TERMY NER PODDĘBICE Z AWANSEM

0
114

Młodzi zawodnicy Termy Ner Poddębice rocznik 2010/11′ awansowali do drugiej rundy baraży o II ligę Wojewódzką rozgrywek D1 Młodzik. W spotkaniu rewanżowym, które odbyło się w Pabianicach, padł wynik remisowy i to daje naszej drużynie awans do kolejnej rundy. Początek pierwszej połowy, wręcz wymarzony, bo już w 3 min. spotkania obejmujemy prowadzenie po strzale Jakuba Mruka. Gra była wyrównana ale niestety pod koniec pierwszej połowy, goście doprowadzają do wyrównania i mamy 1:1. Druga połowa, to już walka obu drużyn o korzystny dla siebie wynik, a więc mało ciekawa gra dla oka kibica, ale cel był najważniejszy i po ostatnim gwizdku sędziego tego spotkania, radośc naszej ekipy wraz z rodzicami, była nie do opisania. Gratulacje dla całego zespołu, trenera Patryka Ożadowicza, oraz rodziców, którzy byli na miejscu. Zaznaczyć trzeba, że gospodarze tego spotkania, wygrali wszystkie swoje mecze w grupie II D1 Młodzik, tracąc tylko 3 gole, a strzelając w sześciu meczach, aż 42 gole, jest to więc ich pierwsza porażka od kilku miesięcy.  Teraz dla mlodych zawodników z Poddębic, staje wielkie wyzwanie, ponieważ w II rundzie czeka na nich (prawie) już ŁKS Łódź. Drużyna z Łodzi, żeby zagrać w barażach o awans, musiała po zakończeniu rozgrywek grupowych, rozegrać mecz barażowy z drużyną, która miała tyle samo punktów w tabeli, a w meczu między nimi padł remis, W tym meczu barażowym, ŁKS pokonał AKS SMS Łódź 3:1 i znalazł się w barażach o awans do Ligi Wojewódzkiej. W pierwszym meczu ŁKS wygrał z Bzurą Ozorków 5:0 i w jutrzejszym spotkaniu, raczej niespodzianki nie możemy się spodziewać.

Włókniarz Pabianice – Termy Ner Poddębice 1:1 (1:1)

… Mruk Jakub

skład: Zdunek Miłosz – Kowalski Kacper, Klimczak Adrian, Miłosz Eryk, Burski Antoni, Wójcik Filip, Mruk Jakub, Krasiński Filip, Kubiaczyk Filip,

rezerwowi: Pawlak Filip, Kaszyński Dawid, Andrysiak Dawid, Kosiński Filip, Kajszczak Krystian, Szabela Szymon, Zych Dawid, Wagner Alan.