IV liga
Termy Ner Poddębice – Zjednoczeni Stryków 1:1
pozostałe mecze:
Pelikan II Łowicz | 1:1 | Stal Niewiadów |
KS Sand Bus Kutno | 1:1 | LKS Kwiatkowice |
Warta Działoszyn | 6:1 | Pilica Przedbórz |
Pogoń Zduńska Wola | 0:3 | Orkan Buczek |
Warta Sieradz | 3:0 | Andrespolia Wiśniowa Góra |
Włókniarz Zelów | 1:2 | RKS Radomsko |
Omega Kleszczów | 0:2 | Ceramika Opoczno |
Termy Ner Poddębice | 1:1 | Zjednoczeni Stryków |
tabela:
1 | RKS Radomsko | 14 | 36 | 41 | 12 | 12 | 0 | 2 |
2 | Warta Sieradz | 14 | 35 | 34 | 14 | 11 | 2 | 1 |
3 | Orkan Buczek | 14 | 31 | 33 | 6 | 9 | 4 | 1 |
4 | KS Sand Bus Kutno | 14 | 31 | 32 | 16 | 10 | 1 | 3 |
5 | LKS Kwiatkowice | 14 | 31 | 28 | 16 | 10 | 1 | 3 |
6 | Zjednoczeni Stryków | 15 | 23 | 21 | 20 | 7 | 2 | 6 |
7 | Ceramika Opoczno | 14 | 22 | 17 | 18 | 7 | 1 | 6 |
8 | Termy Ner Poddębice | 14 | 19 | 25 | 28 | 6 | 1 | 7 |
9 | Andrespolia Wiśniowa Góra | 14 | 19 | 23 | 26 | 5 | 4 | 5 |
10 | Włókniarz Zelów | 14 | 17 | 18 | 23 | 5 | 2 | 7 |
11 | Omega Kleszczów | 14 | 14 | 25 | 28 | 4 | 2 | 8 |
12 | Pelikan II Łowicz | 14 | 14 | 17 | 34 | 4 | 2 | 8 |
13 | Warta Działoszyn | 14 | 13 | 27 | 36 | 3 | 4 | 7 |
14 | Pogoń Zduńska Wola | 14 | 12 | 15 | 24 | 3 | 3 | 8 |
15 | Pilica Przedbórz | 15 | 12 | 23 | 36 | 3 | 3 | 9 |
16 | Stal Niewiadów | 14 | 6 | 10 | 30 | 1 | 3 | 10 |
17 | MKP-Boruta Zgierz | 14 | 6 | 12 | 34 | 1 | 3 | 10 |
Klasa okręgowa:
Termy Uniejów – Włókniarz Pabianice 0:0
GLKS Sarnów/Dalików – ŁKS II Łódź 1:5
pozostałe mecze:
Widzew II Łódź | 7:0 | Sokół II Aleksandrów |
Zawisza Rzgów | 2:0 | GKS Ksawerów |
Włókniarz Konstantynów | 4:3 | Start Brzeziny |
PTC Pabianice | 0:3 | LKS Rosanów |
GLKS Sarnów/Dalików | 1:5 | ŁKS II Łódź |
Orzeł Parzęczew | 2:4 | Stal Głowno |
Termy Uniejów | 0:0 | Włókniarz Pabianice |
UKS SMS Łódź | -:- | Bzura Ozorków |
tabela:
1 | Widzew II Łódź | 13 | 37 | 71 | 9 | 12 | 1 | 0 |
2 | ŁKS II Łódź | 13 | 37 | 61 | 9 | 12 | 1 | 0 |
3 | Zawisza Rzgów | 13 | 30 | 28 | 16 | 9 | 3 | 1 |
4 | Stal Głowno | 13 | 24 | 34 | 28 | 7 | 3 | 3 |
5 | Orzeł Parzęczew | 13 | 22 | 35 | 22 | 7 | 1 | 5 |
6 | Termy Uniejów | 13 | 22 | 29 | 26 | 7 | 1 | 5 |
7 | GKS Ksawerów | 13 | 22 | 29 | 33 | 7 | 1 | 5 |
8 | Włókniarz Pabianice | 13 | 20 | 18 | 16 | 6 | 2 | 5 |
9 | Start Brzeziny | 13 | 19 | 35 | 32 | 6 | 1 | 6 |
10 | LKS Rosanów | 13 | 18 | 29 | 31 | 6 | 0 | 7 |
11 | UKS SMS Łódź | 12 | 14 | 25 | 34 | 4 | 2 | 6 |
12 | Sokół II Aleksandrów | 13 | 11 | 19 | 34 | 3 | 2 | 8 |
13 | Włókniarz Konstantynów | 13 | 10 | 21 | 44 | 3 | 1 | 9 |
14 | PTC Pabianice | 13 | 6 | 9 | 43 | 2 | 0 | 11 |
15 | GLKS Sarnów/Dalików | 13 | 5 | 19 | 44 | 1 | 2 | 10 |
16 | Bzura Ozorków | 12 | 1 | 5 | 46 | 0 | 1 | 11 |
Klasa „A” grupa III
Bzura Młogoszyn – Sazan Pęczniew 6:5
pozostałe mecze:
KS II Kutno | 0:3 | Victoria Rąbień |
Malina Piątek | 3:6 | OSP Iskra Głowno |
Dąbrowianka Dąbrowice | 0:1 | MKS Mianów |
LKS Świnice Warckie | 5:2 | Magnat Sierpów |
Bzura Młogoszyn | 6:5 | Sazan Pęczniew |
Witonianka Witonia | 1:1 | Ostrovia Ostrowy |
Kotan Ozorków | 0:1 | Kobra Leźnica Wielka |
tabela:
1 | Witonianka Witonia | 11 | 26 | 40 | 12 | 8 | 2 | 1 |
2 | Victoria Rąbień | 11 | 26 | 43 | 15 | 8 | 2 | 1 |
3 | KS II Kutno | 11 | 24 | 29 | 13 | 8 | 0 | 3 |
4 | Ostrovia Ostrowy | 11 | 23 | 34 | 23 | 7 | 2 | 2 |
5 | Bzura Młogoszyn | 11 | 20 | 31 | 22 | 6 | 2 | 3 |
6 | Sazan Pęczniew | 11 | 20 | 40 | 25 | 6 | 2 | 3 |
7 | MKS Mianów | 11 | 16 | 22 | 24 | 5 | 1 | 5 |
8 | Kobra Leźnica Wielka | 11 | 13 | 17 | 23 | 3 | 4 | 4 |
9 | Kotan Ozorków | 11 | 13 | 24 | 30 | 4 | 1 | 6 |
10 | LKS Świnice Warckie | 11 | 12 | 20 | 32 | 3 | 3 | 5 |
11 | Dąbrowianka Dąbrowice | 11 | 8 | 17 | 27 | 2 | 2 | 7 |
12 | Magnat Sierpów | 11 | 7 | 17 | 37 | 2 | 1 | 8 |
13 | OSP Iskra Głowno | 11 | 6 | 15 | 38 | 2 | 0 | 9 |
14 | Malina Piątek | 11 | 6 | 21 | 49 | 2 | 0 | 9 |
Sieradzka klasa „A” grupa II
Pisia Zygry – Pamapol-Hetman Rusiec 2:4
pozostałe mecze:
Inter-Sieradz Woźniki | 2:5 | LGKS Charłupia Mała |
LKS Kalinowa | 3:5 | Rokita Rokitnica |
Pisia Zygry | 2:4 | Pamapol-Hetman Rusiec |
LKS Kobierzycko | 1:2 | UKS Ustków |
RKS Rychłocice | 1:1 | LKS Pyszków |
UMKS Ostrowia w Ostrówku | 1:4 | Sokół Goszczanów |
GKS Sędziejowice | 7:2 | LZS Rębieskie |
Victoria Szadek | 3:1 | Unia Sieradz-Męka |
tabela:
1 | Sokół Goszczanów | 14 | 31 | 52 | 27 | 9 | 4 | 1 |
2 | GKS Sędziejowice | 14 | 28 | 55 | 37 | 9 | 1 | 4 |
3 | LKS Pyszków | 14 | 26 | 31 | 18 | 7 | 5 | 2 |
4 | Victoria Szadek | 14 | 25 | 32 | 21 | 8 | 1 | 5 |
5 | LGKS Charłupia Mała | 14 | 24 | 51 | 31 | 7 | 3 | 4 |
6 | RKS Rychłocice | 14 | 24 | 38 | 28 | 7 | 3 | 4 |
7 | Pamapol-Hetman Rusiec | 14 | 23 | 36 | 34 | 7 | 2 | 5 |
8 | Rokita Rokitnica | 14 | 20 | 32 | 32 | 6 | 2 | 6 |
9 | Inter-Sieradz Woźniki | 14 | 20 | 23 | 32 | 6 | 2 | 6 |
10 | LKS Kobierzycko | 14 | 19 | 33 | 38 | 6 | 1 | 7 |
11 | Pisia Zygry | 14 | 18 | 37 | 37 | 5 | 3 | 6 |
12 | LZS Rębieskie | 14 | 16 | 34 | 39 | 5 | 1 | 8 |
13 | Unia Sieradz-Męka | 14 | 16 | 33 | 39 | 4 | 4 | 6 |
14 | UKS Ustków | 14 | 13 | 27 | 42 | 3 | 4 | 7 |
15 | LKS Kalinowa | 14 | 9 | 18 | 47 | 2 | 3 | 9 |
16 | UMKS Ostrowia w Ostrówku | 14 | 3 | 17 | 47 | 0 | 3 | 11 |
Klasa „B” grupa II
Grom Powodów – Start Szczawin 0:2
pozostałe mecze:
LKS Dąbrówka | 10:0 | Sokół Lutomiersk |
Santos Czerchów | 3:1 | LKS Modlna |
Kanarki Małachowice | 2:1 | Victoria Grabów |
Grom Powodów | 0:2 | Start Szczawin |
Włókniarz II Konstantynów | 10:2 | Sokół Skromnica |
tabela:
1 | Włókniarz II Konstantynów | 10 | 26 | 42 | 15 | 8 | 2 | 0 |
2 | Victoria Grabów | 9 | 17 | 28 | 9 | 5 | 2 | 2 |
3 | Santos Czerchów | 9 | 16 | 18 | 14 | 5 | 1 | 3 |
4 | Start Szczawin | 9 | 15 | 16 | 14 | 5 | 0 | 4 |
5 | Grom Powodów | 8 | 13 | 15 | 11 | 4 | 1 | 3 |
6 | LKS Dąbrówka | 9 | 13 | 26 | 15 | 4 | 1 | 4 |
7 | Kanarki Małachowice | 8 | 12 | 16 | 17 | 4 | 0 | 4 |
8 | Orzeł Wróblew | 9 | 12 | 33 | 23 | 4 | 0 | 5 |
9 | LKS Modlna | 9 | 9 | 12 | 18 | 2 | 3 | 4 |
10 | Sokół Lutomiersk | 9 | 8 | 17 | 25 | 2 | 2 | 5 |
11 | Sokół Skromnica | 9 | 0 | 7 | 69 | 0 | 0 | 9 |