TYLKO DWIE NASZE DRUŻYNY Z PUNKTAMI

0
100
views

KLASA OKRĘGOWA

Termy K-FLEX Uniejów – KAS Konstantynów Łódzki 7:1

Giowani Lucas-2, Madajski Gracjan, Nowak Przemysław, Fajks Dawid, Rychta Jan, sam.

Skład: Nowacki (75’Zdych), Koziełek, Leonow, Fajks, Kwiatkowski, Nazarczyk(80’B.Łuczak), Mucha(70′ Rychta), P.Nowak(c)(60’Acela),Giovani B.Nowak(82’M.Łuczak), Madajskk(85′ Leśniewski)
Rezerwowi: Herman
Trener: Maciej Sobociński
II Trener: Ireneusz Szczęsny

 

GKS Ksawerów – KEEZA Termy Ner Poddębice 2:1 

… Stajewski Maciej

 

Stal Głowno – Sazan Pęczniew 4:0 (2:0)

 

pozostałe mecze:

Iskra Dobroń 1:1 Victoria Rąbień
Orzeł Parzęczew 4:0 Sokół II Aleksandrów
AMII Nowosolna-Łódź 2:3 Włókniarz Zgierz
Zawisza Rzgów 2:4 ŁKS III Łódź
Włókniarz Pabianice 4:0 UKS SMS Łódź
Stal Głowno 4:0 Sazan Pęczniew
Termy Uniejów 7:1 KAS Konstantynów
GKS Ksawerów 2:1 KEEZA Termy Ner Poddębice

 

tabela:

1 ŁKS III Łódź 9 27 42 9 9 0 0
2 GKS Ksawerów 9 22 20 14 7 1 1
3 Orzeł Parzęczew 9 21 24 10 7 0 2
4 Stal Głowno 9 20 27 10 6 2 1
5 Termy Uniejów 9 18 23 12 6 0 3
6 Włókniarz Pabianice 9 15 20 12 5 0 4
7 Victoria Rąbień 9 14 19 20 4 2 3
8 Zawisza Rzgów 9 13 26 15 4 1 4
9 KEEZA Termy Ner Poddębice 9 13 21 16 4 1 4
10 UKS SMS Łódź 9 10 15 20 3 1 5
11 Włókniarz Zgierz 9 9 15 22 3 0 6
12 KAS Konstantynów 9 9 15 24 2 3 4
13 Sokół II Aleksandrów 9 6 10 31 2 0 7
14 Iskra Dobroń 9 4 14 32 1 1 7
15 Sazan Pęczniew 9 4 16 38 1 1 7
16 AMII Nowosolna-Łódź 9 4 14 36 1 1 7

 

 

KLASA A GRUPA III

Pisia Zygry – Włókniarz konstantynów Łódzki 1:4 

 

pozostałe mecze:

Pisia Zygry 1:4 Włókniarz Konstantynów
LUKS Bałucz 1:1 MULKS Łask
Korab Łask 4:1 Olimpia Karsznice
PTC Pabianice 2:1 Victoria Szadek
Orzeł Piątkowisko 4:1 Kolejarz Łódź
Orzeł Kazimierz 3:2 Pogoń II Zduńska Wola

 

tabela:

1 Pogoń II Zduńska Wola 7 16 21 9 5 1 1
2 Korab Łask 7 15 19 7 4 3 0
3 Olimpia Karsznice 7 14 23 14 4 2 1
4 Orzeł Piątkowisko 7 14 25 17 4 2 1
5 Włókniarz Konstantynów 7 13 22 9 4 1 2
6 Kolejarz Łódź 7 13 18 12 4 1 2
7 Orzeł Kazimierz 7 10 16 16 3 1 3
8 PTC Pabianice 7 8 15 17 2 2 3
9 Victoria Szadek 7 7 13 18 2 1 4
10 MULKS Łask 7 5 6 15 1 2 4
11 LUKS Bałucz 7 2 11 24 0 2 5
12 Pisia Zygry 7 0 2 33 0 0 7

 

 

 

KLASA A GRUPA IV

Ostrovia Ostrowy – GLKS Sarnów/Dalików 7:3

 

pozostałe mecze:

Ostrovia Ostrowy 7:3 GLKS Sarnów/Dalików
Fair Play Kutno 0:5 Bzura Ozorków
LKS Świnice Warckie 3:5 Salos Róża Kutno
Malina Piątek 0:2 MKS Mianów
Witonianka Witonia 5:4 Magnat Sierpów
Kobra Leźnica Wielka 2:0 Sokół Lutomiersk

 

tabela:

1 Bzura Ozorków 6 16 30 5 5 1 0
2 Kobra Leźnica Wielka 6 16 17 6 5 1 0
3 Witonianka Witonia 7 14 25 15 4 2 1
4 Ostrovia Ostrowy 7 13 26 20 4 1 2
5 Kotan Ozorków 6 11 15 7 3 2 1
6 Salos Róża Kutno 7 9 29 21 3 0 4
7 MKS Mianów 6 8 18 16 2 2 2
8 LKS Świnice Warckie 6 6 17 21 1 3 2
9 GLKS Sarnów/Dalików 7 6 14 28 2 0 5
10 Sokół Lutomiersk 7 5 12 25 1 2 4
11 Malina Piątek 6 4 5 15 1 1 4
12 Fair Play Kutno 6 4 6 21 1 1 4
13 Magnat Sierpów 5 3 11 25 1 0 4

 

 

 

KLASA B GRUPA II

Grom Powodów – Sokół Skromnica 3:0 (1:0)

Jałkiewicz Krzysztof, Zawadzki Krystian, Sternicki Dawid

skład: Urbaniak Wojciech – Zawadzki Krystian, Schmeichel Łukasz, Gręda Krystian, Milast Kacper (50′ Walczak Piotr), Sternicki Dawid, Jałkiewicz Krzysztof (65′ Karolak Patryk), Jałkiewicz Patryk, Karolak Łukasz, Fornalczyk Michał, Swęderski Artur.

 

pozostale mecze:

LKS Modlna 5:0 Iskra Góra św. Małgorzaty
Grom Powodów 3:0 Sokół Skromnica
GKS Byszew 2:3 Expom Krośniewianka
Orzeł Wróblew 0:4 Kanarki Małachowice
Górnik Łęczyca 4:2 Zryw Śliwniki

 

tabela:

1 Expom Krośniewianka 6 18 39 10 6 0 0
2 Górnik Łęczyca 6 15 18 8 5 0 1
3 Zryw Śliwniki 6 15 25 9 5 0 1
4 Grom Powodów 6 12 20 13 4 0 2
5 Kanarki Małachowice 6 9 26 22 3 0 3
6 LKS Modlna 6 7 17 14 2 1 3
7 Iskra Góra św. Małgorzaty 6 4 9 21 1 1 4
8 Orzeł Wróblew 6 3 9 28 1 0 5
9 GKS Byszew 6 3 12 22 1 0 5
10 Sokół Skromnica 6 2 7 35 0 2 4

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ