TYLKO PISIA ZYGRY ZWYCIĘSKA

0
99
views

IV liga

Termy Ner Poddębice – LKS Kwiatkowice 0:3 (0:1)

skład: Niedomagała – Kobryń, D. Gzyl, Majorowicz, Owczarek – Masztakow (65. Lewandowski), Tonn, Marciniak, Bistuła (90. Matczak), Narożnik (90. J. Gzyl) – Paias (75. Stachlewski)

pozostałe mecze:

Jutrzenka Warta 1:1 Zjednoczeni Stryków
Orkan Buczek 2:4 Polonia Piotrków
Warta Sieradz 7:1 Pelikan II Łowicz
ŁKS II Łódź 5:0 Orzeł Nieborów
Andrespolia Wiśniowa Góra 1:3 KS Sand Bus Kutno
Pogoń Zduńska Wola 1:0 Omega Kleszczów
MKP-Boruta Zgierz 4:4 Warta Działoszyn
Ceramika Opoczno 1:2 Włókniarz Zelów
KEEZA Termy Ner Poddębice 0:3 LKS Kwiatkowice

 

tabela:

1 Warta Sieradz 13 33 43 9 10 3 0
2 KS Sand Bus Kutno 13 31 36 15 10 1 2
3 Polonia Piotrków 13 28 42 17 9 1 3
4 Orkan Buczek 13 25 36 17 8 1 4
5 Włókniarz Zelów 13 21 24 26 6 3 4
6 Pogoń Zduńska Wola 13 20 23 27 6 2 5
7 MKP-Boruta Zgierz 13 20 31 23 5 5 3
8 LKS Kwiatkowice 13 20 31 23 6 2 5
9 ŁKS II Łódź 13 19 33 30 4 7 2
10 Zjednoczeni Stryków 13 18 25 24 4 6 3
11 Jutrzenka Warta 13 17 21 20 5 2 6
12 Omega Kleszczów 13 14 27 31 4 2 7
13 Ceramika Opoczno 13 14 22 31 4 2 7
14 Warta Działoszyn 13 14 24 33 4 2 7
15 Andrespolia Wiśniowa Góra 13 13 22 30 3 4 6
16 KEEZA Termy Ner Poddębice 13 10 17 30 2 4 7
17 Pelikan II Łowicz 13 7 12 43 2 1 10
18 Orzeł Nieborów 13 3 16 56 1 0 12

 

 

 

Klasa okręgowa

GLKS Sarnów/Dalików – KKS Koluszki 1:1

 

Termy Uniejów – Start Brzeziny 1:3

Kasztelen Adrian (rzut karny)

 

pozostałe mecze:

UKS SMS Łódź 3:0 PTC Pabianice
KS II Kutno 3:1 GLKS Dłutów
LKS Rosanów 1:4 Widzew II Łódź
Orzeł Parzęczew 2:1 Sokół II Aleksandrów
GLKS Sarnów/Dalików 1:1 KKS Koluszki
GKS Ksawerów 2:3 Zawisza Rzgów
Włókniarz Pabianice 0:3 Stal Głowno
Termy Uniejów 1:3 Start Brzeziny

 

tabela:

1 Widzew II Łódź 11 33 57 5 11 0 0
2 Stal Głowno 11 28 51 7 9 1 1
3 Zawisza Rzgów 11 26 35 14 8 2 1
4 GKS Ksawerów 11 22 27 17 7 1 3
5 Start Brzeziny 11 22 27 24 7 1 3
6 UKS SMS Łódź 11 20 23 20 6 2 3
7 Włókniarz Pabianice 11 17 19 23 5 2 4
8 LKS Rosanów 11 16 22 26 5 1 5
9 KKS Koluszki 11 14 28 20 3 5 3
10 Orzeł Parzęczew 11 13 20 26 3 4 4
11 Termy Uniejów 11 11 14 26 3 2 6
12 GLKS Dłutów 11 10 22 40 3 1 7
13 KS II Kutno 11 7 17 32 2 1 8
14 GLKS Sarnów/Dalików 11 7 10 27 1 4 6
15 Sokół II Aleksandrów 11 2 10 41 0 2 9
16 PTC Pabianice 11 1 6 40 0 1 10

 

 

Klasa „A” grupa III

Bzura Młogoszyn – Sazan Pęczniew 4:3

 

Grom Powodów – Victoria Rąbień 1:4

Witak Robert

skład: Urbaniak Wojciech – Karolak Łukasz (30′ Osiński Konrad), Florczak Sławomir, Cichy Krystian (46′ Milast Kacper), Czekalski Jarosław, Kupis Michał (85′ Kupis Tomasz), Fornalczyk Michał (54′ Walczak Piotr), Kita Jakub (62′ Olczyk Kamil), Pyciarz Bartosz, Witak Robert (75′ Jałkiewicz Patryk).

 

pozostałe mecze:

Victoria Grabów 3:1 Bzura Ozorków
Grom Powodów 1:4 Victoria Rąbień
Ostrovia Ostrowy 5:0 KS Żychlin
Malina Piątek 2:2 Magnat Sierpów
Bzura Młogoszyn 4:3 Sazan Pęczniew
LKS Świnice Warckie 3:1 Kotan Ozorków
Kobra Leźnica Wielka 4:1 MKS Mianów

 

tabela:

1 Victoria Rąbień 9 27 39 4 9 0 0
2 Ostrovia Ostrowy 9 19 27 16 6 1 2
3 Sazan Pęczniew 9 18 39 26 6 0 3
4 Bzura Młogoszyn 9 17 33 18 5 2 2
5 Malina Piątek 9 15 16 16 4 3 2
6 Kotan Ozorków 9 13 30 25 4 1 4
7 Bzura Ozorków 9 13 25 23 4 1 4
8 MKS Mianów 9 13 21 21 4 1 4
9 Kobra Leźnica Wielka 9 12 17 24 4 0 5
10 Magnat Sierpów 9 10 22 30 3 1 5
11 Grom Powodów 9 7 12 32 2 1 6
12 LKS Świnice Warckie 9 7 13 20 2 1 6
13 Victoria Grabów 8 6 15 28 2 0 6
14 KS Żychlin 8 2 7 33 0 2 6

 

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa VII

LZS Rębieskie – Pisia Zygry 1:7 (1:2)

Augustyniak Krzysztof-3, Walczak Piotr, Klemczak Mateusz, Chmielecki Patryk, Waligórski Radosław.

 

pozostałe mecze:

UKS Ustków 2:3 LGKS Charłupia Mała
LZS Rębieskie 1:7 Pisia Zygry
LKS Pyszków 0:4 Złoczewia Złoczew
LKS Kobierzycko 2:1 Olimpia Karsznice
Sokół Goszczanów 1:0 Pogoń II Zduńska Wola
RKS Rychłocice 1:1 Rokita Rokitnica
Inter-Sieradz Woźniki 2:1 MULKS Łask
Victoria Szadek 0:0 Warta II Sieradz

 

tabela:

1 Sokół Goszczanów 11 26 38 13 8 2 1
2 Warta II Sieradz 11 26 39 15 8 2 1
3 Victoria Szadek 11 26 34 13 8 2 1
4 LGKS Charłupia Mała 11 23 30 15 7 2 2
5 Złoczewia Złoczew 11 19 28 21 6 1 4
6 Rokita Rokitnica 11 19 27 27 6 1 4
7 Pogoń II Zduńska Wola 11 18 30 14 6 0 5
8 RKS Rychłocice 11 16 19 23 5 1 5
9 Inter-Sieradz Woźniki 11 15 20 25 4 3 4
10 LKS Kobierzycko 11 14 23 28 4 2 5
11 LZS Rębieskie 11 13 30 40 4 1 6
12 Pisia Zygry 11 10 22 32 3 1 7
13 Olimpia Karsznice 11 9 10 23 2 3 6
14 LKS Pyszków 11 7 11 34 2 1 8
15 UKS Ustków 11 6 18 32 2 0 9
16 MULKS Łask 11 5 19 43 1 2 8

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ