TYLKO JEDNA NASZA EKIPA ZAWIODŁA

0
232
views

KLASA OKRĘGOWA

Termy Uniejów – ŁKS III Łódź 1:1 (1:0)

Nowak Włodzimierz 

 

Włókniarz Pabianice – KEEZA Termy Ner Poddębice 2:3 

 

Victoria Rąbień – GLKS Sarnów/Dalików 6:1

 

pozostałe mecze:

Górnik Łęczyca 0:6 Zawisza Rzgów
AKS SMS Łódź 0:1 UKS SMS Łódź
Victoria Rąbień 6:1 GLKS Sarnów/Dalików
LKS Różyca 4:1 Włókniarz Zgierz
Włókniarz Pabianice 2:3 KEEZA Termy Ner Poddębice
GKS Ksawerów 3:1 Sokół II Aleksandrów
KAS Konstantynów 0:3 Iskra Dobroń

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 GKS Ksawerów 4 12 16 3 4 0 0
2 KEEZA Termy Ner Poddębice 4 12 17 6 4 0 0
3 Włókniarz Pabianice 4 9 11 4 3 0 1
4 Iskra Dobroń 4 9 13 7 3 0 1
5 LKS Różyca 4 9 12 8 3 0 1
6 ŁKS III Łódź 4 7 11 5 2 1 1
7 Termy Uniejów 4 7 10 8 2 1 1
8 KAS Konstantynów 4 6 6 5 2 0 2
9 Victoria Rąbień 4 4 8 12 1 1 2
10 Górnik Łęczyca 4 4 3 11 1 1 2
11 Zawisza Rzgów 4 3 9 9 1 0 3
12 Sokół II Aleksandrów 4 3 5 13 1 0 3
13 GLKS Sarnów/Dalików 4 3 7 14 1 0 3
14 UKS SMS Łódź 4 3 3 12 1 0 3
15 AKS SMS Łódź 4 3 3 6 1 0 3
16 Włókniarz Zgierz 4 0 3 14 0 0 4

 

 

KLASA A GRUPA III

PTC Pabianice – Sazan Pęczniew 0:5 

… Wypiór Tomasz-2, Chmielecki Sebastian-2, Kochanek Arkadiusz. 

 

Pisia Zygry – Korab Łask 0:0 

 

pozostałe mecze:

Pisia Zygry 0:0 UMKS Korab Łask
Pogoń II Zduńska Wola 5:3 Olimpia Karsznice
MULKS Łask 3:3 Orzeł Kazimierz
Włókniarz Konstantynów 3:0 Orzeł Piątkowisko
PTC Pabianice 0:5 Sazan Pęczniew
Rokita Rokitnica 0:5 Victoria Szadek

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Sazan Pęczniew 3 9 19 4 3 0 0
2 Pogoń II Zduńska Wola 3 7 9 5 2 1 0
3 UMKS Korab Łask 3 7 4 1 2 1 0
4 Olimpia Karsznice 3 6 13 5 2 0 1
5 Włókniarz Konstantynów 3 6 6 5 2 0 1
6 Orzeł Kazimierz 3 5 9 3 1 2 0
7 Victoria Szadek 3 4 8 10 1 1 1
8 Orzeł Piątkowisko 3 3 6 8 1 0 2
9 MULKS Łask 3 1 4 8 0 1 2
10 PTC Pabianice 3 1 1 7 0 1 2
11 Pisia Zygry 3 1 0 8 0 1 2
12 Rokita Rokitnica 3 0 1 16 0 0 3

 

 

KLASA B GRUPA II

Iskra Góra Św. Małgorzaty – Grom Powodów 1:3

 

pozostałe mecze:

Salos Róża Kutno 3:1 Sokół Skromnica
Expom Krośniewianka 0:2 Fair Play Kutno
GKS Byszew 4:3 LKS Modlna
Iskra Góra św. Małgorzaty 1:3 Grom Powodów
Orzeł Wróblew 0:3 Zryw Śliwniki

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Fair Play Kutno 2 6 9 0 2 0 0
2 Salos Róża Kutno 2 6 10 2 2 0 0
3 Zryw Śliwniki 2 6 6 0 2 0 0
4 Grom Powodów 2 6 7 1 2 0 0
5 GKS Byszew 2 3 4 7 1 0 1
6 LKS Modlna 2 3 8 8 1 0 1
7 Orzeł Wróblew 2 0 4 8 0 0 2
8 Expom Krośniewianka 2 0 0 5 0 0 2
9 Iskra Góra św. Małgorzaty 2 0 2 10 0 0 2
10 Sokół Skromnica 2 0 1 10 0 0 2

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ