TYLKO GLKS NIE GRAŁ W TEN WEEKEND

0
98
views

KLASA OKRĘGOWA

Termy Uniejów – AKS SMS Łódź 1:8

 

ŁKS III Łódź – KEEZA Termy Ner Poddębice 3:2 

 

Zawisza Rzgów – GLKS Sarnów/Dalików 3:0

walkower

 

pozostałe mecze:

UKS SMS Łódź 4:0 Sokół II Aleksandrów
Victoria Rąbień 7:1 Włókniarz Zgierz
Zawisza Rzgów 3:0 GLKS Sarnów/Dalików
KAS Konstantynów 2:3 GKS Ksawerów
ŁKS III Łódź 3:2 KEEZA Termy Ner Poddębice
Iskra Dobroń 1:6 Włókniarz Pabianice
Termy Uniejów 1:8 AKS SMS Łódź

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 AKS SMS Łódź 26 64 132 32 21 1 4
2 GKS Ksawerów 25 55 71 41 17 4 4
3 ŁKS III Łódź 26 49 83 40 15 4 7
4 KEEZA Termy Ner Poddębice 26 48 79 45 14 6 6
5 Włókniarz Pabianice 26 45 64 40 13 6 7
6 LKS Różyca 25 45 75 55 14 3 8
7 Zawisza Rzgów 26 40 45 53 12 4 10
8 Iskra Dobroń 26 39 84 74 11 6 9
9 UKS SMS Łódź 25 32 46 51 9 5 11
10 Victoria Rąbień 26 30 63 77 9 3 14
11 Termy Uniejów 27 29 60 72 7 8 12
12 KAS Konstantynów 26 26 34 57 8 2 16
13 Włókniarz Zgierz 24 24 46 63 7 3 14
14 Sokół II Aleksandrów 26 22 42 67 7 1 18
15 GLKS Sarnów/Dalików 26 3 19 176 1 0 25

 

 

KLASA A GRUPA III

Korab Łask – Sazan Pęczniew 1:1 (0:0)

… Chmielecki Sebastian

skład  Adam Kapituła,Tomasz Igiel (Marcin Łukasiak 70′),Marcin Woźniak,Dariusz Florczak,Marcin Twardowski(Kamil Grabarczyk 80′),Patryk Chmielecki,Piotr Walczak, Arkadiusz Kochanek,Patryk Holcman (Dawid Grabarczyk 65′),Sebastian Chmielecki

Rezerwowy: Jacek Grabarczyk
Trener: Błażej Dudziński

 

Włókniarz Konstantynów Łódzki – Pisia Zygry 7:0 

 

pozostałe mecze:

Olimpia Karsznice 3:1 Victoria Szadek
UMKS Korab Łask 1:1 Sazan Pęczniew
Włókniarz Konstantynów 7:0 Pisia Zygry
Orzeł Piątkowisko 3:0 Rokita Rokitnica
MULKS Łask 2:3 Pogoń II Zduńska Wola
Orzeł Kazimierz 2:0 PTC Pabianice

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Sazan Pęczniew 21 58 89 21 19 1 1
2 UMKS Korab Łask 21 44 41 17 13 5 3
3 Orzeł Kazimierz 21 41 54 31 12 5 4
4 Pogoń II Zduńska Wola 21 34 54 50 10 4 7
5 Olimpia Karsznice 21 34 52 31 11 1 9
6 PTC Pabianice 21 33 48 31 10 3 8
7 Orzeł Piątkowisko 21 30 42 44 9 3 9
8 Victoria Szadek 21 29 52 52 8 5 8
9 Włókniarz Konstantynów 21 28 41 29 9 1 11
10 MULKS Łask 21 24 36 59 7 3 11
11 Pisia Zygry 21 7 13 87 2 1 18
12 Rokita Rokitnica 21 0 9 79 0 0 21

 

 

KLASA B GRUPA II

Grom Powodów – Orzeł Wróblew 4:4 (2:2)

Sternicki Dawid-2 (24′, 68′ k.) Wiśniewski Bartosz (17 min.), Pietruszka Przemysław (61′ k.).

83 min. Pietruszka Przemysław – czerwona kartka (dwie żółte). 

skład: Urbaniak Wojciech – Kindlein Grzegorz, Karolak Łukasz, Schmeichel Łukasz, Gręda Krystian, Fornalczyk Michał, Milast Kacper, Sternicki Dawid, Zieliński Sebastian (31′ Karolak Patryk), Wiśniewski Bartosz (70′ Kupis Tomasz), Pietruszka Przemysław

 

pozostałe mecze:

Iskra Góra św. Małgorzaty 3:0 GKS Byszew
Grom Powodów 4:4 Orzeł Wróblew
LKS Modlna 2:5 Expom Krośniewianka
Zryw Śliwniki 3:1 Sokół Skromnica
Salos Róża Kutno 5:2 Fair Play Kutno

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Salos Róża Kutno 18 49 118 12 16 1 1
2 Fair Play Kutno 18 38 52 24 12 2 4
3 Expom Krośniewianka 18 37 57 25 12 1 5
4 Zryw Śliwniki 18 28 49 50 9 1 8
5 Grom Powodów 17 24 37 43 7 3 7
6 Iskra Góra św. Małgorzaty 18 24 34 46 7 3 8
7 GKS Byszew 18 23 36 60 7 2 9
8 LKS Modlna 17 15 38 66 4 3 10
9 Orzeł Wróblew 18 10 36 88 3 1 14
10 Sokół Skromnica 18 10 25 68 3 1 14

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ