TERMY NIE DZIAŁAJĄ – PISIA JUŻ OSTATNIA

0
128
views

IV liga

Termy Ner Poddębice – Włókniarz Zelów 1:2 (1:0)

Bramki: Bartosz Narożnik 16 – Jakub Dregier 52, 63
W 54. minucie Jakub Dregier nie wykorzystał rzutu karnego. Jakub Niedomagała obronił.

Termy Ner Poddębice: Niedomagała – Grzelak (77. Stachlewski), D. Gzyl, Majorowicz, Owczarek – Narożnik, Tonn, Marciniak, Bistuła (88. Matczak), Kobryń – Paias

pozostałe mecze:

Warta Sieradz 10:2 Orzeł Nieborów
Jutrzenka Warta 1:0 Polonia Piotrków
Orkan Buczek 2:2 Omega Kleszczów
Zjednoczeni Stryków 4:0 Pelikan II Łowicz
ŁKS II Łódź 2:2 KS Sand Bus Kutno
Andrespolia Wiśniowa Góra 1:0 LKS Kwiatkowice
Pogoń Zduńska Wola 3:2 Warta Działoszyn
Termy Ner Poddębice 1:2 Włókniarz Zelów
MKP-Boruta Zgierz 3:0 Ceramika Opoczno

 

tabela:

1 Warta Sieradz 11 29 36 8 9 2 0
2 Orkan Buczek 11 25 34 12 8 1 2
3 KS Sand Bus Kutno 11 25 32 14 8 1 2
4 Polonia Piotrków 11 22 33 14 7 1 3
5 MKP-Boruta Zgierz 11 18 23 15 5 3 3
6 Włókniarz Zelów 11 17 18 21 5 2 4
7 Pogoń Zduńska Wola 11 17 22 24 5 2 4
8 ŁKS II Łódź 11 16 27 25 3 7 1
9 Jutrzenka Warta 11 16 20 18 5 1 5
10 Zjednoczeni Stryków 11 16 24 23 4 4 3
11 LKS Kwiatkowice 11 14 25 23 4 2 5
12 Warta Działoszyn 11 13 20 27 4 1 6
13 Omega Kleszczów 11 13 24 27 4 1 6
14 Andrespolia Wiśniowa Góra 11 12 18 24 3 3 5
15 Ceramika Opoczno 11 11 20 29 3 2 6
16 Termy Ner Poddębice 11 7 15 27 1 4 6
17 Pelikan II Łowicz 10 4 7 33 1 1 8
18 Orzeł Nieborów 10 0 13 47 0 0 10

 

 

 

Klasa okręgowa

Termy Uniejów – Zawisza Rzgów 0:0

W 80 min. rzutu karnego nie wykorzystał Przemysław Nowak.

 

GLKS Sarnów/Dalików – Stal Głowno 0:1 :(0:1)

 

pozostałe mecze:

UKS SMS Łódź 2:1 Sokół II Aleksandrów
GKS Ksawerów 5:1 Włókniarz Pabianice
GLKS Sarnów/Dalików 0:1 Stal Głowno
Orzeł Parzęczew 3:3 KKS Koluszki
KS II Kutno 2:6 Start Brzeziny
LKS Rosanów 3:1 GLKS Dłutów
PTC Pabianice 0:5 Widzew II Łódź
Termy Uniejów 0:0 Zawisza Rzgów

 

tabela:

1 Widzew II Łódź 9 27 48 4 9 0 0
2 Stal Głowno 9 25 48 6 8 1 0
3 Zawisza Rzgów 9 20 29 11 6 2 1
4 GKS Ksawerów 9 19 24 14 6 1 2
5 Włókniarz Pabianice 9 17 19 15 5 2 2
6 Start Brzeziny 9 16 20 22 5 1 3
7 UKS SMS Łódź 9 14 16 19 4 2 3
8 KKS Koluszki 9 13 27 16 3 4 2
9 LKS Rosanów 9 13 20 22 4 1 4
10 Orzeł Parzęczew 9 10 17 21 2 4 3
11 GLKS Dłutów 9 10 20 33 3 1 5
12 Termy Uniejów 9 8 10 23 2 2 5
13 GLKS Sarnów/Dalików 9 6 8 23 1 3 5
14 Sokół II Aleksandrów 9 2 8 34 0 2 7
15 KS II Kutno 9 1 9 30 0 1 8
16 PTC Pabianice 9 1 6 36 0 1 8

 

 

 

Klasa „A” grupa III

Grom Powodów – KS Żychlin 1:1 (0:0)

Orzechowski Paweł 93′

skład: Urbaniak Wojciech – Karolak Łukasz, Swęderski Artur, Kindlein Grzegorz (52′ Fornalczyk Michał), Kupis Michał, Orzechowski Paweł, Schmeichel Łukasz (46′ Florczak Sławomir), Witak Robert (64′ Cichy Krystian), Milast Kacper (66′ Krysztofiak Bartłomiej), Czekalski Jarosław, Adamiak Marcin.

 

Victoria Grabów – Sazan Pęczniew 2:7

 

pozostałe mecze:

Victoria Grabów 2:7 Sazan Pęczniew
Grom Powodów 1:1 KS Żychlin
Ostrovia Ostrowy 5:2 Kotan Ozorków
Malina Piątek 2:0 MKS Mianów
Victoria Rąbień 8:0 Bzura Ozorków
Bzura Młogoszyn 9:2 Magnat Sierpów
LKS Świnice Warckie 1:3 Kobra Leźnica Wielka

 

tabela:

1 Victoria Rąbień 7 21 33 2 7 0 0
2 Ostrovia Ostrowy 7 16 22 13 5 1 1
3 Sazan Pęczniew 7 15 27 21 5 0 2
4 Bzura Młogoszyn 7 13 27 13 4 1 2
5 Bzura Ozorków 7 13 22 17 4 1 2
6 Malina Piątek 7 13 13 13 4 1 2
7 Kotan Ozorków 7 12 28 21 4 0 3
8 MKS Mianów 7 10 18 16 3 1 3
9 Grom Powodów 7 7 10 19 2 1 4
10 Kobra Leźnica Wielka 7 6 10 21 2 0 5
11 Magnat Sierpów 7 6 17 28 2 0 5
12 LKS Świnice Warckie 7 4 9 17 1 1 5
13 Victoria Grabów 6 3 11 25 1 0 5
14 KS Żychlin 6 1 5 26 0 1 5

 

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa VII

Pisia Zygry – LGKS Charłupia Mała 1:4 (0:3)

Dudczak Radosław

pozostałe mecze:

RKS Rychłocice 0:2 Inter-Sieradz Woźniki
Sokół Goszczanów 7:1 MULKS Łask
LKS Kobierzycko 3:4 Rokita Rokitnica
LKS Pyszków 1:0 Pogoń II Zduńska Wola
UKS Ustków 2:4 Warta II Sieradz
LZS Rębieskie 4:5 Złoczewia Złoczew
Victoria Szadek 1:1 Olimpia Karsznice
Pisia Zygry 1:4 LGKS Charłupia Mała

 

tabela:

1 Sokół Goszczanów 9 23 36 11 7 2 0
2 Warta II Sieradz 9 22 34 12 7 1 1
3 Victoria Szadek 9 22 31 12 7 1 1
4 LGKS Charłupia Mała 9 20 25 10 6 2 1
5 Złoczewia Złoczew 9 16 23 18 5 1 3
6 Pogoń II Zduńska Wola 9 15 27 13 5 0 4
7 Rokita Rokitnica 9 15 24 25 5 0 4
8 LZS Rębieskie 9 13 26 28 4 1 4
9 RKS Rychłocice 9 12 15 20 4 0 5
10 LKS Kobierzycko 9 11 21 24 3 2 4
11 Inter-Sieradz Woźniki 9 9 15 22 2 3 4
12 LKS Pyszków 9 7 10 28 2 1 6
13 UKS Ustków 9 6 16 27 2 0 7
14 Olimpia Karsznice 9 6 7 20 1 3 5
15 MULKS Łask 9 5 16 38 1 2 6
16 Pisia Zygry 9 4 13 31 1 1

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ