzeziny 7 13 13 18 4 1 2
7 KKS Koluszki 7 9 19 12 2 3 2
8 Orzeł Parzęczew 7 8 13 17 2 2 3
9 UKS SMS Łódź 7 8 12 17 2 2 3
10 LKS Rosanów 7 7 13 19 2 1 4
11 Termy Uniejów 7 7 9 16 2 1 4
12 GLKS Dłutów 7 7 12 30 2 1 4
13 GLKS Sarnów/Dalików 7 6 5 17 1 3 3
14 Sokół II Aleksandrów 7 2 5 28 0 2 5
15 KS II Kutno 7 1 6 19 0 1 6
16 PTC Pabianice 7 1 6 24 0 1 6

 

 

Klasa „A” grupa III

Sazan Pęczniew – Bzura Ozorków 2:1 (0:1)

Wypiór Tomasz-2

 

Grom Powodów – Kotan Ozorków 1:4 0:2)

Krysztofiak Bartłomiej

czerwona kartka 24′ Kita Jakub

skład: Urbaniak Wojciech – Karolak Łukasz (81′ Kupis Tomasz), Swęderski Artur, Kita Jakub, Terlecki Michał (3′ Schmeichel Łukasz, 64′ Jałkiewicz Patryk), Pyciarz Bartosz, Fornalczyk Michał, Kindlein Grzegorz, Florczak Sławomir, Cichy Krystian (46′ Krysztofiak Bartłomiej), Kita Tomasz (72′ Karkowski Jakub).

 

pozostałe mecze:

Grom Powodów 1:4 Kotan Ozorków
Ostrovia Ostrowy 4:0 Kobra Leźnica Wielka
Malina Piątek 2:0 LKS Świnice Warckie
Sazan Pęczniew 2:1 Bzura Ozorków
Victoria Rąbień 3:0 KS Żychlin
Victoria Grabów 1:3 Magnat Sierpów
Bzura Młogoszyn 2:3 MKS Mianów

 

tabela:

1 Victoria Rąbień 4 12 13 1 4 0 0
2 Kotan Ozorków 5 12 23 12 4 0 1
3 Ostrovia Ostrowy 5 12 14 8 4 0 1
4 Sazan Pęczniew 5 12 19 14 4 0 1
5 Bzura Ozorków 5 10 16 6 3 1 1
6 MKS Mianów 5 9 15 11 3 0 2
7 Malina Piątek 5 7 9 13 2 1 2
8 Victoria Grabów 6 6 16 18 2 0 4
9 Magnat Sierpów 6 6 15 19 2 0 4
10 Kobra Leźnica Wielka 5 6 9 14 2 0 3
11 Grom Powodów 6 6 9 18 2 0 4
12 Bzura Młogoszyn 5 4 10 10 1 1 3
13 LKS Świnice Warckie 5 4 5 8 1 1 3
14 KS Żychlin 5 0 4 25 0 0 5

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa VII

Pisia Zygry – Złoczewia Złoczew 1:7 (0:4)

Kubiak Krystian

 

pozostałe mecze:

LKS Pyszków 6:2 MULKS Łask
LKS Kobierzycko 1:1 Inter-Sieradz Woźniki
Sokół Goszczanów 6:1 RKS Rychłocice
LZS Rębieskie 3:2 Pogoń II Zduńska Wola
UKS Ustków 2:0 Olimpia Karsznice
Warta II Sieradz 0:0 LGKS Charłupia Mała
Victoria Szadek 6:1 Rokita Rokitnica
Pisia Zygry 1:7 Złoczewia Złoczew

 

tabela:

1 Sokół Goszczanów 7 19 27 8 6 1 0
2 Victoria Szadek 7 18 27 9 6 0 1
3 Warta II Sieradz 7 16 25 8 5 1 1
4 Pogoń II Zduńska Wola 7 15 25 9 5 0 2
5 LGKS Charłupia Mała 7 14 19 9 4 2 1
6 RKS Rychłocice 7 12 15 16 4 0 3
7 LZS Rębieskie 7 12 20 21 4 0 3
8 Złoczewia Złoczew 7 10 16 14 3 1 3
9 LKS Kobierzycko 7 10 15 17 3 1 3
10 Rokita Rokitnica 7 9 14 22 3 0 4
11 UKS Ustków 7 6 14 21 2 0 5
12 Inter-Sieradz Woźniki 7 5 11 20 1 2 4
13 Olimpia Karsznice 7 4 4 17 1 1 5
14 Pisia Zygry 7 4 10 22 1 1 5
15 LKS Pyszków 7 4 9 22 1 1 5
16 MULKS Łask 7 4 12 28 1 1 5

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ